Статьи

Відображення температури процесора в треї Windows

  1. Open Hardware Monitor
  2. AnVir Task Manager

З приходом літа комп'ютери починають роботу в умовах підвищених температур. У цей період важливо стежити за температурою процесора, щоб не допустити самовільного вимкнення машини в результаті перегріву або для діагностики та визначення програм, що навантажують процесор. Існує багато інструментів, що відображають інформацію про температуру процесора.

У цій статті ми зупинимося на безкоштовних інструментах, що дозволяють відображати температуру в треї, що дуже зручно, т. К. Вона завжди перед очима і чим би Ви не займалися, завжди зможете контролювати її.

Open Hardware Monitor

Напевно, найпопулярніша безкоштовна програма, що дозволяє звертатися до системної інформації. Завантажити її можна на офіційному сайті openhardwaremonitor.org . Програма портативна і не вимагає установки. Вона має функцію відображення температури процесора в треї і не тільки її, але і інший не менш важливої ​​інформації: завантаження процесора, пам'яті, дисків і т.п. Натиснувши в списку на будь-який бажаний показник правою клавішею миші і включивши опцію "Show in tray" можна відображати його значення в треї.

Щоб значки не приховували, натисніть на трикутник в треї, потім на опцію "Налаштувати ...".

Біля доданих показників натисніть "Показувати значок і повідомлення".

Щоб відрізняти показники (наприклад, температуру ядер процесора і жорсткого диска), натисніть на показник правою клавішею миші, клацніть по опції "Change Color ..." і виберіть з палітри бажаний колір.

AnVir Task Manager

Безкоштовна утиліта, що замінює вбудований диспетчер задач, що має величезний функціонал, серед якого відображення датчиків компонентів комп'ютера, в т.ч. температури процесора і диска. Офіційний сайт - anvir.net По суті, програма використовує той же Open Hardware Monitor, але зі своїм інтерфейсом. Однією з корисних опцій додатка є відображення швидкості підключення і підрахунок використовуваного комп'ютером мережевого трафіку.

Під час установки програма запропонувати включити деякі іконки, наприклад, завантаження процесора, завантаження і температури диска, використання пам'яті.

Щоб додати інші датчики, після установки запустіть програму, зайдіть в "Інструменти> Налаштування", в розділі "Налаштування програми> Іконки і меню в треї" включите бажані іконки.

Щоб ікони не ховалися, включіть їх постійне відображення (див. Розділ Open Hardware Monitor).

Опубліковано в Windows

Надіслати другу:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.