Статьи

Використовуємо найбезпечніший в світі браузер

 1. Чи не підступитися: Browser in the Box
 2. Багаторівневий захист для більшої безпеки
 3. Установка Browser in the Box
 4. Використання та налаштування BitBox
 5. Почати роботу в Browser in the Box
 6. індивідуальні настройки
 7. імпорт закладок
 8. Завантаження файлів
 9. Висновок веб-контенту на друк
 10. Додавання інших доповнень
 11. Зміна пошукової системи
 12. Швидкий запуск з панелі інструментів

Браузер є улюбленою лазівкою для впровадження шкідливих програм. Через приховані завантаження, програми-експлойти і уразливості шкідники знову і знову проникають в систему. Варто їм тільки потрапити в комп'ютер, вони відразу ж вдаються до крайніх заходів: трояни, що спеціалізуються на банкінгу, спустошують ваші рахунки, кейлоггери відстежують вводи з клавіатури і крадуть паролі, інші шкідники зашифровують всі дані і вимагають викуп.

Незважаючи на всі зусилля розробників браузера, які вже закрили сотні вразливостей в своїх програмах, протягом багатьох років критичне становище практично не змінюється.

Чи не підступитися: Browser in the Box

Навіть при використанні серйозних сайтів шкідливі програми можуть проникати через банери або уразливості в додатках. Це пояснюється тим, що веб-оглядачі, встановлені під Windows, будуть запускатися безпосередньо в операційній системі і використовуватися для вторгнення в неї.

Browser in the Box, або скорочено BitBox, слід іншим принципом. Розробник Rohde & Schwarz Cybersecurity вирішив запускати браузер у віртуальній машині (ВМ). У ній в фоновому режимі запускається Linux.

Багаторівневий захист для більшої безпеки

Перевага полягає в тому, що інтернет-загрози не можуть вплинути на Windows. Навіть якщо шкідник знайде слабке місце в браузері з захистом Linux AppArmor і виявить уразливість, він зіткнеться з системою захисту безпеки Linux. Щоб через неї прорватися, доведеться впоратися з ПО для віртуалізації, яке, в свою чергу, працює в середовищі Windows тільки під обліковим записом з сильно обмеженими правами користувача.

Зловмиснику доведеться працювати в Linux під аккаунтом Windows і обійти середу віртуалізації, а також додаткові заходи безпеки. Поєднання всіх цих контрзаходів надійно захищає ОС і не йде в збиток зручності. Тільки первинний запуск браузера займає трохи більше часу.

При правильному налаштуванні після установки BitBox можна використовувати VirtualBox і для інших віртуальних систем

BitBox пропонується в двох версіях, обидві ви знайдете на сайті розробника . Він створений на основі Chrome або Firefox і пропонує всі звичні функції. Його навіть можна встановити в Windows в якості браузера за замовчуванням. Закладки та доповнення також зберігаються після перезавантаження.

Ви можете завантажувати файли і роздруковувати веб-контент. Далі ми покажемо, як налаштувати версію для Firefox. Нарешті, ми дамо вам основні рекомендації по найбільш ефективному захисту стандартних браузерів Firefox, Chrome, Edge і Internet Explorer, які працюють в Windows.

Нарешті, ми дамо вам основні рекомендації по найбільш ефективному захисту стандартних браузерів Firefox, Chrome, Edge і Internet Explorer, які працюють в Windows

Онлайн-банкінг з Firefox-BitBox надійно захищений від троянів, так як вони не можуть отримати доступ до даних у віртуальній машині

Установка Browser in the Box

Як програмне забезпечення для віртуалізації BitBox використовує надійну і перевірену Open-Source-програму VirtualBox в трохи адаптованому варіанті. Тому спочатку потрібно видалити наявну на вашому комп'ютері версію VirtualBox, а вже потім задіяти BitBox.

Створені раніше віртуальні комп'ютери при цьому не зачіпаються, і після цього можна продовжувати їх використовувати. Для установки і налаштування BitBox запустіть майстра установки, прийміть умови ліцензійної угоди і виберіть в наступному діалоговому вікні «Expert mode».

Звичний комфорт в Інтернеті
Якщо дозволити ці настройки при установці, BitBox працює так само комфортно, як і інші браузери в Windows

Тепер ви можете налаштувати параметри захисту BitBox. Тут можна визначити, чи хочете ви копіювати URL-адресу в безпечний браузер через буфер обміну і чи можете ви завантажувати файли з Інтернету. З міркувань зручності рекомендується вибрати пункт «Allow» для всіх параметрів і натиснути кнопку «Next».

Тепер ви можете вказати, які дані повинні зберігатися постійно. Також тут доцільно активувати «All (configuration, bookmark)». Після повторного натискання кнопки «Next» у вас з'явиться можливість індивідуальної настройки проксі і DNS. У наступному діалоговому вікні можна визначити, чи хочете ви дозволити друк. Зніміть галочку біля «Блокувати папку VirtualBox для звичайних користувачів», якщо ви хочете використовувати VirtualBox і для інших віртуальних машин. Виберіть останній пункт «Install».

Використання та налаштування BitBox

Ви можете використовувати BitBox для різних цілей. В першу чергу, програма цілком підходить для використання в якості браузера за замовчуванням, за допомогою якого ви в звичному режимі будете борознити простори Всесвітньої павутини. Якщо вас трохи турбує довгий запуск, ми рекомендуємо використовувати BitBox тільки в особливо делікатних випадках, наприклад, для онлайн-банкінгу.

Почати роботу в Browser in the Box

Після установки на вашому робочому столі з'явиться новий ярлик «Browser in the Box». Двічі клацніть по ньому мишею, щоб запустити BitBox. Після цього з'явиться маленьке вікно, в якому ви визначаєте, чи повинен BitBox працювати в якості браузера за замовчуванням в Windows.

Після цього з'явиться маленьке вікно, в якому ви визначаєте, чи повинен BitBox працювати в якості браузера за замовчуванням в Windows

У Windows 10 в цьому вікні можна визначити, який формат URL приймає Browser in the Box

Перевага в тому, що захищений браузер запускається автоматично, якщо ви, наприклад, натискаєте на посилання в електронному листі. Якщо ви вибираєте «Yes», ​​то після цього в Windows 10 можна визначити, чи дозволено BitBox відкривати тільки HTTP- і HTTPS-посилання або FTP-з'єднання.

Незалежно від цього рішення в фоновому режимі запускається віртуальна машина. Її вікном можна управляти так само, як і всіма іншими вікнами в Windows. Ви можете змінити його розмір за допомогою курсору миші, вибрати повноекранний режим або закрити його, натиснувши значок «х» в правому верхньому кутку. Тільки первинний запуск триває трохи довше, тому що програмне забезпечення в фоновому режимі виконує деякі коригування.

індивідуальні настройки

При першому запуску Browser in the Box ви побачите домашню сторінку розробника програмного забезпечення. Якщо ви хочете вибрати іншу сторінку в якості головної, перейдіть в розділ «Edit | Settings »і виберіть розділ« One startup ».

Тепер вкажіть свою «Домашню сторінку» і закрийте настройки. Ця зміна зберігається і після перезавантаження BitBox. Це важливо, оскільки стандартно веб-оглядач запускається заново. Для цього при першому запуску робиться моментальний знімок, і в подальшому браузер постійно його використовує. Таким чином, при перегляді сайтів не чіпляється ніякої шкідливий код.

Визначте в BitBox «Домашню сторінку», яка буде автоматично відкриватися при запуску. Практично, наприклад, ichip.ru

Всі індивідуальні зміни, які ви вносите, BitBox зберігає в папці "C: \ ProgramData \ Sirrix AG \ BitBox \ userdata \ <ім'я користувача> \ persistent». Звідти браузер заново завантажує коригування при кожному перезавантаженні.

pict Визначте в BitBox «Домашню сторінку», яка буде автоматично відкриватися при запуску. Практично, наприклад, ichip.ru

імпорт закладок

Ви можете використовувати раніше збережені закладки та в Browser in the Box. Для цього відкрийте в Windows звичайний Firefox і натисніть клавішу «Alt». Виберіть «Закладки | Показати всі закладки »і клацніть в новому вікні« Бібліотека »по кнопці у верхньому меню« Імпорт і резервні копії ».

Виберіть «Закладки | Показати всі закладки »і клацніть в новому вікні« Бібліотека »по кнопці у верхньому меню« Імпорт і резервні копії »

Забрати закладки з собою
Вам не складе особливих труднощів імпортувати збережені в Firefox закладки в BitBox

Виберіть в падаючому меню «Експорт закладок в HTML-файл» і збережіть файл закладок на Робочому столі. Запустіть BitBox, клікніть правою кнопкою миші по файлу «bookmarks.html» на Робочому столі, а потім виберіть «Відправити в | Browser in the Box Upload ». Перейдіть у вікно BitBox і відкрийте «Bookmarks | Show All Bookmarks | Import Bookmarks from HTML ». Потім підтвердіть імпорт за допомогою «Open».

Завантаження файлів

Як і у випадку з будь-яким іншим браузером, за допомогою BitBox ви також можете завантажувати файли з Мережі і зберігати їх. Для цього відкрийте сайт і натисніть на посилання для завантаження.

Для цього відкрийте сайт і натисніть на посилання для завантаження

За допомогою «Настройок користувача» можна, наприклад, вибрати іншу папку для завантажень

Потім BitBox переміщує файл з віртуальної машини в стандартну папку «Завантаження» в Windows і при цьому перевіряє їх за допомогою встановленого антивірусного сканера. Після цього файл буде доступний для подальшого використання.

Висновок веб-контенту на друк

Не важко буде і друк, наприклад, банківської виписки. Для цього програма створює PDF-файл, який автоматично експортується з віртуальної машини і після цього виводиться на друк. Відкрийте в BitBox сторінку, яку ви хочете надрукувати, натисніть «Ctrl + P» і кнопку «Print».

Відкрийте в BitBox сторінку, яку ви хочете надрукувати, натисніть «Ctrl + P» і кнопку «Print»

BitBox автоматично перетворює сторінки для друку в PDF-файл, відправляє його в Windows, після чого проводиться стандартна друк

Додавання інших доповнень

Список функцій BitBox можна розширити за допомогою доповнень. Широкий вибір основних доповнень для забезпечення безпеки ви знайдете на наступних сторінках.

Щоб встановити розширення, можна скористатися пошуком через «Надбудови | доповнення | Розширення »або встановіть його вручну: для цього в Windows клацніть правою кнопкою миші по« надбудови »і виберіть пункт« Відправити | Browser in the Box Upload ».

Потім перейдіть в BitBox в меню доповнень, натисніть значок шестерні та виберіть «Load unpacked extension». У наступному вікні виберіть потрібний додаток і натисніть «Відкрити | Встановити ».

Зміна пошукової системи

Стандартно в BitBox використовується пошукова система Google. Якщо ви з цим не згодні, ви можете зробити пошук. Для цього в поле пошуку браузера натисніть на лупу і виберіть «Змінити параметри пошуку». У розділі «Пошукова система за умовчанням» праворуч біля «Google» наведіть курсор на маленький трикутник і виберіть іншу пошукову систему з пропонованого переліку. Якщо потрібного варіанту в списку немає, перейдіть вниз і виберіть «Додати пошукову систему». Виберіть нову пошукову систему і підтвердіть вибір, натиснувши «Додати в Firefox». Поставте галочку біля «Встановити як пошукову систему за замовчуванням» і підтвердіть кнопкою «Додати».

Швидкий запуск з панелі інструментів

Після запуску BitBox програма завантажує в правому нижньому кутку області повідомлень відповідний значок BitBox. Однак система Windows не відображає його автоматично: виберіть лівою кнопкою миші «Відображати приховані значки» і після цього клацніть правою кнопкою по ярлику BitBox. Виберіть «Налаштування», щоб змінити конфігурацію. Деякі параметри, задані при установці, змінити вже не можна. Але ви можете, наприклад, вибрати іншу папку для збереження завантажених файлів.

Але ви можете, наприклад, вибрати іншу папку для збереження завантажених файлів

При правильному налаштуванні після установки BitBox можна використовувати VirtualBox і для інших віртуальних систем

Додаткове використання VirtualBox в якості віртуальної машини
Як вже говорилося, ви можете працювати з налагодженою версією VirtualBox як зазвичай, але тільки без внесення в меню «Пуск» операційної системи Windows. Замість цього потрібно створити на Робочому столі пряме посилання на файл «virtualbox.exe». Ви зможете знайти відповідну програму в розділі «C: \ Program Files \ Oracle \ VirtualBox».

Фото: компанії-виробники

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача