Статьи

VirtualBox в Windows7 x64 - підтримка USB працює!

Я давно і в цілому успішно використовую в роботі систему віртуалізації VirtualBox. Однак мене постійно дратувало відсутність підтримки USB. Вірніше підтримка була заявлена ​​але запустити будь-яке пристрій у віртуальній машині не вдавалося. Всі спроби підключення закінчувалися переглядом похмурого повідомлення про помилку невідомого пристрою. Google розповів, що не один я зіткнувся з цією проблемою і вирішити її як правило не виходило. Але нарешті то вдалося знайти потрібну інформацію і я поспішаю їй поділитися з читачами мого блогу.

Що цікаво, рішення автору знайденого повідомлення підказали конкуренти, а саме VMWARE де як виявилося також виникають труднощі при використанні USB пристроїв.

Причина того, що віртуальна машина не може працювати з підключеними пристроями - встановлений USB Filter. Чи не якийсь конкретний, варіанти можуть бути різні. Це може бути AMD USB Filter, який встановлений разом з Catalyst Control Centre або фільтр, який встановлюється Sony Ericsson PC Suite або якийсь інший фільтр.

Для відключення фільтра доведеться правити реєстр. Запускаємо regedit з правами адміністратора і відкриваємо ось цю гілку:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class {36FC9E60-C465-11CF-8056-444553540000}

У ній шукаємо ключ з ім'ям UpperFilter і видаляємо його або просто перейменовуємо щоб система не використовувала його значення (в моєму випадку це було значення «usbfilter»). Перевантажуємося. Перед змінами реєстру бажано зробити його копію. На всякий випадок. Але я не робив 🙂

Далі робимо все за інструкцією від VirtualBox. А саме - включаємо підтримку USB у властивостях віртуальної машини і додаємо фільтр пристрої на основі вибраного пристрою і запускаємо віртуальну машину. Як тільки машина буде запущена пристрій стане недоступно для основної машини і навпаки є для віртуальної. Можна його відключати і підключати назад - весь час поки працює віртуальна машина пристрій буде її власністю і не буде доступно в основний машині.

Наостанок приведу один скріншот, на якому продемонстровані настойки фільтра для usb flash drive для роботи у віртуальній машині.

Наостанок приведу один скріншот, на якому продемонстровані настойки фільтра для usb flash drive для роботи у віртуальній машині

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача