Статьи

Віртуальний мобільний номер телефону для прийому дзвінків і смс купити

 1. Вхідні дзвінки на віртуальний мобільний номер телефону
 2. Прийом смс-повідомлень на віртуальний мобільний номер
 3. Вихідні дзвінки і смс з віртуального мобільного номера
 4. Віртуальні мобільні номери для отримання смс і дзвінків і їх переваги
 5. Скільки коштує віртуальний мобільний номер для прийому смс і дзвінків
 6. Види мобільних віртуальних номерів
 7. Список доступних країн для отримання віртуального мобільного номера
 8. Як купити віртуальний номер мобільного телефону?

У нас можна отримати за вигідними тарифами віртуальний мобільний номер для прийому смс-повідомлень і дзвінків, з можливістю переадресації дзвінків на інший телефон (стільниковий або міської), SIP або Skype, а також перенаправлення повідомлень на URL, електронну пошту або мобільний номер телефону. Для його підключення не потрібно купувати стартові пакети, використовувати SIM-карти або купувати додаткове обладнання. Замовити послугу можна в режимі онлайн.

Віртуальний мобільний номер для дзвінків і смс-повідомлень - це одна з послуг VoIP телефонії для того, щоб приймати дзвінки і смс від жителів різних країн, міст. За допомогою цього номера можна вести свої справи віддалено, а також вирішувати багато питань без особистої присутності. У клієнтів компанії Freezvon є можливість підключити віртуальний мобільний номер для Росії, України, Казахстану та інших країн.

Принцип роботи даного сервісу полягає в передачі голосових і текстових повідомлень через Інтернет. Повідомлення перетворюються в цифрові сигнали, передаються по IP мережі і доходять до одержувача. Завдяки використанню IP телефонії, досягається висока якість зв'язку в поєднанні з більш низькими тарифами, ніж тарифи телефонної мережі. Далі ми розглянемо як можна приймати дзвінки і смс на віртуальний мобільний номер телефону, а також як можна здійснювати дзвінки і відправляти смс-повідомлення з даного номера.

Вхідні дзвінки на віртуальний мобільний номер телефону

Віртуальний мобільний номер працює за принципом переадресації вхідних дзвінків і sms. Усі вхідні дзвінки переадресовуються на:

 • SIP (додатки Zoiper . X-lite);
 • Мобільний або стаціонарний номер телефону;
 • Skype;
 • IP-телефон.

Міняти переадресацію можна в особистому кабінеті в будь-який зручний для вас час. Також хочемо повідомити, що на нашому сайті ви можете придбати віртуальний номер для факсів. Переадресація всіх факсів здійснюється тільки на електронну пошту і документи зберігаються в форматі PDF.

Купити віртуальний мобільний номер телефону
Купити віртуальний мобільний номер телефону

* Вхідні дзвінки переадресовуються на SIP і Skype безкоштовно.Що стосується дзвінків, які надходять на віртуальний мобільний номер телефону і перенаправляються на інший номер телефону, то така переадресація є платною.

Прийом смс-повідомлень на віртуальний мобільний номер

Даний номер можна використовувати не тільки для прийому або здійснення дзвінків. Приймати смс-повідомлення на віртуальний мобільний номер смс Ви можете перебуваючи в будь-якій країні. Усі вхідні смс-повідомлення можуть перенаправлятися на:

 • Мобільний номер телефону;
 • URL;
 • Електронну пошту.

Смс перенаправляються на інший стільниковий номер телефону платно, а за переадресацію повідомлень на електронну пошту або URL плата не стягується.

Вихідні дзвінки і смс з віртуального мобільного номера

Хочете не тільки приймати дзвінки, але і здійснювати їх за низькими тарифами, тоді вам знадобитися SIP-аккаунт. Отримати його досить просто. Досить увійти в особистий кабінет і зробити запит на отримання SIP-аккаунта. На вашу реєстраційну пошту будуть вислані всі необхідні дані. Тепер скачайте на свій телефон, ПК, планшет додаток Zoiper або X-lite. Потім вводите всі дані і тепер Ви можете здійснювати дзвінки.

Відправляти смс-повідомлення з віртуального мобільного номера телефону також просто. Для цього вам необхідно зробити наступне

 • Увійти в особистий аккаунт і натиснути на вкладку "Відправити повідомлення";
 • Набрати текстове повідомлення;
 • Ввести номер телефону одержувача;
 • Натиснути "Відправити".

Віртуальні мобільні номери для отримання смс і дзвінків і їх переваги

Купити віртуальний мобільний номер для дзвінків і смс може як юридична, так фізична особа. Великим плюсом номера є можливість не платити за вхідні дзвінки, завдяки SIP телефонії . Доступне спілкування і високоякісний зв'язок, саме це ви отримаєте від номера. Надалі прийом дзвінків можна налаштувати погодинно, або підключити додаткові функції, на ваш розсуд. Розглянемо конкретні «плюси» придбання даної послуги:

 • Номер буде багатоканальним;
 • СМС-повідомлення будуть приходити від місцевих і іноземних абонентів;
 • Відсутність необхідності відкривати представництво компанії в іншому місті;
 • Жодне повідомлення не залишиться непоміченим.

Придбання даної послуги буде вигідним вкладенням не тільки для компаній, які хочуть налаштувати якісний канал зв'язку зі своїми клієнтами і залучати нових партнерів, але і для звичайних людей. Обидві категорії клієнтів не хочуть відставати від ритму життя в сучасному суспільстві.

Скільки коштує віртуальний мобільний номер для прийому смс і дзвінків

Ви маєте можливість використовувати віртуальний мобільний номер телефону для прийому та здійснення дзвінків одночасно. Ознайомитися з тарифами на дзвінки ви можете тут . І немає ніякої необхідності підключати дорогий роумінг. Купити віртуальний номер мобільного телефону можна без сім-карти. Ціни на відправку смс-повідомлень ви можете дізнатися, перейшовши за цим засланні .

Ціни на мобільні номери телефону

Види мобільних віртуальних номерів

Дана послуга може використовуватися по-різному. Мобільні номери поділяються на 3 види:

Для прийому смс-повідомлень: Призначений для отримання смс-повідомлень, відправлених від абонентів місцевих мобільних операторів. Найчастіше мобільні номери мають обмежене покриття.

Мобільні номери для прийняття міжнародних і місцевих смс дозволять отримувати текстові повідомлення від великої кількості клієнтів і партнерів, які знаходяться в інших країнах.

Для прийому дзвінків і sms-повідомлень: Отримувати повідомлення і дзвінки на цей номер можна в будь-якій країні. Для цього не обов'язково використовувати мобільний телефон. Переадресація може бути налаштована не тільки на мобільний, але і на стаціонарний телефон, SIP пристрій, аккаунт Skype і т.д.

Ваші клієнти будуть контактувати з Вами через віртуальний мобільний номер смс і дзвінків, з якого дзвінки будуть переадресовані на вказаний пристрій. Переадресація смс може здійснюватися на телефон або на електронну пошту.

Вступати sms-повідомлення будуть по багатоканальної лінії. У Вас з'явиться можливість одночасно отримувати необмежену кількість смс. Жоден важливий контакт не залишиться без уваги.

Для прийому дзвінків: Якщо Ви плануєте придбати мобільний номер для прийому дзвінків з кодом оператора певної країни, Вам потрібно скористатися послугами сайту, на якому доступна вся необхідна інформація про можливості підключення.

Вигідні тарифи, висока якість зв'язку та доступність зв'язку в будь-який час доби - всі ці переваги надає послуга віртуального номера для прийому вхідних дзвінків. Кожен з них володіє характерними відмінностями, перевагами. Розглянемо докладніше кожну з цих послуг.

Список доступних країн для отримання віртуального мобільного номера

З повним списком всіх доступних країн для отримання віртуального мобільного номера для смс і дзвінків, ви можете ознайомитися тут . Список країн досить великий. Ви обов'язково знайдете ту країну, яка вам необхідна.

Як купити віртуальний номер мобільного телефону?

Покупка даного сервісу не займе багато часу. Все це можна зробити в режимі онлайн, не покидаючи свого робочого місця. Для того щоб створити віртуальний мобільний номер, необхідно:

 • зареєструватися і перейти в особистий кабінет;
 • Поповнити баланс ( методи оплати );
 • Вибрати відповідний тип номера (дзвінки + SMS), країну, код оператора;
 • Задати напрямок для переадресації;
 • Підтвердити замовлення;
 • Почати використовувати віртуальний мобільний номер.

Купити віртуальний мобільний номер онлайн

До віртуального мобільного номера телефону можна також підключити додаткові послуги , Які розширять можливості даного номера. Компанія Freezvon пропонує вам такі додаткові послуги: чорний / білий список, умовна переадресація, фонова музика, інтерактивне меню і багато іншого. Також якщо у вас є можливість підключити віртуальну АТС і отримати віртуальний номер будь-якої країни безкоштовно, можливість встановити безмежну кількість SIP-акаунтів і багато іншого. На нашому сайті ви можете придбати номер Toll Free 800 для створення свого call-центру.

У будь-який зручний момент ви можете звернутися в наш технічний відділ, якщо у вас виникли питання або проблеми при реєстрації. Наша техпідтримка працює цілодобово і завжди готова відповісти на ваші запитання. Компанія Freezvon здійснює продаж віртуальних номерів в режимі онлайн. Також ми відповідаємо на питання клієнтів в live чаті, на електронній пошті, Skype або по телефону. Ми із задоволенням надамо Вам інформацію. Зв'яжіться з нами прямо зараз!

Як купити віртуальний номер мобільного телефону?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.