Статьи

VirtualBox в Windows7 x64 - підтримка USB працює!

Я давно і в цілому успішно використовую в роботі систему віртуалізації VirtualBox. Однак мене постійно дратувало відсутність підтримки USB. Вірніше підтримка була заявлена ​​але запустити будь-яке пристрій у віртуальній машині не вдавалося. Всі спроби підключення закінчувалися переглядом похмурого повідомлення про помилку невідомого пристрою. Google розповів, що не один я зіткнувся з цією проблемою і вирішити її як правило не виходило. Але нарешті то вдалося знайти потрібну інформацію і я поспішаю їй поділитися з читачами мого блогу.

Що цікаво, рішення автору знайденого повідомлення підказали конкуренти, а саме VMWARE де як виявилося також виникають труднощі при використанні USB пристроїв.

Причина того, що віртуальна машина не може працювати з підключеними пристроями - встановлений USB Filter. Чи не якийсь конкретний, варіанти можуть бути різні. Це може бути AMD USB Filter, який встановлений разом з Catalyst Control Centre або фільтр, який встановлюється Sony Ericsson PC Suite або якийсь інший фільтр.

Для відключення фільтра доведеться правити реєстр. Запускаємо regedit з правами адміністратора і відкриваємо ось цю гілку:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class {36FC9E60-C465-11CF-8056-444553540000}

У ній шукаємо ключ з ім'ям UpperFilter і видаляємо його або просто перейменовуємо щоб система не використовувала його значення (в моєму випадку це було значення «usbfilter»). Перевантажуємося. Перед змінами реєстру бажано зробити його копію. На всякий випадок. Але я не робив 🙂

Далі робимо все за інструкцією від VirtualBox. А саме - включаємо підтримку USB у властивостях віртуальної машини і додаємо фільтр пристрої на основі вибраного пристрою і запускаємо віртуальну машину. Як тільки машина буде запущена пристрій стане недоступно для основної машини і навпаки є для віртуальної. Можна його відключати і підключати назад - весь час поки працює віртуальна машина пристрій буде її власністю і не буде доступно в основний машині.

Наостанок приведу один скріншот, на якому продемонстровані настойки фільтра для usb flash drive для роботи у віртуальній машині.

Наостанок приведу один скріншот, на якому продемонстровані настойки фільтра для usb flash drive для роботи у віртуальній машині

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.