Статьи

Віра Брежнєва виглядає втомленою і постарілий

(Казань, 10 квітня, «Татар-інформ»). невдалі фотографії віри Брежнєвої з'явилися в Мережі. Її прихильники в останні дні тільки й (Казань, 10 квітня, «Татар-інформ») роблять, що обговорюють з'явилися знімки свого кумира. Адже всі звикли до того, що Брежнєва є еталоном краси, а тут в Інтернеті з'являються такі, що дискредитують її красу знімки.
З одного боку, не виключено, що хтось попрацював з фотошопом; з іншого - екс-солістці «ВІА Гри» вже 30 років , Та ще й народження двох дітей за плечима. При цьому Брежнєва - затребувана артистка , Співачка, актриса, телеведуча, дружина і мати. В кінці зими Віра Брежнєва разом з Сергієм Свєтлаковим знялася в новому фільмі Олександра Войтинського «Джунглі». Зйомки проходили в Таїланді. Графік зйомок був гранично жорсткий, за чотири з половиною тижні роботи при сорокаградусної спеки, було всього три вихідних.
В один з днів Брежнєвої довелося кілька годин провести на відкритому сонці, навколо стовпа з Брежнєвої був розлучений вогонь - ритуальний багаття, так вимагав сюжет. У перервах між дублями вогонь гасили і приносили спеціальну гармату, яка подавала на актрису холодне повітря, щоб актриса могла прийти в себе і змогла протриматися до кінця знімального дня.

Звичайно, подібний спосіб життя, відсутність сну, зміни клімату, екстремальні зйомки не додають краси Вірі. На викладених фотографіях Брежнєва дійсно виглядає злегка «пошарпаної» життям. Втім, найближчий же ефір будь-якої передачі з її участю, думається, однозначно розвіє всі негативні домисли.

Альбіна Джанабаєва в 33 роки дасть фору молодим (фото)

Бородіну жорстко осміяли за образ блондинки (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача