Статьи

Відновити пін-код карти | Калінінград - банки Калінінграда, новини банків, іпотека, кредити, вклади, новини Калінінграда

23.01.2014 - 17:45 23

Тримати в голові ПІН-коди від всіх дебетових і кредитних карт дуже складно, а якщо до цього додати численні паролі до поштових скриньок, акаунтів в соцмережах і особистим кабінетах, то стає зрозуміло, чому щодня сотні людей болісно намагаються отримати доступ до своїх даних. Що робити, якщо пароль від банківської карти вилетів з голови?

Раніше рішення у цієї проблеми було тільки одне - забув ПІН-код, звертайся до найближчого відділення банку із заявою на перевипуск карти. Підхід, відразу скажемо, не зовсім зручний, оскільки втрачається занадто багато часу.

Сьогодні є і інші виходи, але вони поки не так поширені. Наприклад, деякі банки можуть просто видати новий ПІН-код. Але відділення банку, причому з паспортом, відвідати все ж таки доведеться. Якщо ви пам'ятаєте «кодове слово», яке вписували при отриманні картки, то процес отримання нового пароля можна провести по телефону.

Ще рідше зустрічається варіант, коли новий ПІН-код можуть надати по SMS. Як правило, банківські карти прив'язуються до номерів телефонів їх власників, і якщо відправити певне повідомлення на номер банку, то у відповідному повідомленні прийде новий пароль до карти.

Ті власники карток, що не хочуть займатися відновленням свого пароля, можуть просто витратити всі заощадження з пластику, здійснюючи покупки через інтернет. ПІН-код тут не запитується, потрібен лише 16-значний номер картки, прізвище та ім'я власника, підтвердження операції через код, присланий по SMS.

Також гроші з карти, від якої ви забули ПІН-код, можна отримати в касі банку. Потрібна буде сама карта і документ, що засвідчує особу, тобто паспорт.

Щоб не забувати ПІН-код, експерти радять зберігати його вдома в зашифрованому вигляді. Проявляйте фантазію, залишайте підказки, прив'язуйте шифр до відомим тільки вам фактам, словосполученнями і тоді ризик втратити свій пароль буде зведений до нуля.
bank

Що робити, якщо пароль від банківської карти вилетів з голови?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача