Статьи

Віра Брежнєва пережила розлучення

Віра Брежнєва.

Фото: Instagram

Співачка і актриса Віра Брежнєва потрапила в любовний трикутник, пережила розлучення і приміряла на себе роль мами маленького хлопчика. І все це сталося з нею в романтичній комедії Марюса Вайсберга "8 кращих побачень". "Моя героїня Маша мені подобається своєю витримкою і мудрістю - це те, чого нам, жінкам, часто не вистачає, - розповідає Віра. У деяких ситуаціях я б відреагувала набагато імпульсивність, ніж Маша - пише "7 днів".

Наприклад, недавно знімали епізод в загсі, куди наші з Володимиром Зеленським герої приходять розлучатися. І він ще так легко підписав потрібні документи, що я не могла далі грати. Сиділа в якомусь дивному стані і майже повірила, що все відбувається не в кіно, а насправді. Вже стали знімати наступну сцену, а я не можу зосередитися, тому що тільки після розлучення і у мене своя печаль. Мені навіть Марюс сказав: "Так, давай, включайся". Я розумію, що Маша більш терпляча, а раз вона поводиться спокійно, я теж заспокоююсь. Так що мені є чому повчитися у неї ".

За сюжетом чоловікові героїні Брежнєвої Маші Соколової - власнику ветеринарної клініки Микиті (Володимир Зеленський) лікарі повідомляють фатальний діагноз. Той вирішує знайти собі заміну: повинен же хтось подбати про його дружину і дітей. Ідеальним кандидатом виявляється пожежний Ілля, надійний чоловік без шкідливих звичок, роль якого дісталася Володимиру Епифанцева. На підставі пожежний селиться в будинку Соколових. Занадто пізно Микита дізнається, що його здоров'ю ніщо не загрожує: щасливий суперник вже підкорив серце Маші, і діти його обожнюють. І за любов героїні Брежнєвої починається справжня боротьба.

У картині у Соколових двоє дітей - Катя і Філіп. Віра, у якої підростають свої дочки Соня і Сара, вперше приміряла на себе роль мами маленького хлопчика. "З обома дітьми працювати одне задоволення, вони чарівні, - ділиться Віра. - З моєї екранної донькою Катею (Ангеліна Полікарпова) ми дуже швидко стали подружками, в якісь моменти вона навіть тулилася до мене:" Мамо! Мама! "І ми з нею мугикаючи. А ось з Кирилом Пащук, який грає мого сина, так не виходить. Він не може сидіти на місці, постійно носиться, норовить кудись залізти. Іноді так хочеться його приголубити, обійняти, але Кирило не дозволяє. Він же хлопчисько. Правда, один раз дозволив собі поцілувати і відразу в сторону - мовляв, ну все, досить! Зате як він грає! Раз - і вивчив текст, два - видав потрібну емоцію. Я була в шоці! Кирило і Ангеліна постійно приємно дивували нас ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача