Статьи

Видалити звук з відео онлайн

  1. Онлайн видалення звуку з відео
  2. Як витягти звук з відео онлайн
  3. Бонус. Як прибрати звук у відео в PowerPoint

Буває, що гарне відео в презентації викликає незапланований негативний ефект. Однією з причин є «випадковий» запуск звукової доріжки, яка взагалі не підходить за змістом або просто містить звуки, записані під час зйомки. Щоб не потрапити в подібну ситуацію потрібно попередньо прибрати звук з відео або зробити неможливим його відтворення. Традиційно є два шляхи - онлайн-сервіс або програма.

Онлайн видалення звуку з відео

Зазвичай робота з онлайн-сервісами складається з декількох етапів:

  1. Вказати розташування файлу для обробки
  2. Визначити і відзначити відповідні параметри
  3. Провести конвертацію (обробку) файлу
  4. Завантажити готовий продукт

Зручний сервіс для конвертації мультимедіа cloudconvert.com. У ньому послідовно і видалимо звуковий супровід відео файлу.

Кнопка «Select files» відкриває провідник для вибору файлу на комп'ютері. Бічна стрілка дає можливість відкрити документи, що зберігаються в «хмарах». Для прикладу використовуємо файл з відео з матеріалу про збереженні слайда у вигляді картинки .

На другому етапі відкриваємо налаштування конвертації у вигляді гайкового ключа і вказуємо, що потрібно видалити аудіо доріжку «none, remove audio track», натискаємо Okay.

Тепер залишилося тільки переробити вказаний файл, натиснувши кнопку «Start conversion», а потім завантажити готовий документ з віддаленим звуковим супроводом до себе на комп'ютер або на хмару.

Як витягти звук з відео онлайн

Корисна особливість сервісу cloudconvert.com полягає і в тому, що звуковий супровід файлу можна не тільки вирізати, а й витягти для подальшого використання. Для цього на етапі визначення параметрів потрібно змінити формат на аудіо і, при необхідності, вказати бажані характеристики за допомогою ключа.

Бонус. Як прибрати звук у відео в PowerPoint

Цей спосіб позбавлення від непотрібного звукового змісту дуже простий і доданий як бонус для користувачів Microsoft PowerPoint.

Спочатку потрібно додати елемент на слайд презентації. Якщо вставлений елемент активний (курсор на відео і натиснути лівою кнопкою), то на стрічці з'явиться вкладка «Відтворення». Далі вибираємо групу «Параметри відео» і стрілку кнопки «Гучність». Потрібно поставити галочку на «Приглушити».

Тепер доданий в презентацію файл буде запускатися без звуку. Потрібно звернути увагу, що інше вставлене відео буде зі звуковим супроводом. Його теж можна відключити.

Подібним чином можна позбавлятися від звуків в відео і в ряді інших програм, зменшуючи його гучність до нуля. Наприклад, в редакторі Movavi досить перетягнути повзунок гучності в крайнє ліве положення.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача