Статьи

Виготовлення вантажив | Лиття джиг-головок Вухатих вантажив Чебурашек | Форма для лиття вантажив

Дата: 21 травня 2011 | Переглядів: 18, 301

Дата: 21 травня 2011 |  Переглядів: 18, 301

Джиг-головки, "вухаті грузила", "чебурашки" і т.п., як і джиг-приманки в цілому - це витратний матеріал. А значить, кожен обрив - це витрати, прямий збиток, можна сказати Джиг-головки, вухаті грузила, чебурашки і т Активному спінінгістові дійсно складно напасти джиговую грузилами, з цього, багато беруться лити грузила самостійно. І я розумію такі прагнення.

Отже, нам потрібно лити джиг-головки з жорстко закріпленим гачком і "чебурашки" з двома кільцями. Я думаю, не треба пояснювати, що дістати гачки, дріт для вушок, свинець і форму для лиття дешевше і простіше, ніж платити за сотні і сотні магазинних вантажив.

Отже, все по-порядку. Гачки для джиг-головок (зі спеціальним вигином) можна купити окремо і оптом (так дешевше).

Дріт для вухатих вантажив потрібна діаметром 0.6-1мм, сталева, бажано - нержавіюча або хоча б повільно іржавіють (все одно обірвете раніше, ніж заіржавіє :)). Чисте залізо по типу канцелярських скріпок не годиться ...

Петлі для вантажив бажано гнути в перпендикулярних площинах, тоді знадобиться тільки одне заводне кільце, щоб встановити офсетної гачок в правильне положення (жалом вгору).

Форма для лиття може бути: а) Вирізана з дерева середніх і твердих порід; б) Відлила з гіпсу за шаблоном (готовому "Вухань"); в) Сталевий, заводського виготовлення.

Скажу відразу, якщо ви маєте намір всерйоз зайнятися литвом вухатих вантажив - дерев'яні або гіпсові форми вас не врятують !!! Можете поекспериментувати, але ви проколупнути більше ніж зробите. Повірте моєму досвіду Скажу відразу, якщо ви маєте намір всерйоз зайнятися литвом вухатих вантажив - дерев'яні або гіпсові форми вас не врятують Я це проходив.

Дістаньте якісну форму зі сталі, під головки різних ваг. Такі форми можна купити через інтернет (Гугл в допомогу ...), можливо вдасться замовити такий виріб у знайомих, працівників якого-небудь заводу.

), можливо вдасться замовити такий виріб у знайомих, працівників якого-небудь заводу

Тепер залишилося шукати свинець! І лити, лити, лити Тепер залишилося шукати свинець

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача