Статьи

Виготовлення вітальних етикеток


Розкриваємо секрети народних умільців по виготовленню вітальних етикеток. Ця ідея домашнього бізнесу доступна абсолютно будь-якій людині. Чи не потрібне спеціальне обладнання для виготовлення етикеток і знань в області обробки фотографій. Чи достатня того, що у Вас буде програма Corel Draw і принтер з кольоровим чорнилом. Упевнений, що така кількість мінімального обладнання для виготовлення етикеток доступно кожному, а у більшості воно вже є в наявності. Всю роботу зможете зробити самостійно своїми руками.

За допомогою програми Corel Draw Ви зможете зробити будь-який фотомонтаж, тим самим повністю задовольнити запити Ваших клієнтів.

Суть даного бізнесу - виготовлення кумедних святкових етикеток на пляшки з горілкою, цукерки, консерви та іншу продукцію для святкового столу.

"Стандартний" подарунок - пляшка шампанського, цукерки та квіти ... А якщо зробити не просто шампанське, а іменне? ...

Сенс ідеї бізнесу наступний: до будь-якого свята, наприклад до весілля, ювілею, дня народження, дня закоханих, Нового року, 23 лютого чи 8 березня пропонуєте людям вітальні етикетки на пляшки, наприклад із зображенням ювіляра. Упевнений, все добре пам'ятають горілку "Бринцалов" з його портретом на етикетці або горілку "Жириновський". Чому б не виготовити імениннику горілку "Іванич" або допустимо "Михалич" (в сенсі етикетку) з його, коханим, зображенням.
А на контретикетці віддрукувати будь привітання, забавний слоган з іскрою гумору.

На спиртні напої, призначені на весілля, можна віддрукувати етикетки із зображенням весільної пари. У цієї ідеї бізнесу, поле для фантазії необмежено. Етикетку можна зробити смішний. Наприклад, збільшити вуха або ніс імениннику, який буде на зображенні.

Можна виготовити етикетки на консерви - наприклад весільні огірки, ювілейна рибка і т. Д. На морозиво - великі коробки особливо розташовують до творчості. На шоколадки, коробки з цукерками (особливо для дітей), сигарети і навіть сірники. Дайте волю своїй уяві.

Отже, якщо Ви вирішили зайнятися виготовленням етикеток, тоді приступайте до наступного:
Малюєте етикетку в програмі Corel Draw розміром з оригінальну. Друкуєте на папері з глянцевим покриттям на принтері з фотодруком.

Оригінальну етикетку на пляшці відмочують в воді, а на її місце приклеюєте свою новеньку етикетку. Ось і всі справи :) Дуже проста, але в той же час оригінальна ідея домашнього бізнесу. Всю роботу зможете робити у себе вдома. Ніяких вкладень грошей не треба. Можна з упевненістю сказати - свій вигідний бізнес з нуля!

Орієнтовна собівартість друку аркуша А4: папір - 10 руб. фарба - 30 руб. Разом - 40 руб.
На лист входить 2 етикетки (і то далеко не 100% заповнення аркуша), кожна по 300 руб. З одного листа формату А4 вийде 2 етикетки по 300 руб. кожна. При витратах на одну етикетку всього 20 руб.

Разом: від 280 руб. чистого прибутку за одну етикетку менше, ніж за 15 хвилин роботи.

Ось пара готових зразків іменних етикеток:

Дайте оголошення в газету відповідного змісту і у Вас з'являться клієнти. Свята в будь-якому місті і навіть найменшому населеному пункті проходять щодня - дні народження, весілля, ювілеї, ювілеї компаній і т. Д., Тому пропонована Вами послуга буде користуватися попитом. А уявляєте, скільки на виготовленні етикеток можна заробити на Новий рік, 23 лютого, 8 березня і день закоханих. За пару зимових місяців можна отримати однорічний дохід. Варто тільки постаратися і справа піде на ура.

Відкрийте свій вигідний домашній бізнес з нуля по виготовленню вітальних етикеток і забудьте про нестачу грошей раз і назавжди!

Повторюю - ніякого спеціального обладнання для виготовлення етикеток не буде потрібно. Досить мати програму Corel Draw і принтер!

ПРОПОНУЄМО покрокова (від А до Я) ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ВИГОТОВЛЕННЯ вітальних ЕТИКЕТОК.

У керівництві Ви знайдете опис роботи з пакетом Corel. Розказано і показано на прикладі картинок і фотографій, як робити етикетки. Але найголовніше, у Вас буде набір готових шаблонів! Всього 33 шаблону на різну тему. Вам залишається лише вставити в шаблон фото і якщо буде потрібно, змінити текст. Все ... Етикетка готова!

Зверніть увагу, що на нашому сайті в розділі "ВИГОТОВЛЕННЯ ЕТИКЕТОК, НАКЛЕЙОК, візиток" , Ви знайдете ще багато корисної та гідної уваги інформації. наприклад, виготовлення візиток, листівок і запрошень .

Зробити замовлення.


Ви можете прямо зараз замовити керівництво "Виготовлення вітальних етикеток". Керівництво висилається тільки на диску, на Вашу електронну адресу.

УВАГА !!! Ціна покрокового керівництва "Виготовлення вітальних етикеток" становить 750 руб. в т. ч. поштові витрати. За Росії, можливо, вислати диск з керівництвом післяплатою!

Всім покупцям керівництва, буде БЕЗКОШТОВНО висланий скандально відомий в мережі бізнес-пакет "Безкоштовний Інтернет в кожен будинок !!!".

Дізнатися реквізити для оплати керівництва "Виготовлення вітальних етикеток", Ви можете в розділі - ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ .

Якщо у Вас будуть питання, зв'язуйтеся зі мною по e-mail [email protected] або [email protected]

Для оптових і дрібнооптових клієнтів існує гнучка система знижок!

А якщо зробити не просто шампанське, а іменне?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача