Статьи

VidCutter - простий спосіб обрізати відео в Linux

  1. Установка VidCutter в Linux Mint / Ubuntu

Говорячи від тому як обрізати відео в Linux, на думку відразу приходять дві програми, які для цього призначені: Kdenlive і OpenShot. Інтерфейс цих програм побудований за одним принципом. Вони в більшості випадків є в офіційних репозиторіях операційних систем. Тому якщо ви хочете спробувати дані додатки в справі, то встановити їх буде досить просто.

Але в цій замітці я хочу написати про програму яку знайшов зовсім недавно. Справа в тому що в перерахованих вище програмах процес обробки відео може зайняти деякий час. Але якщо ви хочете спростити завдання, то в цьому вам допоможе простий редактор VidCutter . У цьому додатку нарізка відео відбувається всього за три натискання кнопки, ви просто виділяєте потрібний фрагмент в відео і зберігаєте його. Причому програма зберігає фрагмент в тому ж форматі що й саме відео, що досить зручно. VidCutter є додатком з відкритим вихідним кодом для Linux, Windows і MacOS. Він написаний з використанням Python і Qt5, і використовує кодек ffmpeg для декодування і кодування відео, який є у всіх дистрибутивах Linux.

Установка VidCutter в Linux Mint / Ubuntu

Установка VidCutter в Linux Mint / Ubuntu

Все як завжди, додаємо ppa-репозиторій, оновлюємо, встановлюємо

sudo add - apt - repository ppa: ozmartian / apps

sudo apt update

sudo apt install qml - module - qtmultimedia vidcutter

Все готово, тепер можна обрізати відео в Linux без всяких додаткових телодвіженій_) Цікаво ще те, що VidCutter може зліпити кілька нарізок в один відеофайл.

Всім удачі.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача