Статьи

Вирощування винограду і черешні в теплицях: потенціал і можливі ризики - експерт

1 березня 2018, 11:28 АПК-Інформ: овочі & фрукти

Для успішного розвитку господарства в стрімко мінливих реаліях аграрного бізнесу необхідно шукати нові перспективні культури Для успішного розвитку господарства в стрімко мінливих реаліях аграрного бізнесу необхідно шукати нові перспективні культури. Про це в рамках третьої національної конференції «Мільйон з гектара» заявив Сергій Герман, директор компанії «Аврора». Так, на даний момент господарство вже по праву може вважатися новатором в Україні, оскільки одним з перших взялося за вирощування черешні і винограду в закритому грунті.

За словами С.Германа, така диверсифікація виробництва не тільки дозволяє отримати преміальну ціну, але і дає можливість мінімізувати ризик втрати робочої сили в зимовий період.

«Мета будівництва теплиць для вирощування винограду - не тільки отримувати прибуток, але і забезпечити людей роботою протягом цілого року. Тому що ми розуміємо, що якщо у людини немає роботи навіть місяць, він поїде працювати в ту ж Польщу », - говорить експерт.

Як підкреслює С.Герман, ця культура дуже сильно залежить від імпорту.

«Уже в перший рік ми змогли повністю окупити будівництво теплиць, але потім 2 роки поспіль продавали виноград за собівартістю. Але потім ціна знову виросла! »- говорить експерт.

Ще один експеримент господарства - вирощування в закритому грунті черешні. Також компанія активно розвиває сегмент чорносливу.

Обговорити в форумі

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.