Статьи

Вирішуємо проблему швидкої розрядки Андроїд пристроїв

У цій статті ми допоможемо вам вирішити проблему швидкої розрядки акумулятора на андроїд пристроях. Хочу відразу попередити, в цій статті ми не будемо розповідати вам про технічні премудрості і приводити стовпи тексту, що описують споживання окремих елементів пристрою. Ми просто розповімо вам, як швидко і просто налаштувати свій пристрій так, щоб воно економічніше споживало заряд батареї і відповідно працювало довше без підзарядки. А якщо у вас виникнуть будь-які питання або поради: пишіть їх в коментарях, ми з радістю вам відповімо або додамо до статті ваш рада!

Для вашої зручності ми розділили статтю на кілька пунктів, причому ви можете пропустити будь-який пункт в силу будь-якої ситуації. Але якщо ви хочете отримати максимальну тривалість автономної (без підзарядки) роботи вашого пристрою, рекомендуємо виконати всі пункти. Комунікації Для початку нам треба буде відключити Wi-Fi, Bluetooh і GPS. Коли вони вам будуть потрібні, ви зможете їх включити так само, як і відключили. Рекомендуємо після завершення роботи з цими функціями - відразу їх відключати.

  1. Відкрийте вбудований віджет налаштування комунікацій, просто потягнувши екран з верху вниз. Якщо ж у вас відсутній цей віджет або ви не змогли його знайти, то можна відключити комунікації просто зайшовши в настройки. Wi-Fi і Bluetooth відключається у вкладці "Бездротові мережі". У цій статті ми допоможемо вам вирішити проблему швидкої розрядки акумулятора на андроїд пристроях
  2. GPS відключається у вкладці "Місцезнаходження і захист пристрою".

Мобільні мережі Тепер ми відключимо передачу даних (інтернет) і переведемо телефон в режим 2G мереж. Якщо ви активно користуєтеся інтернетом, то даний пункт вам виконувати не рекомендується, бо перехід телефону в режим 2G мереж значно знизить швидкість роботи інтернету.

  1. Заходимо в настройки, шукаємо пункт - "Бездротові мережі" і заходимо в нього, тепер шукаємо пункт "Мобільні мережі".
  2. У меню нам потрібно зняти галочку з пункту "Передача даних" і поставити галочку у пункту "Тільки 2G мережі".

Екран Тепер налаштуємо оптимальну яскравість екрану і відключимо авто-поворот екрану. Виставивши оптимальне значення яскравості, телефон зможе економити значний відсоток заряду батареї.

Увага: при відключенні авто-повороту телефон перестане перевертати зображення або сторінки в інтернеті при повороті телефону.

  1. Яскравість виставляється в налаштуваннях, шукаємо і відкриваємо пункт "Екран".
  2. У меню вам належить зняти галочки: "Авто-поворот екрану" і "Авто-яскравість екрану". Значення яскравості радимо виставляти в районі 20-30%. Після установки значення яскравості підійдіть з телефоном до вікна, щоб переконається, що на світлі ви зможете бачити зображення. Якщо видно дуже погано, то трохи підніміть значення яскравості. Особливий рада для власників пристроїв з AMOLED екраном: краще ставити темні шпалери і теми, бо AMOLED екрани споживають дуже багато заряду батареї при відображенні білих і світлих кольорів.

Калібрування батареї Можете провести калібрування батареї, що не тільки продовжить час автономної роботи від акумулятора, але і продовжить термін служби самого акумулятора. Інструкція з калібрування батареї для android пристроїв . Відключаємо автоматичні оновлення системи Рекомендуємо відключити автоматичні оновлення, бо це не тільки заощадить заряд батареї, але і допоможе уникнути неприємних казусів з незапланованими витратами на інтернет. Інструкція по відключенню оновлень на android пристроях . Вивантажуємо з пам'яті невикористовувані програми і процеси Для цього вам буде потрібно програма Clean Master . У ній ви зможете налаштувати які додатки програма буде автоматично закривати, тим самим продовжуючи час вашого приладу, до того ж підвищуючи швидкість його роботи.

Виконавши всі пункти ви зможете значно підвищити час роботи вашого смартфона або планшета від батареї. Зрозуміло, ця різниця не сильно відчується, якщо ви тільки граєте в ігри. Від себе: Статтю писав грунтуючись на своєму досвіді роботи з OS android, виконавши всі ці кроки моя Motorola Milestone пропрацювала 45 годин без підзарядки. Телефон активно використовувався для ICQ і дзвінків, а так само трохи читання. Раніше ж смартфон розряджався буквально за добу звичайного простою. А вже вірити вам мені чи ні - вирішуйте самі, а краще спробуйте і побачите різницю!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.