Статьи

Віртуальна точка доступу Wi-Fi: роздача з ноутбука через командний рядок

  1. Налаштування роздачі
  2. Налаштування загального доступу

(Для ноутбуків HP) і в пошуку вказуємо точну модель комп'ютера, наприклад, dv6-3170sr. Система знайде вказаний ноутбук. Нижче натисніть на напис «Завантаження програм і драйверів».

Нижче натисніть на напис «Завантаження програм і драйверів»

Приблизно такі ж дії потрібно проробляти і для інших марок ноутбуків (тільки на відповідних сайтах). Після скачування драйверів встановіть їх і перезавантажте комп'ютер. Тепер можна переходити безпосередньо до організації процесу.

Налаштування роздачі

Роздача Wi-Fi з ноутбука через командний рядок має на увазі, що ми будемо використовувати вбудовані засоби Windows. Як правило, вони працюють більш стабільно. Отже, для початку давайте запустимо командний рядок з правами адміністратора. У Windows 7 це робиться одночасним натисканням клавіш [Пуск] + [R]. Після чого в меню напишіть CMD і натисніть «Ок».

У Windows 8 потрібно натиснути [Windows] + [X] і вибрати потім «Командний рядок (адміністратор)».

Отже, ми запустили командний рядок з правами адміністратора. Тепер потрібно прописати дві нескладні команди:

  • Установка драйверів для міні-порту віртуального Wi-Fi (створення мережі) -

Установка драйверів для міні-порту віртуального Wi-Fi (створення мережі) -

  • Команда для запуску створеної мережі - netsh wlan start hostednetwork. Після написання натисніть [Enter]. Повинно з'явитися повідомлення про те, що мережа запущена.

Повинно з'явитися повідомлення про те, що мережа запущена

Ось ми і створили свою віртуальну мережу. В принципі, до неї вже можна підключати інші пристрої. Тепер потрібно налаштувати загальний доступ і дозволити підключення до інтернету. Все досить просто.

Налаштування загального доступу

Для початку нам потрібно зайти в Центр управління мережами і загальним доступом. Найпростіше зробити це так: знайдіть значок Wi-Fi в системному треї (правий нижній кут робочого столу) правою кнопкою мишки. Коли з'явиться меню, виберіть пункт «Центр управління мережами і загальним доступом».

У вікні, потрібно перейти в «Змінити додаткові параметри спільного доступу" і у всіх відображуваних пунктах включити загальний доступ. У самому низу відзначаємо відключення загального доступу з пральний захистом.

Зберігаємо налаштування і повертаємося в «Центру управління мережами» на головну сторінку.

Якщо ваш комп'ютер підключений до інтернету за допомогою кабелю, значить, ви можете роздати глобальну мережу по Wi-Fi або через USB-модем.

Для цього заходимо в розділ «Зміна параметрів адаптера». Тут нам потрібно буде вирішити підключення до інтернету. Знайдіть відповідну позицію - пам'ятайте, що нам потрібно не віртуальне з'єднання, а саме підключення, через яке комп'ютер виходить в інтернет. Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо «Властивості».

Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо «Властивості»

У вікні, переходимо у вкладку «Доступ». У рядку «Підключення домашньої групи» вибираємо створену нами бездротову мережу. Як правило, в «сімці» вона називається «Бездротове мережеве з'єднання 2», в «вісімці», можливо, «Бездротова мережа 3». Вибрали. Тепер ставимо галочку в рядку «Дозволити іншим користувачам мережі підключення до інтернету даного комп'ютера». Натискаємо «Ок» і закриваємо всі вікна.

Натискаємо «Ок» і закриваємо всі вікна

Тепер ваша віртуальна мережа має доступ до інтернету, і ви можете вільно нею користуватися.

Як бачите, налаштувати Wi-Fi через командний рядок нескладно, головне - будьте уважні при налаштуванні загального доступу і введенні команд. Варто зазначити, що програма Virtual Router Pluse використовує ті ж ресурси, що і командний рядок. Різниця лише в тому, що все налаштовується автоматично. Але при цьому програма може давати збої, в той час, як командний рядок безпосередньо пов'язана з вбудованими засобами Windows і працює більш стабільно.

Крім цього, ви повинні пам'ятати, що після кожної перезавантаження комп'ютера або відключення Wi-Fi вам доведеться заново запускати мережу. Тобто, всі налаштування будуть вже збережені, вам потрібно буде тільки прописати команду «netsh wlan start hostednetwork» і натиснути [Enter].

Маю досвід роботи в ІТ сфері більше 10 років. Займаюся проектуванням і налаштуванням пуско-налагоджувальних робіт. Так само є великий досвід в побудові мереж, системному адмініструванні та роботі з системами СКУД і відеоспостереження.
Працюю фахівцем в компанії «Техно-Майстер».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача