Статьи

Військовий госпіталь Харкова переповнений, доставили ще 26 бійців

Фото: AFP

Військовий госпіталь Харкова переповнений, доставили ще 26 бійців Максим Іванов https://cdn.segodnya.ua/img/article/6556/4_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6556/4_tn.jpg 2015 -10-06T12: 22: 06 + 03: 00 Харків За словами волонтерів, хлопцям не вистачає капців, шкарпеток, теплого одягу і інших речей

За минулі вихідні в Харківський військово-медичний клінічний центр Північного регіону надійшло 26 бійців.

Як повідомляють на своїй сторінці в Facebook волонтери громадської організації "Сестра милосердя АТО / Харків ", На сьогоднішній день госпіталь переповнений, і пацієнти потребують допомоги.

За словами волонтерів, хлопцям терміново потрібні робочі телефони, багато теплого одягу і одноразових стаканчиків, оскільки в зв'язку з інфекціями на території госпіталю можна пити тільки з одноразового посуду. Крім того, бійцям не вистачає капців, нижньої білизни, шкарпеток, кави, чаю, солодощів і побутової хімії.
Щоб знайти в госпіталі потрібного пацієнта, можна зателефонувати за номерами (096) 126 05 43 та (097) 515 66 34. За цим же номерам можна дізнатися, чим і як можна допомогти постраждалим українським військовим.

Нагадаємо, в Харкові на базі колишнього дитячого табору волонтери відкриють реабілітаційний центр для бійців .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача