Статьи

Виготовлення вантажив | Лиття джиг-головок Вухатих вантажив Чебурашек | Форма для лиття вантажив

Дата: 21 травня 2011 | Переглядів: 18, 301

Дата: 21 травня 2011 |  Переглядів: 18, 301

Джиг-головки, "вухаті грузила", "чебурашки" і т.п., як і джиг-приманки в цілому - це витратний матеріал. А значить, кожен обрив - це витрати, прямий збиток, можна сказати Джиг-головки, вухаті грузила, чебурашки і т Активному спінінгістові дійсно складно напасти джиговую грузилами, з цього, багато беруться лити грузила самостійно. І я розумію такі прагнення.

Отже, нам потрібно лити джиг-головки з жорстко закріпленим гачком і "чебурашки" з двома кільцями. Я думаю, не треба пояснювати, що дістати гачки, дріт для вушок, свинець і форму для лиття дешевше і простіше, ніж платити за сотні і сотні магазинних вантажив.

Отже, все по-порядку. Гачки для джиг-головок (зі спеціальним вигином) можна купити окремо і оптом (так дешевше).

Дріт для вухатих вантажив потрібна діаметром 0.6-1мм, сталева, бажано - нержавіюча або хоча б повільно іржавіють (все одно обірвете раніше, ніж заіржавіє :)). Чисте залізо по типу канцелярських скріпок не годиться ...

Петлі для вантажив бажано гнути в перпендикулярних площинах, тоді знадобиться тільки одне заводне кільце, щоб встановити офсетної гачок в правильне положення (жалом вгору).

Форма для лиття може бути: а) Вирізана з дерева середніх і твердих порід; б) Відлила з гіпсу за шаблоном (готовому "Вухань"); в) Сталевий, заводського виготовлення.

Скажу відразу, якщо ви маєте намір всерйоз зайнятися литвом вухатих вантажив - дерев'яні або гіпсові форми вас не врятують !!! Можете поекспериментувати, але ви проколупнути більше ніж зробите. Повірте моєму досвіду Скажу відразу, якщо ви маєте намір всерйоз зайнятися литвом вухатих вантажив - дерев'яні або гіпсові форми вас не врятують Я це проходив.

Дістаньте якісну форму зі сталі, під головки різних ваг. Такі форми можна купити через інтернет (Гугл в допомогу ...), можливо вдасться замовити такий виріб у знайомих, працівників якого-небудь заводу.

), можливо вдасться замовити такий виріб у знайомих, працівників якого-небудь заводу

Тепер залишилося шукати свинець! І лити, лити, лити Тепер залишилося шукати свинець

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.