Статьи

Віртуальні робочі столи в Mac OSX, Windows і Linux

  1. Робота
  2. Спілкування
  3. музика
  4. Віртуальні машини

Багато хто знає що в операційних системах Mac OSX і Linux за замовчуванням включений такий зручний інструмент як «робочі столи» або «Spaces». Тобто ви можете, працюючи у вашій ОС, користуватися незліченним числом робочих столів, тим самим фокусуючись на тому, що найбільш важливо чи розділяти, наприклад, робоче і домашнє, розважальне і серйозне, музичне та художнє. У даній статті я розповім як організовані робочі столи у мене і приведу перелік інструментів і програм, за допомогою яких ви зможете спробувати працювати з робочими столами на вашому PC.

В операційній системі Mac OSX віртуальні робочі столи називаються Spaces. В налаштуваннях ОС ви можете задати довільне число робочих столів, а також, прикріпити певні програми на фіксовані столи. Налаштувати гарячі клавіші. В общем-то це все :)

Але нам-то завжди хочеться більшого! Тому була знайдена програма Hyperspaces ($ 12.95), яка зробить роботу з віртуальними робочими столами справжньою насолодою. З улюблених функцій можу виділити:

- завдання кожного робочого столу своїх «шпалер» і анімований красивий перехід між ними комбінацією Command + вправо / вліво;

- можливість привласнити робочих столів імен та їх відображення на самому цьому столі в довільному місці обраним вами шрифтом;

- Expose одного робочого столу не витягує всі запущені програми, а відображає лише ті програми, які «належить» цього екрану.

У своїй роботі, як ви могли бачити на попередньому скріншоті, я використовую чотири робочих столу. Розповім про них докладніше.

Робота

Робота

Цей робочий стіл основний. На ньому я пишу пости в блоги, працюю в браузері, генеруючи документацію, в загальному роблю все те, що приносить мені дохід в тому чи іншому вигляді. Тут мене не смикають месенджери і не вискакують повідомлення електронної пошти або Twitter. Поки я тут - ніщо не відволікає мене від роботи.

Спілкування

Тут зібрані вікна месенджерів (Skype і Google Talk). Рідний клієнт Skype і iChat дозволяють збирати всі вікна спілкування в одне вікно, що я і справи. Тут же висить Tweetie - клієнт для Твіттера і поштова програма Mail. Тобто як тільки я відводжу фокус від основної роботи, я переходжу сюди і залагоджую пропущені діалоги і відповідаю на листи, пишу в твіттер.

музика

На цьому робочому столі знаходиться iTunes і плеєр Sweet.fm, який реалізує функції програвача радіо Last.fm і скроблер. Всій музикою я керую з клавіатури, але іноді, коли мені хочеться поритися в бібліотеці або налаштувати параметри синхронізації iPhone, я переходжу на скрін №3.

Віртуальні машини

Цей екран відносно новий у мене, але дуже потрібний останнім часом. Для того, щоб подивитися як будуть виглядати сайти в самому крутому і самому стабільному браузері компанії Microsoft, для якого стандарти не писані або написати про реалізацію віртуальних робочих столів в Ubuntu в цій статті;) Будь-яку запущену в віртуальній машині VMWare Fusion ОС я можу розгорнути в повний екран і на мить згадати, що віруси стали для мене загрозою №1. Причому запущена ОС заповнює весь віртуальний робочий стіл, ніяк не заважаючи іншим працюючим в Mac OSX програмами своїм виглядом.

Робочі столи же в Ubuntu реалізовані так само по-спартанськи як в Mac OSX. Ви тільки можете створити скільки завгодно багато робочих столів, перейменувати їх і все :) Ніякого Expose для їх огляду або очевидних налаштувань клавіш перемикання між ними не передбачено.

Ви тільки можете створити скільки завгодно багато робочих столів, перейменувати їх і все :) Ніякого Expose для їх огляду або очевидних налаштувань клавіш перемикання між ними не передбачено

Користувачі Linux можуть відправити мене покопатися в текстових конфігах і налаштує шорткати, але я не вмію і не намагайтеся мене навчити :) Додаткових програм розширюють функціонал робочих столів я не шукав, але буду радий, якщо поділіться зі мною і нашими читачами.

Користувачі Linux можуть відправити мене покопатися в текстових конфігах і налаштує шорткати, але я не вмію і не намагайтеся мене навчити :) Додаткових програм розширюють функціонал робочих столів я не шукав, але буду радий, якщо поділіться зі мною і нашими читачами

Поділіться своїм досвідом роботи з віртуальними робочими столами.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.