Статьи

Віртуальні робочі столи в Mac OSX, Windows і Linux

  1. Робота
  2. Спілкування
  3. музика
  4. Віртуальні машини

Багато хто знає що в операційних системах Mac OSX і Linux за замовчуванням включений такий зручний інструмент як «робочі столи» або «Spaces». Тобто ви можете, працюючи у вашій ОС, користуватися незліченним числом робочих столів, тим самим фокусуючись на тому, що найбільш важливо чи розділяти, наприклад, робоче і домашнє, розважальне і серйозне, музичне та художнє. У даній статті я розповім як організовані робочі столи у мене і приведу перелік інструментів і програм, за допомогою яких ви зможете спробувати працювати з робочими столами на вашому PC.

В операційній системі Mac OSX віртуальні робочі столи називаються Spaces. В налаштуваннях ОС ви можете задати довільне число робочих столів, а також, прикріпити певні програми на фіксовані столи. Налаштувати гарячі клавіші. В общем-то це все :)

Але нам-то завжди хочеться більшого! Тому була знайдена програма Hyperspaces ($ 12.95), яка зробить роботу з віртуальними робочими столами справжньою насолодою. З улюблених функцій можу виділити:

- завдання кожного робочого столу своїх «шпалер» і анімований красивий перехід між ними комбінацією Command + вправо / вліво;

- можливість привласнити робочих столів імен та їх відображення на самому цьому столі в довільному місці обраним вами шрифтом;

- Expose одного робочого столу не витягує всі запущені програми, а відображає лише ті програми, які «належить» цього екрану.

У своїй роботі, як ви могли бачити на попередньому скріншоті, я використовую чотири робочих столу. Розповім про них докладніше.

Робота

Робота

Цей робочий стіл основний. На ньому я пишу пости в блоги, працюю в браузері, генеруючи документацію, в загальному роблю все те, що приносить мені дохід в тому чи іншому вигляді. Тут мене не смикають месенджери і не вискакують повідомлення електронної пошти або Twitter. Поки я тут - ніщо не відволікає мене від роботи.

Спілкування

Тут зібрані вікна месенджерів (Skype і Google Talk). Рідний клієнт Skype і iChat дозволяють збирати всі вікна спілкування в одне вікно, що я і справи. Тут же висить Tweetie - клієнт для Твіттера і поштова програма Mail. Тобто як тільки я відводжу фокус від основної роботи, я переходжу сюди і залагоджую пропущені діалоги і відповідаю на листи, пишу в твіттер.

музика

На цьому робочому столі знаходиться iTunes і плеєр Sweet.fm, який реалізує функції програвача радіо Last.fm і скроблер. Всій музикою я керую з клавіатури, але іноді, коли мені хочеться поритися в бібліотеці або налаштувати параметри синхронізації iPhone, я переходжу на скрін №3.

Віртуальні машини

Цей екран відносно новий у мене, але дуже потрібний останнім часом. Для того, щоб подивитися як будуть виглядати сайти в самому крутому і самому стабільному браузері компанії Microsoft, для якого стандарти не писані або написати про реалізацію віртуальних робочих столів в Ubuntu в цій статті;) Будь-яку запущену в віртуальній машині VMWare Fusion ОС я можу розгорнути в повний екран і на мить згадати, що віруси стали для мене загрозою №1. Причому запущена ОС заповнює весь віртуальний робочий стіл, ніяк не заважаючи іншим працюючим в Mac OSX програмами своїм виглядом.

Робочі столи же в Ubuntu реалізовані так само по-спартанськи як в Mac OSX. Ви тільки можете створити скільки завгодно багато робочих столів, перейменувати їх і все :) Ніякого Expose для їх огляду або очевидних налаштувань клавіш перемикання між ними не передбачено.

Ви тільки можете створити скільки завгодно багато робочих столів, перейменувати їх і все :) Ніякого Expose для їх огляду або очевидних налаштувань клавіш перемикання між ними не передбачено

Користувачі Linux можуть відправити мене покопатися в текстових конфігах і налаштує шорткати, але я не вмію і не намагайтеся мене навчити :) Додаткових програм розширюють функціонал робочих столів я не шукав, але буду радий, якщо поділіться зі мною і нашими читачами.

Користувачі Linux можуть відправити мене покопатися в текстових конфігах і налаштує шорткати, але я не вмію і не намагайтеся мене навчити :) Додаткових програм розширюють функціонал робочих столів я не шукав, але буду радий, якщо поділіться зі мною і нашими читачами

Поділіться своїм досвідом роботи з віртуальними робочими столами.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача