Статьи

Відстеження моїх вантажів

  1. Перевірка процесу доставки відправлень Завдяки відстеженню ми допоможемо вам побачити, де знаходиться...
  2. Ви з легкістю можете ідентифікувати свої відправлення

Перевірка процесу доставки відправлень

Завдяки відстеженню ми допоможемо вам побачити, де знаходиться ваше відправлення Завдяки відстеженню ми допоможемо вам побачити, де знаходиться ваше відправлення. Оскільки ми призначаємо номер для відстеження (зазвичай це номер, що починається з 1Z) для кожного вантажу, ви зможете стежити за процесом доставки вашого відправлення, коли воно буде проходити сканування і переміщатися по системі UPS.

відстежити вантаж

Онлайн відстеження UPS

Завдяки відстеженню відправлень на сайті ups.com ви можете дізнатися останній стан і розрахункову дату доставки. При цьому не потрібно входити в систему для перегляду даної інформації, і ви можете отримати більше відомостей, таких як довідкові номери і вимоги для накладених платежів, а також виконувати дії з відправленнями, оформленими в системі.

Це тільки деякі способи для відстеження онлайн, які зроблять ваше життя легше.

  • Перенесіть доставку або запросите зберігання вантажу для самовивозу.
  • Плануйте заздалегідь для відправлень, які вимагають підпису.
  • Отримуйте поточну інформацію по електронній пошті про статус, затримках або доставці.
  • Завантажте підтвердження про доставку для вашої звітності.

Не пропустіть доставку з UPS My Choice

Ви з легкістю можете ідентифікувати свої відправлення

Скористайтеся перевагами поля Опис на сторінці онлайн відстеження. Якщо ви хочете відслідковувати кілька відправлень, рекомендуємо додавати опис для кожного, щоб у вас була можливість їх розрізняти. Спробуйте додати простий опис, наприклад «дитячі іграшки», і ви побачите, як легко можна сортувати і керувати вашими номерами для відстеження.

Дізнайтеся більше про інші можливості для відстеження Відкрити посилання в новому вікні

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.