Статьи

Віртуальний номер телефону для прийому SMS - що це і навіщо?

 1. Як працює віртуальний телефонний номер для смс?
 2. Віртуальний номер для прийому sms ↑
 3. Номер для розсилки sms ↑

IP-телефонія значно розширила уявлення про телефонний зв'язок. З її допомогою абонент може не тільки зателефонувати з потрібним йому людиною або організацією, а й встановити відео-контакт, передати факс або текстове повідомлення.

Спочатку можливість використовувати віртуальний номер телефону для смс була просто зручним бонусом технології, зараз же багато хто починає користуватися телефонією-онлайн виключно заради SMS-повідомлень.

зміст

   Як працює віртуальний телефонний номер для смс?

   Телефонія IP поєднує в собі всі переваги аналогового зв'язку і можливості обчислювальних технологій. Серед найактуальніших «плюсів»

 • многоканальность основного номера, можливість прив'язати до нього додаткові внутрішні номери,
 • зручність звернення, встановлення та налагодження,
 • настройка маршрутизації згідно з потребами абонента або компанії,
 • велика кількість додаткових функцій, зокрема, можливість прийому і передачі факсів, текстових і голосових повідомлень і ін.

Віртуальний телефон, отримуючи SMS, зберігає його в пам'яті комутаційного пристрою, з якого підключений. Так само ознайомитися з історією листування можна в Особистому кабінеті на сайті провайдера.

Головна перевага в порівнянні з стільниковим зв'язком - необмежений обсяг зберігаються на сайті повідомлень, зручний пошук і перегляд.

Головна перевага в порівнянні з стільниковим зв'язком - необмежений обсяг зберігаються на сайті повідомлень, зручний пошук і перегляд

Віртуальний номер для прийому sms

Цілком природно, коли основний віртуальний номер для отримання смс використовується автоматично. В якості додаткової опції до телефонних переговорів. Однак останнім часом все більшої популярності набуває практика закладу окремого віртуального телефону, спеціально для отримання текстових повідомлень.

Головна причина - велика кількість інтернет-ресурсів, що вимагають вказати при реєстрації номер телефону. Остерігатися залишати свій основний номер користувачі мережі бояться тому що:

 1. є ризик для безпеки мобільного (віруси, спроби злому прив'язаних до нього акаунтів і т.д.). У разі вдалої «атаки», шахраї отримають доступ до особистої інформації власника телефону;
 2. показування лінії майже напевно стане початком розсилки численних повідомлень, які відносяться до основного напряму ресурсу, так і не мають до нього ніякого відношення.

Завести віртуальний номер для прийому SMS представляється одним з розумних варіантів вирішення питання. Численний «спам» буде переглянутий у зручний час в Особистому кабінеті або електронній пошті, де в будь-який час можна «відписатися» від вірусного каналу або занести його в «чорний список». Якщо ж ви перебуваєте в роумінгу, можливість переглянути смс не за рахунок мобільного трафіку, а, скажімо, в зоні вай-фай допоможе заощадити значну суму.

Номер для розсилки sms

Не менш актуальне віртуальний номер і в разі, коли є необхідність відправляти багато SMS за короткий термін. Використовуючи для комунікації комп'ютер або ноутбук, скласти список розсилки можна набагато швидше, ніж вручну, так і звіти про доставку або НЕ доставці, відповідях, реакції абонентів переглядати зручніше.

налаштувавши свій віртуальний телефон з урахуванням перспективи, можна не хвилюватися про забутих дні народження, професійні свята, спеціальних акціях. Проаналізувавши базу даних, він сам вчасно розішле актуальну інформацію.

Ціни на масову розсилку SMS, пропоновані провайдерами IP-телефонії , Можна порівняти з аналогічними послугами ринку стільникового зв'язку, в ряді випадків вони навіть більш привабливі.

Використовуючи віртуальний телефон для розсилки, про гаманець можна не турбуватися. Зате, готуючись до відправки великої кількості смс, важливо пам'ятати про законність своїх дій. Клієнт дав письмову згоду на отримання повідомлень? Сміливо включайте його в список. Номер отриманий нелегальним способом або обраний навмання? Тричі подумайте, перш ніж почати розсилку.

Як працює віртуальний телефонний номер для смс?
Клієнт дав письмову згоду на отримання повідомлень?
Номер отриманий нелегальним способом або обраний навмання?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача