Статьи

Використання QR кодів для швидкого опитування в аудиторії

 1. Порядок дій:

Досить часто у викладача або доповідача виникає потреба в проведенні швидкого опитування аудиторії. Системи голосування не дозволяють цього зробити при великій кількості респондентів, а для організації та подальшої обробки паперового опитування потрібно багато часу і ресурсів.

Системи голосування не дозволяють цього зробити при великій кількості респондентів, а для організації та подальшої обробки паперового опитування потрібно багато часу і ресурсів

Для вирішення цього питання пропонуємо скористатися QR-технологією і мобільними пристроями, які є в наявності у студентів. У світі зараз дуже активно застосовується концепція BYOD (Bring Your Own Device), коли співробітники компаній і (або) студенти використовують в процесі навчання власні мобільні пристрої.

QR (Quick Responce - швидкий відгук) - мініатюрний носій даних, який зберігає текстову інформацію обсягом приблизно наполовину сторінки формату А4. Спеціальні програми або сервіси кодують ці дані і представляють їх у вигляді набору білих і чорних квадратів (можуть бути виконані і в інших кольорах). QR-код містить в собі і додаткові дані, які потрібні для правильного розпізнавання (декодування) інформації спеціальними програмами мобільних телефонів чи інших пристроїв.

Об'єднуючи BYOD, технології QR і можливості онлайн сервісу для організації швидких опитувань Mentimeter , Цілком реально отримати зворотній зв'язок від значної частини аудиторії.

Об'єднуючи BYOD, технології QR і можливості онлайн сервісу для організації швидких опитувань  Mentimeter  , Цілком реально отримати зворотній зв'язок від значної частини аудиторії

Сервіс Mentimeter дозволяє швидко і просто згенерувати:

 • Опитування.

 • QR код з посиланням на швидкий опитування.

 • Динамічну діаграму переваг.

 • Експортувати результати опитування в Excel

Користуватися сервісом просто. Для початку роботи не потрібно реєструватися. Сервіс підтримує кирилицю.

Для того, щоб процедура опитування вписалася в презентацію викладача, спробуємо скористатися програмними продуктами ISpring , Які допоможуть це зробити швидко і без втрати функціональності.

Порядок дій:

1. За допомогою Mentimeter створюємо опитування і отримуємо всі дані для його вбудовування в презентацію: QR-код і посилання на сторінку з результатами. Опитування, який приводиться в нашому прикладі, називається "Який браузер ви використовуєте?"

 • QR код
 • Опитування для використання персональних комп'ютерів
 • Результати опитування на сервісі

2. Створюємо 2 слайди в презентації. На одному слайді розміщуємо QR-код, а на другий додаємо веб-об'єкт з посиланням на сторінку з результатами опитування. Вставити в презентацію веб-об'єкт можна за допомогою програмних продуктів iSpring, наприклад, iSpring Pro або iSpring Presenter .

Вставити в презентацію веб-об'єкт можна за допомогою програмних продуктів iSpring, наприклад,  iSpring Pro  або  iSpring Presenter

3. Продукти iSpring також дозволяють опублікувати презентацію в зручному форматі Flash або HTML5, завдяки чому вона буде доступна для перегляду як з комп'ютерів, так і з мобільних пристроїв.

Таким чином, дане рішення можна використовувати не тільки при проведенні занять в аудиторії, а й при організації дистанційного навчання.

Опитування, який приводиться в нашому прикладі, називається "Який браузер ви використовуєте?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.