Статьи

Використовуємо Приват24 і Вебмані

  1. Який обмінник варто вибрати
  2. РЕКОМЕНДУЄМО ПОЧИТАТИ

З кожним роком ринок електронних грошей набирає все більшої популярності. Завдяки WebMoney багато людей стали переводити гроші в будь-яку точку світу своїм друзям, родичам і колегам. Також не можна обійти стороною постійно зростаючий ринок фрілансу (віддаленої роботи), на який все частіше звертають увагу професіонали в таких галузях як web-розробка, дизайн, копірайтинг, надання різних послуг.

Безліч сервісів надають послуги з обміну та висновку електронних грошей. Ви можете спробувати використовувати http://www.bestchange.ru/privat24-usd-to-wmz.html . Якщо ви користуєтеся Приват24 - WebMoney можуть вступити туди через обмінники. Подібні системи розрахунків є міжнародними. Використовуються вони для оплати за послуги та будь-які покупки в мережі.

При бажанні електронні гроші можна вивести на платіжну карту і перевести в готівку. Такий обмін здійснюється також за участю посередників. Великою проблемою є те, що користувачі не завжди знають, до кого звернутися для здійснення такої операції. Давайте розглянемо, що конкретно потрібно для того, щоб без проблем користуватися системами WebMoney і Приват24.

Давайте розглянемо, що конкретно потрібно для того, щоб без проблем користуватися системами WebMoney і Приват24

Bestchange - обмінник електронних грошей

Якщо ви побажаєте використовувати систему WebMoney, вам необхідно буде встановити спеціальне програмне забезпечення. Для стаціонарних комп'ютерів така програма називається WM Keeper Classic. Потім вам обов'язково необхідно буде зареєструватися на офіційному сайті системи. При цьому ви отримуєте WM-ідентифікатор - випадковим чином підібрані 12 цифр, які є необхідними для входу в систему. Поширювати інформацію про своє WMID і пароль, встановленому в програмі можна ніколи і ні за яких обставин.

Щоб нормально функціонувати в системі, вам необхідно буде пройти атестацію. Зазвичай цей процес передбачає надання власних паспортних даних. Залежно від виду атестата від вас можуть зажадати вислати скани особистих документів. Після того, як ви поетапно пройшли всі перераховані вище кроки, можна приступати до роботи в системі.

Який обмінник варто вибрати

підібрати самий вигідний обмінник , За допомогою якого ви будете здійснювати переказ коштів з одного вашого гаманця на інший, зовсім не складно. Наприклад, якщо вам прийшли гроші на WMZ-гаманець, але перевести в готівку їх ви можете тільки з WMR-гаманця, обміняти кошти можна буквально за пару хвилин.

При необхідності ви можете "прив'язати" до системи банківську карту, щоб здійснювати швидке виведення коштів з електронного гаманця. Якщо ж говорити про систему Приват24, то варто особливо відзначити, що розроблена і впроваджена вона була ПриватБанком. Будь-який користувач, який має карту цього банку, може використовувати всі можливості інтернет-банкінгу. Розібратися з усіма особливостями такої діяльності зовсім не складно.

При цьому ви можете не тільки здійснювати платежі з карти дистанційно, але й в будь-який момент перевірити баланс на рахунку, переглянути історію надходжень коштів. Дізнатися про всі можливості такої системи можна у онлайн-консультанта. А якщо вам потрібно вигідний обмінник, то при бажанні ви зможете знайти найвигідніші сервіси, де такі послуги надаються.

Окремо хочеться відзначити, що творці подібних платіжних систем подбали про їхню безпеку. Тому шахраї не зможуть дістатися до ваших коштів, якщо ви будете слідувати всім правилам користування системою.

РЕКОМЕНДУЄМО ПОЧИТАТИ

Що робити, якщо не працює тачпад?

Налаштування роутера d-link dir-615

Різниця між ноутбуком і нетбуком - все відмінності

Налаштування poутера tp-link tl wr740n

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача