Статьи

Віртуальна точка доступу Wi-Fi: роздача з ноутбука через командний рядок

  1. Налаштування роздачі
  2. Налаштування загального доступу

(Для ноутбуків HP) і в пошуку вказуємо точну модель комп'ютера, наприклад, dv6-3170sr. Система знайде вказаний ноутбук. Нижче натисніть на напис «Завантаження програм і драйверів».

Нижче натисніть на напис «Завантаження програм і драйверів»

Приблизно такі ж дії потрібно проробляти і для інших марок ноутбуків (тільки на відповідних сайтах). Після скачування драйверів встановіть їх і перезавантажте комп'ютер. Тепер можна переходити безпосередньо до організації процесу.

Налаштування роздачі

Роздача Wi-Fi з ноутбука через командний рядок має на увазі, що ми будемо використовувати вбудовані засоби Windows. Як правило, вони працюють більш стабільно. Отже, для початку давайте запустимо командний рядок з правами адміністратора. У Windows 7 це робиться одночасним натисканням клавіш [Пуск] + [R]. Після чого в меню напишіть CMD і натисніть «Ок».

У Windows 8 потрібно натиснути [Windows] + [X] і вибрати потім «Командний рядок (адміністратор)».

Отже, ми запустили командний рядок з правами адміністратора. Тепер потрібно прописати дві нескладні команди:

  • Установка драйверів для міні-порту віртуального Wi-Fi (створення мережі) -

Установка драйверів для міні-порту віртуального Wi-Fi (створення мережі) -

  • Команда для запуску створеної мережі - netsh wlan start hostednetwork. Після написання натисніть [Enter]. Повинно з'явитися повідомлення про те, що мережа запущена.

Повинно з'явитися повідомлення про те, що мережа запущена

Ось ми і створили свою віртуальну мережу. В принципі, до неї вже можна підключати інші пристрої. Тепер потрібно налаштувати загальний доступ і дозволити підключення до інтернету. Все досить просто.

Налаштування загального доступу

Для початку нам потрібно зайти в Центр управління мережами і загальним доступом. Найпростіше зробити це так: знайдіть значок Wi-Fi в системному треї (правий нижній кут робочого столу) правою кнопкою мишки. Коли з'явиться меню, виберіть пункт «Центр управління мережами і загальним доступом».

У вікні, потрібно перейти в «Змінити додаткові параметри спільного доступу" і у всіх відображуваних пунктах включити загальний доступ. У самому низу відзначаємо відключення загального доступу з пральний захистом.

Зберігаємо налаштування і повертаємося в «Центру управління мережами» на головну сторінку.

Якщо ваш комп'ютер підключений до інтернету за допомогою кабелю, значить, ви можете роздати глобальну мережу по Wi-Fi або через USB-модем.

Для цього заходимо в розділ «Зміна параметрів адаптера». Тут нам потрібно буде вирішити підключення до інтернету. Знайдіть відповідну позицію - пам'ятайте, що нам потрібно не віртуальне з'єднання, а саме підключення, через яке комп'ютер виходить в інтернет. Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо «Властивості».

Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо «Властивості»

У вікні, переходимо у вкладку «Доступ». У рядку «Підключення домашньої групи» вибираємо створену нами бездротову мережу. Як правило, в «сімці» вона називається «Бездротове мережеве з'єднання 2», в «вісімці», можливо, «Бездротова мережа 3». Вибрали. Тепер ставимо галочку в рядку «Дозволити іншим користувачам мережі підключення до інтернету даного комп'ютера». Натискаємо «Ок» і закриваємо всі вікна.

Натискаємо «Ок» і закриваємо всі вікна

Тепер ваша віртуальна мережа має доступ до інтернету, і ви можете вільно нею користуватися.

Як бачите, налаштувати Wi-Fi через командний рядок нескладно, головне - будьте уважні при налаштуванні загального доступу і введенні команд. Варто зазначити, що програма Virtual Router Pluse використовує ті ж ресурси, що і командний рядок. Різниця лише в тому, що все налаштовується автоматично. Але при цьому програма може давати збої, в той час, як командний рядок безпосередньо пов'язана з вбудованими засобами Windows і працює більш стабільно.

Крім цього, ви повинні пам'ятати, що після кожної перезавантаження комп'ютера або відключення Wi-Fi вам доведеться заново запускати мережу. Тобто, всі налаштування будуть вже збережені, вам потрібно буде тільки прописати команду «netsh wlan start hostednetwork» і натиснути [Enter].

Маю досвід роботи в ІТ сфері більше 10 років. Займаюся проектуванням і налаштуванням пуско-налагоджувальних робіт. Так само є великий досвід в побудові мереж, системному адмініструванні та роботі з системами СКУД і відеоспостереження.
Працюю фахівцем в компанії «Техно-Майстер».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.