Статьи

Відеоспостереження на транспорті: підвищення безпеки та контроль за дорожньою обстановкою

Відповідно до ФЗ №329 про транспортну безпеку і наказом Мінтрансу про затвердження вимог щодо забезпечення транспортної безпеки, а також відповідно до постанови Уряду Санкт-Петербурга від 03.06.2009 N 636 «Про оснащення комплексними системами забезпечення безпеки об'єктів соціальної інфраструктури Санкт-Петербурга», компаніям -перевізники і автовиробникам рекомендується оснащувати транспортні засоби системами відеоспостереження з можливістю двосторонньої голосового зв'язку і веденням відеоконтролю в режимі он-лай .

Зокрема, нещодавно Голова уряду РФ Дмитро Медведєв відвідав підприємство «Трансмашхолдинг» в Твері, де йому були представлені нові трамваї «Витязь» і «Сіті Стар», тролейбус «Адмірал», приміський електропоїзд ЕП2Д, двоповерховий пасажирський вагон поїзда далекого прямування і вагон- ресторан, а також електропоїзди «Іволга» і пасажирський купейний вагон «Рік».

[Caption id = "attachment_38951" align = "aligncenter" width = "745"] [Caption id = attachment_38951 align = aligncenter width = 745]   Голова уряду РФ Дмитро Медведєв оглядає кабіну машиніста трамвая в цеху Тверського вагонобудівного заводу Голова уряду РФ Дмитро Медведєв оглядає кабіну машиніста трамвая в цеху Тверського вагонобудівного заводу. РІА Новини [/ caption]

На представленому вище зразку трамвая «Витязь» встановлено останню версію набір електронних приладів. Наприклад, транспортний засіб оснащено системою ГЛОНАСС-моніторингу , Яка дозволяє і відстежувати місце розташування і контролювати стан ТЗ в режимі он-лайн. Крім цього, трамвай оснащений системою відеоспостереження, за допомогою якої можна спостерігати за всіма подіями, які відбуваються в салоні і кабіні ТС. Реалізована ця система завдяки професійним відеореєстраторів Teswell, до такого роду пристроїв були створені спеціально для застосування на пасажирському транспорті та до них можна підключити до 8 камер одночасно, що дозволяє вести відеоспостереження відразу з 8 точок установки. Весь відео трафік записується і зберігається у внутрішній пам'яті пристрою або передається на сервер.

Крім цього, в Братську запущена і успішно функціонує система відеоспостереження на пасажирському транспорті. Поки прилади в якості експерименту встановили в двох муніципальних автобусах, які працюють на різних міських маршрутах. І в чотирьох приватних, "10" і "10У" сполученням "Братськ-Енергетик".

[Gallery size = "medium" link = "file" columns = "5" ids = "38971,38972,38973,38974,38975"]

Тут ви швидко транспортних засобах також встановлена ​​система он-лайн відеомоніторингу Teswell , Що складається з різних компонентів: відеореєстратор, відеокамери, монітор, і набір комплектуючих.

За словами представника Комітету промисловості і транспорту адміністрації міста, спостереження і аналіз пасажиропотоку дозволить оптимізувати роботу транспортних підприємств, виявляти конфліктні ситуації з пасажирами і підвищити якість обслуговування. Закупили обладнання самі автотранспортні підприємства. Якщо камери спостереження виправдають своє призначення, то поступово їх встановлять на інших автобусах.


"Щоб розуміти де, на яких маршрутах у нас більше рух, на яких зупинках виходять, які пассажіроёмкіе зупинки, які менш. Залежно від цього будемо регулювати розклад руху, вибирати автобуси більшої або меншої місткості", - говорить Руслан Захаров, голова комітету промисловості і транспорту адміністрації Братська.

Запрошуємо до співробітництва!

Якщо ви є представником адміністрації міста, власником автопарку, автовиробником, перевізником, то ми запрошуємо вас до співпраці Якщо ви є представником адміністрації міста, власником автопарку, автовиробником, перевізником, то ми запрошуємо вас до співпраці. Технічна служба компанії «ЄВРОМОБАЙЛ» має великий досвід в розробці та встановлення систем відеоспостереження. Наші інженери підберуть оптимальний набір компонентів , Створять проект транспортної відеосистеми, здійснять її монтаж і запуск, проведуть дослідно-експериментальне тестування і інтегрують в вашу діючу систему управління підприємством. Наші фахівці будуть супроводжувати проект відеоспостереження на всіх його етапах впровадження: від моделювання до запуску в експлуатацію, а також нададуть гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Надіслати нам запит на розрахунок системи можна на адресу: [email protected] . Ми чекаємо на ваші заявки!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача