Статьи

Вирощування винограду і черешні в теплицях: потенціал і можливі ризики - експерт

1 березня 2018, 11:28 АПК-Інформ: овочі & фрукти

Для успішного розвитку господарства в стрімко мінливих реаліях аграрного бізнесу необхідно шукати нові перспективні культури Для успішного розвитку господарства в стрімко мінливих реаліях аграрного бізнесу необхідно шукати нові перспективні культури. Про це в рамках третьої національної конференції «Мільйон з гектара» заявив Сергій Герман, директор компанії «Аврора». Так, на даний момент господарство вже по праву може вважатися новатором в Україні, оскільки одним з перших взялося за вирощування черешні і винограду в закритому грунті.

За словами С.Германа, така диверсифікація виробництва не тільки дозволяє отримати преміальну ціну, але і дає можливість мінімізувати ризик втрати робочої сили в зимовий період.

«Мета будівництва теплиць для вирощування винограду - не тільки отримувати прибуток, але і забезпечити людей роботою протягом цілого року. Тому що ми розуміємо, що якщо у людини немає роботи навіть місяць, він поїде працювати в ту ж Польщу », - говорить експерт.

Як підкреслює С.Герман, ця культура дуже сильно залежить від імпорту.

«Уже в перший рік ми змогли повністю окупити будівництво теплиць, але потім 2 роки поспіль продавали виноград за собівартістю. Але потім ціна знову виросла! »- говорить експерт.

Ще один експеримент господарства - вирощування в закритому грунті черешні. Також компанія активно розвиває сегмент чорносливу.

Обговорити в форумі

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача