Статьи

Віртуальний мобільний номер телефону для прийому дзвінків і смс купити

 1. Вхідні дзвінки на віртуальний мобільний номер телефону
 2. Прийом смс-повідомлень на віртуальний мобільний номер
 3. Вихідні дзвінки і смс з віртуального мобільного номера
 4. Віртуальні мобільні номери для отримання смс і дзвінків і їх переваги
 5. Скільки коштує віртуальний мобільний номер для прийому смс і дзвінків
 6. Види мобільних віртуальних номерів
 7. Список доступних країн для отримання віртуального мобільного номера
 8. Як купити віртуальний номер мобільного телефону?

У нас можна отримати за вигідними тарифами віртуальний мобільний номер для прийому смс-повідомлень і дзвінків, з можливістю переадресації дзвінків на інший телефон (стільниковий або міської), SIP або Skype, а також перенаправлення повідомлень на URL, електронну пошту або мобільний номер телефону. Для його підключення не потрібно купувати стартові пакети, використовувати SIM-карти або купувати додаткове обладнання. Замовити послугу можна в режимі онлайн.

Віртуальний мобільний номер для дзвінків і смс-повідомлень - це одна з послуг VoIP телефонії для того, щоб приймати дзвінки і смс від жителів різних країн, міст. За допомогою цього номера можна вести свої справи віддалено, а також вирішувати багато питань без особистої присутності. У клієнтів компанії Freezvon є можливість підключити віртуальний мобільний номер для Росії, України, Казахстану та інших країн.

Принцип роботи даного сервісу полягає в передачі голосових і текстових повідомлень через Інтернет. Повідомлення перетворюються в цифрові сигнали, передаються по IP мережі і доходять до одержувача. Завдяки використанню IP телефонії, досягається висока якість зв'язку в поєднанні з більш низькими тарифами, ніж тарифи телефонної мережі. Далі ми розглянемо як можна приймати дзвінки і смс на віртуальний мобільний номер телефону, а також як можна здійснювати дзвінки і відправляти смс-повідомлення з даного номера.

Вхідні дзвінки на віртуальний мобільний номер телефону

Віртуальний мобільний номер працює за принципом переадресації вхідних дзвінків і sms. Усі вхідні дзвінки переадресовуються на:

 • SIP (додатки Zoiper . X-lite);
 • Мобільний або стаціонарний номер телефону;
 • Skype;
 • IP-телефон.

Міняти переадресацію можна в особистому кабінеті в будь-який зручний для вас час. Також хочемо повідомити, що на нашому сайті ви можете придбати віртуальний номер для факсів. Переадресація всіх факсів здійснюється тільки на електронну пошту і документи зберігаються в форматі PDF.

Купити віртуальний мобільний номер телефону
Купити віртуальний мобільний номер телефону

* Вхідні дзвінки переадресовуються на SIP і Skype безкоштовно.Що стосується дзвінків, які надходять на віртуальний мобільний номер телефону і перенаправляються на інший номер телефону, то така переадресація є платною.

Прийом смс-повідомлень на віртуальний мобільний номер

Даний номер можна використовувати не тільки для прийому або здійснення дзвінків. Приймати смс-повідомлення на віртуальний мобільний номер смс Ви можете перебуваючи в будь-якій країні. Усі вхідні смс-повідомлення можуть перенаправлятися на:

 • Мобільний номер телефону;
 • URL;
 • Електронну пошту.

Смс перенаправляються на інший стільниковий номер телефону платно, а за переадресацію повідомлень на електронну пошту або URL плата не стягується.

Вихідні дзвінки і смс з віртуального мобільного номера

Хочете не тільки приймати дзвінки, але і здійснювати їх за низькими тарифами, тоді вам знадобитися SIP-аккаунт. Отримати його досить просто. Досить увійти в особистий кабінет і зробити запит на отримання SIP-аккаунта. На вашу реєстраційну пошту будуть вислані всі необхідні дані. Тепер скачайте на свій телефон, ПК, планшет додаток Zoiper або X-lite. Потім вводите всі дані і тепер Ви можете здійснювати дзвінки.

Відправляти смс-повідомлення з віртуального мобільного номера телефону також просто. Для цього вам необхідно зробити наступне

 • Увійти в особистий аккаунт і натиснути на вкладку "Відправити повідомлення";
 • Набрати текстове повідомлення;
 • Ввести номер телефону одержувача;
 • Натиснути "Відправити".

Віртуальні мобільні номери для отримання смс і дзвінків і їх переваги

Купити віртуальний мобільний номер для дзвінків і смс може як юридична, так фізична особа. Великим плюсом номера є можливість не платити за вхідні дзвінки, завдяки SIP телефонії . Доступне спілкування і високоякісний зв'язок, саме це ви отримаєте від номера. Надалі прийом дзвінків можна налаштувати погодинно, або підключити додаткові функції, на ваш розсуд. Розглянемо конкретні «плюси» придбання даної послуги:

 • Номер буде багатоканальним;
 • СМС-повідомлення будуть приходити від місцевих і іноземних абонентів;
 • Відсутність необхідності відкривати представництво компанії в іншому місті;
 • Жодне повідомлення не залишиться непоміченим.

