Статьи

VidCutter - простий спосіб обрізати відео в Linux

  1. Установка VidCutter в Linux Mint / Ubuntu

Говорячи від тому як обрізати відео в Linux, на думку відразу приходять дві програми, які для цього призначені: Kdenlive і OpenShot. Інтерфейс цих програм побудований за одним принципом. Вони в більшості випадків є в офіційних репозиторіях операційних систем. Тому якщо ви хочете спробувати дані додатки в справі, то встановити їх буде досить просто.

Але в цій замітці я хочу написати про програму яку знайшов зовсім недавно. Справа в тому що в перерахованих вище програмах процес обробки відео може зайняти деякий час. Але якщо ви хочете спростити завдання, то в цьому вам допоможе простий редактор VidCutter . У цьому додатку нарізка відео відбувається всього за три натискання кнопки, ви просто виділяєте потрібний фрагмент в відео і зберігаєте його. Причому програма зберігає фрагмент в тому ж форматі що й саме відео, що досить зручно. VidCutter є додатком з відкритим вихідним кодом для Linux, Windows і MacOS. Він написаний з використанням Python і Qt5, і використовує кодек ffmpeg для декодування і кодування відео, який є у всіх дистрибутивах Linux.

Установка VidCutter в Linux Mint / Ubuntu

Установка VidCutter в Linux Mint / Ubuntu

Все як завжди, додаємо ppa-репозиторій, оновлюємо, встановлюємо

sudo add - apt - repository ppa: ozmartian / apps

sudo apt update

sudo apt install qml - module - qtmultimedia vidcutter

Все готово, тепер можна обрізати відео в Linux без всяких додаткових телодвіженій_) Цікаво ще те, що VidCutter може зліпити кілька нарізок в один відеофайл.

Всім удачі.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.