Статьи

Віртуалізація - Де скачати готові віртуальні машини VMware? Оновився Virtual Appliances Marketplace.


Компанія VMware не так давно відновила портал віртуальних модулів Virtual Appliances Marketplace , Який дозволяє завантажити вже готові до використання на комп'ютерах з ESX / ESXi, Workstation, Server або Player віртуальні машини від різних незалежних розробників програмного забезпечення.

Отже, що ж таке віртуальні модулі або готові до використання віртуальні машини (Virtual Appliances)?

Початкові відомості можна почерпнути в цій статті: Шаблони віртуальних машин . Незважаючи на те, що стаття стара, вона може стати в нагоді для отримання деяких початкових відомостей.

Тепер подивимося, що нового можуть робити користувачі на Virtual Appliances Marketplace:

  • Використовувати більш просту систему пошуку.
  • Дивитися рейтинги, Whitepapers та обговорення для Virtual Appliance (доступно після логіна):

  • Завантажувати VMware Ready virtual appliances безпосередньо з Virtual Appliances Marketplace.

Але найцікавіше з'явилося, звичайно ж, не для користувачів, а для незалежних розробників програмного забезпечення (ISV), які можуть через Virtual Appliances Marketplace поширювати свої додатки в готових віртуальних машинах VMware. Нагадаємо, що готові віртуальні модулі можна отримати за допомогою VMware Studio .

ставши VMware VAM Partner , Можна отримати доступ до порталу самообслуговування, де можна виконувати наступні дії:

  • Створювати і редагувати списки віртуальних модулів.
  • Завантажувати вже готові віртуальні модулі на VAM і сертифікувати їх за програмою VMware Ready Virtual Appliance Program.
  • Отримувати підтримку з боку співробітників VMware з потрібних питань.
  • Додавати Whitepapers, подкасти, блоги та відео для своїх віртуальних модулів.
  • Відповідати на питання форуму по роботі віртуального модуля.

Virtual Appliances Marketplace має всі шанси стати дуже популярним місцем, де користувачі отримують ВО «як послугу» в уже готових віртуальних машинах. На жаль, завантажити ПЗ, встановлене в ОС Windows на базі готової віртуальної машини через сайт VAM у вас навряд чи вийде. Хоча було знайдено і ось таке :)

Отже, що ж таке віртуальні модулі або готові до використання віртуальні машини (Virtual Appliances)?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.