Статьи

Відображення температури процесора в треї Windows

  1. Open Hardware Monitor
  2. AnVir Task Manager

З приходом літа комп'ютери починають роботу в умовах підвищених температур. У цей період важливо стежити за температурою процесора, щоб не допустити самовільного вимкнення машини в результаті перегріву або для діагностики та визначення програм, що навантажують процесор. Існує багато інструментів, що відображають інформацію про температуру процесора.

У цій статті ми зупинимося на безкоштовних інструментах, що дозволяють відображати температуру в треї, що дуже зручно, т. К. Вона завжди перед очима і чим би Ви не займалися, завжди зможете контролювати її.

Open Hardware Monitor

Напевно, найпопулярніша безкоштовна програма, що дозволяє звертатися до системної інформації. Завантажити її можна на офіційному сайті openhardwaremonitor.org . Програма портативна і не вимагає установки. Вона має функцію відображення температури процесора в треї і не тільки її, але і інший не менш важливої ​​інформації: завантаження процесора, пам'яті, дисків і т.п. Натиснувши в списку на будь-який бажаний показник правою клавішею миші і включивши опцію "Show in tray" можна відображати його значення в треї.

Щоб значки не приховували, натисніть на трикутник в треї, потім на опцію "Налаштувати ...".

Біля доданих показників натисніть "Показувати значок і повідомлення".

Щоб відрізняти показники (наприклад, температуру ядер процесора і жорсткого диска), натисніть на показник правою клавішею миші, клацніть по опції "Change Color ..." і виберіть з палітри бажаний колір.

AnVir Task Manager

Безкоштовна утиліта, що замінює вбудований диспетчер задач, що має величезний функціонал, серед якого відображення датчиків компонентів комп'ютера, в т.ч. температури процесора і диска. Офіційний сайт - anvir.net По суті, програма використовує той же Open Hardware Monitor, але зі своїм інтерфейсом. Однією з корисних опцій додатка є відображення швидкості підключення і підрахунок використовуваного комп'ютером мережевого трафіку.

Під час установки програма запропонувати включити деякі іконки, наприклад, завантаження процесора, завантаження і температури диска, використання пам'яті.

Щоб додати інші датчики, після установки запустіть програму, зайдіть в "Інструменти> Налаштування", в розділі "Налаштування програми> Іконки і меню в треї" включите бажані іконки.

Щоб ікони не ховалися, включіть їх постійне відображення (див. Розділ Open Hardware Monitor).

Опубліковано в Windows

Надіслати другу:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача