Статьи

Вирішуємо проблему швидкої розрядки Андроїд пристроїв

У цій статті ми допоможемо вам вирішити проблему швидкої розрядки акумулятора на андроїд пристроях. Хочу відразу попередити, в цій статті ми не будемо розповідати вам про технічні премудрості і приводити стовпи тексту, що описують споживання окремих елементів пристрою. Ми просто розповімо вам, як швидко і просто налаштувати свій пристрій так, щоб воно економічніше споживало заряд батареї і відповідно працювало довше без підзарядки. А якщо у вас виникнуть будь-які питання або поради: пишіть їх в коментарях, ми з радістю вам відповімо або додамо до статті ваш рада!

Для вашої зручності ми розділили статтю на кілька пунктів, причому ви можете пропустити будь-який пункт в силу будь-якої ситуації. Але якщо ви хочете отримати максимальну тривалість автономної (без підзарядки) роботи вашого пристрою, рекомендуємо виконати всі пункти. Комунікації Для початку нам треба буде відключити Wi-Fi, Bluetooh і GPS. Коли вони вам будуть потрібні, ви зможете їх включити так само, як і відключили. Рекомендуємо після завершення роботи з цими функціями - відразу їх відключати.

  1. Відкрийте вбудований віджет налаштування комунікацій, просто потягнувши екран з верху вниз. Якщо ж у вас відсутній цей віджет або ви не змогли його знайти, то можна відключити комунікації просто зайшовши в настройки. Wi-Fi і Bluetooth відключається у вкладці "Бездротові мережі". У цій статті ми допоможемо вам вирішити проблему швидкої розрядки акумулятора на андроїд пристроях
  2. GPS відключається у вкладці "Місцезнаходження і захист пристрою".

Мобільні мережі Тепер ми відключимо передачу даних (інтернет) і переведемо телефон в режим 2G мереж. Якщо ви активно користуєтеся інтернетом, то даний пункт вам виконувати не рекомендується, бо перехід телефону в режим 2G мереж значно знизить швидкість роботи інтернету.

  1. Заходимо в настройки, шукаємо пункт - "Бездротові мережі" і заходимо в нього, тепер шукаємо пункт "Мобільні мережі".
  2. У меню нам потрібно зняти галочку з пункту "Передача даних" і поставити галочку у пункту "Тільки 2G мережі".

Екран Тепер налаштуємо оптимальну яскравість екрану і відключимо авто-поворот екрану. Виставивши оптимальне значення яскравості, телефон зможе економити значний відсоток заряду батареї.

Увага: при відключенні авто-повороту телефон перестане перевертати зображення або сторінки в інтернеті при повороті телефону.

  1. Яскравість виставляється в налаштуваннях, шукаємо і відкриваємо пункт "Екран".
  2. У меню вам належить зняти галочки: "Авто-поворот екрану" і "Авто-яскравість екрану". Значення яскравості радимо виставляти в районі 20-30%. Після установки значення яскравості підійдіть з телефоном до вікна, щоб переконається, що на світлі ви зможете бачити зображення. Якщо видно дуже погано, то трохи підніміть значення яскравості. Особливий рада для власників пристроїв з AMOLED екраном: краще ставити темні шпалери і теми, бо AMOLED екрани споживають дуже багато заряду батареї при відображенні білих і світлих кольорів.

Калібрування батареї Можете провести калібрування батареї, що не тільки продовжить час автономної роботи від акумулятора, але і продовжить термін служби самого акумулятора. Інструкція з калібрування батареї для android пристроїв . Відключаємо автоматичні оновлення системи Рекомендуємо відключити автоматичні оновлення, бо це не тільки заощадить заряд батареї, але і допоможе уникнути неприємних казусів з незапланованими витратами на інтернет. Інструкція по відключенню оновлень на android пристроях . Вивантажуємо з пам'яті невикористовувані програми і процеси Для цього вам буде потрібно програма Clean Master . У ній ви зможете налаштувати які додатки програма буде автоматично закривати, тим самим продовжуючи час вашого приладу, до того ж підвищуючи швидкість його роботи.

Виконавши всі пункти ви зможете значно підвищити час роботи вашого смартфона або планшета від батареї. Зрозуміло, ця різниця не сильно відчується, якщо ви тільки граєте в ігри. Від себе: Статтю писав грунтуючись на своєму досвіді роботи з OS android, виконавши всі ці кроки моя Motorola Milestone пропрацювала 45 годин без підзарядки. Телефон активно використовувався для ICQ і дзвінків, а так само трохи читання. Раніше ж смартфон розряджався буквально за добу звичайного простою. А вже вірити вам мені чи ні - вирішуйте самі, а краще спробуйте і побачите різницю!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача