Статьи

віртуальні барабани

Дорогі друзі,   на нашому форумі опублікована тема   , В якій можна як проголосувати, так і подивитися / завантажити сподобалася вам віртуальний інструмент акустичних барабанних установок Дорогі друзі, на нашому форумі опублікована тема , В якій можна як проголосувати, так і подивитися / завантажити сподобалася вам віртуальний інструмент акустичних барабанних установок. Я думаю всім відомо, що в мережі у вільному доступі зовсім недавно так само з'явилися і BFD3 від компанії FXpansion.

Так само є гілка , Де опубліковано основний набір часто використовуваних VST інструментів, звичайно, ж це зовсім не показник, але багатьом музикантам я впевнений він допоможе в написанні музики і виборі правильних інструментів.

ToonTrack Superior Drummer 2 - це програмний барабанний модуль від компанії ToonTrack ToonTrack Superior Drummer 2 - це програмний барабанний модуль від компанії ToonTrack. Інструмент заснований на повністю переробленому движку Drumkits From Hell Superior і характеризується чудовою якістю звучання, ретельним опрацюванням найдрібніших деталей і неперевершеною музикальністю. Інструмент забезпечує поліпшену підтримку e-drums, а також високу ефективність використання семплів, він володіє такими компонентами, як 5-смуговий EQ, фільтр високих і низьких частот, компресор, вихідний і вхідний дизайнерські фільтри, які були спеціально створені для Superior Drummer 2 британським розробником програмного забезпечення Sonalksis'ом.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.