Придбання даної послуги буде вигідним вкладенням не тільки для компаній, які хочуть налаштувати якісний канал зв'язку зі своїми клієнтами і залучати нових партнерів, але і для звичайних людей. Обидві категорії клієнтів не хочуть відставати від ритму життя в сучасному суспільстві.

Скільки коштує віртуальний мобільний номер для прийому смс і дзвінків

Ви маєте можливість використовувати віртуальний мобільний номер телефону для прийому та здійснення дзвінків одночасно. Ознайомитися з тарифами на дзвінки ви можете тут . І немає ніякої необхідності підключати дорогий роумінг. Купити віртуальний номер мобільного телефону можна без сім-карти. Ціни на відправку смс-повідомлень ви можете дізнатися, перейшовши за цим засланні .

Ціни на мобільні номери телефону

Види мобільних віртуальних номерів

Дана послуга може використовуватися по-різному. Мобільні номери поділяються на 3 види:

Для прийому смс-повідомлень: Призначений для отримання смс-повідомлень, відправлених від абонентів місцевих мобільних операторів. Найчастіше мобільні номери мають обмежене покриття.

Мобільні номери для прийняття міжнародних і місцевих смс дозволять отримувати текстові повідомлення від великої кількості клієнтів і партнерів, які знаходяться в інших країнах.

Для прийому дзвінків і sms-повідомлень: Отримувати повідомлення і дзвінки на цей номер можна в будь-якій країні. Для цього не обов'язково використовувати мобільний телефон. Переадресація може бути налаштована не тільки на мобільний, але і на стаціонарний телефон, SIP пристрій, аккаунт Skype і т.д.

Ваші клієнти будуть контактувати з Вами через віртуальний мобільний номер смс і дзвінків, з якого дзвінки будуть переадресовані на вказаний пристрій. Переадресація смс може здійснюватися на телефон або на електронну пошту.

Вступати sms-повідомлення будуть по багатоканальної лінії. У Вас з'явиться можливість одночасно отримувати необмежену кількість смс. Жоден важливий контакт не залишиться без уваги.

Для прийому дзвінків: Якщо Ви плануєте придбати мобільний номер для прийому дзвінків з кодом оператора певної країни, Вам потрібно скористатися послугами сайту, на якому доступна вся необхідна інформація про можливості підключення.

Вигідні тарифи, висока якість зв'язку та доступність зв'язку в будь-який час доби - всі ці переваги надає послуга віртуального номера для прийому вхідних дзвінків. Кожен з них володіє характерними відмінностями, перевагами. Розглянемо докладніше кожну з цих послуг.

Список доступних країн для отримання віртуального мобільного номера

З повним списком всіх доступних країн для отримання віртуального мобільного номера для смс і дзвінків, ви можете ознайомитися тут . Список країн досить великий. Ви обов'язково знайдете ту країну, яка вам необхідна.

Як купити віртуальний номер мобільного телефону?

Покупка даного сервісу не займе багато часу. Все це можна зробити в режимі онлайн, не покидаючи свого робочого місця. Для того щоб створити віртуальний мобільний номер, необхідно:

 • зареєструватися і перейти в особистий кабінет;
 • Поповнити баланс ( методи оплати );
 • Вибрати відповідний тип номера (дзвінки + SMS), країну, код оператора;
 • Задати напрямок для переадресації;
 • Підтвердити замовлення;
 • Почати використовувати віртуальний мобільний номер.

Купити віртуальний мобільний номер онлайн

До віртуального мобільного номера телефону можна також підключити додаткові послуги , Які розширять можливості даного номера. Компанія Freezvon пропонує вам такі додаткові послуги: чорний / білий список, умовна переадресація, фонова музика, інтерактивне меню і багато іншого. Також якщо у вас є можливість підключити віртуальну АТС і отримати віртуальний номер будь-якої країни безкоштовно, можливість встановити безмежну кількість SIP-акаунтів і багато іншого. На нашому сайті ви можете придбати номер Toll Free 800 для створення свого call-центру.

У будь-який зручний момент ви можете звернутися в наш технічний відділ, якщо у вас виникли питання або проблеми при реєстрації. Наша техпідтримка працює цілодобово і завжди готова відповісти на ваші запитання. Компанія Freezvon здійснює продаж віртуальних номерів в режимі онлайн. Також ми відповідаємо на питання клієнтів в live чаті, на електронній пошті, Skype або по телефону. Ми із задоволенням надамо Вам інформацію. Зв'яжіться з нами прямо зараз!

Як купити віртуальний номер мобільного телефону?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача