Статьи

Використання QR кодів для швидкого опитування в аудиторії

 1. Порядок дій:

Досить часто у викладача або доповідача виникає потреба в проведенні швидкого опитування аудиторії. Системи голосування не дозволяють цього зробити при великій кількості респондентів, а для організації та подальшої обробки паперового опитування потрібно багато часу і ресурсів.

Системи голосування не дозволяють цього зробити при великій кількості респондентів, а для організації та подальшої обробки паперового опитування потрібно багато часу і ресурсів

Для вирішення цього питання пропонуємо скористатися QR-технологією і мобільними пристроями, які є в наявності у студентів. У світі зараз дуже активно застосовується концепція BYOD (Bring Your Own Device), коли співробітники компаній і (або) студенти використовують в процесі навчання власні мобільні пристрої.

QR (Quick Responce - швидкий відгук) - мініатюрний носій даних, який зберігає текстову інформацію обсягом приблизно наполовину сторінки формату А4. Спеціальні програми або сервіси кодують ці дані і представляють їх у вигляді набору білих і чорних квадратів (можуть бути виконані і в інших кольорах). QR-код містить в собі і додаткові дані, які потрібні для правильного розпізнавання (декодування) інформації спеціальними програмами мобільних телефонів чи інших пристроїв.

Об'єднуючи BYOD, технології QR і можливості онлайн сервісу для організації швидких опитувань Mentimeter , Цілком реально отримати зворотній зв'язок від значної частини аудиторії.

Об'єднуючи BYOD, технології QR і можливості онлайн сервісу для організації швидких опитувань  Mentimeter  , Цілком реально отримати зворотній зв'язок від значної частини аудиторії

Сервіс Mentimeter дозволяє швидко і просто згенерувати:

 • Опитування.

 • QR код з посиланням на швидкий опитування.

 • Динамічну діаграму переваг.

 • Експортувати результати опитування в Excel

Користуватися сервісом просто. Для початку роботи не потрібно реєструватися. Сервіс підтримує кирилицю.

Для того, щоб процедура опитування вписалася в презентацію викладача, спробуємо скористатися програмними продуктами ISpring , Які допоможуть це зробити швидко і без втрати функціональності.

Порядок дій:

1. За допомогою Mentimeter створюємо опитування і отримуємо всі дані для його вбудовування в презентацію: QR-код і посилання на сторінку з результатами. Опитування, який приводиться в нашому прикладі, називається "Який браузер ви використовуєте?"

 • QR код
 • Опитування для використання персональних комп'ютерів
 • Результати опитування на сервісі

2. Створюємо 2 слайди в презентації. На одному слайді розміщуємо QR-код, а на другий додаємо веб-об'єкт з посиланням на сторінку з результатами опитування. Вставити в презентацію веб-об'єкт можна за допомогою програмних продуктів iSpring, наприклад, iSpring Pro або iSpring Presenter .

Вставити в презентацію веб-об'єкт можна за допомогою програмних продуктів iSpring, наприклад,  iSpring Pro  або  iSpring Presenter

3. Продукти iSpring також дозволяють опублікувати презентацію в зручному форматі Flash або HTML5, завдяки чому вона буде доступна для перегляду як з комп'ютерів, так і з мобільних пристроїв.

Таким чином, дане рішення можна використовувати не тільки при проведенні занять в аудиторії, а й при організації дистанційного навчання.

Опитування, який приводиться в нашому прикладі, називається "Який браузер ви використовуєте?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача