Статьи

віртуальні барабани

Дорогі друзі,   на нашому форумі опублікована тема   , В якій можна як проголосувати, так і подивитися / завантажити сподобалася вам віртуальний інструмент акустичних барабанних установок Дорогі друзі, на нашому форумі опублікована тема , В якій можна як проголосувати, так і подивитися / завантажити сподобалася вам віртуальний інструмент акустичних барабанних установок. Я думаю всім відомо, що в мережі у вільному доступі зовсім недавно так само з'явилися і BFD3 від компанії FXpansion.

Так само є гілка , Де опубліковано основний набір часто використовуваних VST інструментів, звичайно, ж це зовсім не показник, але багатьом музикантам я впевнений він допоможе в написанні музики і виборі правильних інструментів.

ToonTrack Superior Drummer 2 - це програмний барабанний модуль від компанії ToonTrack ToonTrack Superior Drummer 2 - це програмний барабанний модуль від компанії ToonTrack. Інструмент заснований на повністю переробленому движку Drumkits From Hell Superior і характеризується чудовою якістю звучання, ретельним опрацюванням найдрібніших деталей і неперевершеною музикальністю. Інструмент забезпечує поліпшену підтримку e-drums, а також високу ефективність використання семплів, він володіє такими компонентами, як 5-смуговий EQ, фільтр високих і низьких частот, компресор, вихідний і вхідний дизайнерські фільтри, які були спеціально створені для Superior Drummer 2 британським розробником програмного забезпечення Sonalksis'ом.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача