Статьи

Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» (Інструкція)

 1. Інші симптоми зараження зловредів, який показує попередження «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!»
 2. Способи очищення вашого комп'ютера від «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!»
 3. 1. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» З Chrome, Firefox і Internet Explorer, використовуючи AdwCleaner
 4. 2. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!», Використовуючи Malwarebytes Anti-malware
 5. 3. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Chrome, скинувши настройки браузера
 6. 4. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Firefox, скинувши настройки браузера
 7. 5. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Internet Explorer, скинувши настройки браузера
 8. 6. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» З Chrome, Firefox і Internet Explorer, очистивши їх ярлики
 9. 7. Заблокувати показ «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» Та інших подібних обманних сайтів
 10. Для того щоб в майбутньому більше не заразити комп'ютер, будь ласка дотримуйтесь трьом невеликим радам

Попередження «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!», Яке говорить про те, що ви відвідували заборонені сайти і повинні заплатити штраф, поповнивши певний номер телефону, створено спеціально щоб обдурити вас. Не вірте йому! МВС РФ не має ніякого відношення до цього попередження.

»,

Найчастіше спливаючі вікна з повідомленням «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Гугл хром, Мозилла Файрфокс або Інтернет Експлоурері, є ознакою можливого зараження вашого комп'ютера рекламним вірусом. Цей комп'ютерний паразит створений тільки для одного, показувати рекламу, знову показувати рекламу і ще раз - показувати рекламу, роблячи це різноманітними способами, такими як текстові оголошення, спливаючі вікна, рекламні посилання в тексті сайту і так далі.

Інші симптоми зараження зловредів, який показує попередження «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!»
Як паразит «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» Проник на ваш комп'ютер
Способи очищення вашого комп'ютера від «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!»

Інші симптоми зараження зловредів, який показує попередження «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!»

 • Рекламні банери інтегровані в сайти на яких ви точно знаєте реклами не повинно бути
 • Різноманітні випадкові слова і фрази вставлені в посилання
 • Браузер показує невеликі вікна, які рекомендують оновити флеш плеєр або інше програмне забезпечення
 • Невідомі вам програми самі з'явилися на комп'ютері

Чому повідомлення «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» Стало з'являтися на вашому комп'ютері

Як би це не здавалося дивним, але найімовірніше на ваш комп'ютер потрапила програма або вірус, створені для демонстрації реклами. При попаданні в систему цей зловредів буде відкрити сотні різних рекламних сайтів і перенаправляти вас на різноманітні обманні і вводять в оману весб-сторінки.

Зазвичай подібні шкідливі і непотрібні програми проникають на ПК, коли користувач інсталює безкоштовний додаток, наприклад, менеджер закачувань, торрент клієнт або редактор тексту. Тут все просто, паразит показує попередження «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» Просто інтегрірованан в інсталяційний пакет таких додатків і при їх інсталяції він встановлюється автоматично теж.

Тому потрібно завжди дуже уважні ставитися до того, що ви збираєтеся завантажити з Інтернету! Після запуску завантаженої програми, на етапі установки, уважно читайте всі повідомлення. Не поспішайте натискати кнопку Agree або Згоден в вікні, в якому наведено угоду користувача. Обов'язково уважно прочитайте його. Намагайтеся при установці будь-яких програм вибирати пункт Advanced (Custom), тобто повністю контролювати, що і куди буде інстальовано. Таким чином ви зможете уникнути проникнення на ПК потенційно непотрібних і рекламних програм. І головне, ніколи не встановлюєте то, чого не довіряєте!

Способи очищення вашого комп'ютера від «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!»

Самостійно виконати покрокову інструкцію
Звернутися до форуму за допомогою у видаленні реклами «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!»

Наступна інструкція - це покрокове керівництво, яке потрібно виконувати крок за кроком. Якщо у вас щось не виходить, то ЗУПИНІТЬСЯ, запитайте допомогу написавши коментар до цієї статті або створивши нову тему на нашому форумі .

1. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» З Chrome, Firefox і Internet Explorer, використовуючи AdwCleaner
2. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!», Використовуючи Malwarebytes Anti-malware
3. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Chrome, скинувши настройки браузера
4. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Firefox, скинувши настройки браузера
5. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Internet Explorer, скинувши настройки браузера
6. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» З Хрома, файрфокс і в Internet Explorer, очистивши їх ярлики
7. Заблокувати показ «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» Та інших подібних обманних сайтів

1. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» З Chrome, Firefox і Internet Explorer, використовуючи AdwCleaner

AdwCleaner це невелика програма, яка не вимагає установки на комп'ютер і створена спеціально для того, щоб знаходити і видаляти рекламні і потенційно непотрібні програми. Ця утиліта не конфліктує з антивірусом, так що можете її сміливо використовувати. Деінсталювати вашу антивірусну програму не потрібно.

Скачайте програму AdwCleaner клікнувши за наступним посиланням.

завантажити AdwCleaner

Завантажено 895 822 раз (а)
Версія: 7.3
Автор: Malwarebytes, Xplode
Категорія: Безпека
Дата поновлення: Апрель 4, 2019

Після закінчення завантаження програми, запустіть її. Відкриється головне вікно AdwCleaner.

Відкриється головне вікно AdwCleaner

Клацніть по кнопці Сканувати. Програма почне перевіряти ваш комп'ютер. Коли перевірка буде завершена, перед вами відкриється список знайдених компонентів шкідливої ​​програми, яка і показує повідомлення «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!».

»

Клацніть по кнопці Очищення. AdwCleaner напад до лікування вашого комп'ютера і видалить всі знайдені компоненти зловредів. Як і закінчення лікування, перезавантажте свій комп'ютер.

2. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!», Використовуючи Malwarebytes Anti-malware

Malwarebytes Anti-malware це широко відома програма, створена для боротьби з різноманітними рекламними і шкідливими програмами. Вона не конфліктує з антивірусом, так що можете її сміливо використовувати. Деінсталювати вашу антивірусну програму не потрібно.

Скачайте програму Malwarebytes Anti-malware використовуючи наступне посилання.

Завантажити Malwarebytes Anti-Malware

Завантажено 348 065 раз (а)
Версія: 3.7.1
Автор: Malwarebytes
Категорія: Безпека
Дата поновлення: Лютий 5, 2019

Коли програма завантажиться, запустіть її. Перед вами відкриється вікно Майстра установки програми. Дотримуйтесь його вказівок.

Дотримуйтесь його вказівок

Коли інсталяція буде завершена, ви побачите головне вікно програми.

Коли інсталяція буде завершена, ви побачите головне вікно програми

Запуститися процедура поновлення програми. Коли вона буде завершена, клацніть на кнопці Запустити перевірку. Malwarebytes Anti-malware почне перевірку вашого комп'ютера.

Malwarebytes Anti-malware почне перевірку вашого комп'ютера

Коли перевірка комп'ютера закінчиться, Malwarebytes Anti-malware покаже вам список знайдених частин шкідливих і рекламних програм.

Коли перевірка комп'ютера закінчиться, Malwarebytes Anti-malware покаже вам список знайдених частин шкідливих і рекламних програм

Для продовження лікування і видалення зловредів вам досить натиснути кнопку Видалити вибране. Цим ви запустите процедуру видалення зловредів викликає поява повідомлення «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!».

3. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Chrome, скинувши настройки браузера

Скидання налаштувань Хрома дозволить видалити шкідливі розширення і відновити настройки браузера до значень прийнятим за замовчуванням. При цьому, ваші особисті дані, такі як закладки і паролі, будуть збережені.

Відкрийте головне меню Хрома, якшо по кнопці у вигляді трьох горизонтальних смужок ( Відкрийте головне меню Хрома, якшо по кнопці у вигляді трьох горизонтальних смужок (  ) ). З'явиться меню як на наступній картинці.

З'явиться меню як на наступній картинці

Виберіть пункт Налаштування. Відкрилася сторінку перейдіть вниз і знайдіть посилання Показати додаткові налаштування. Клацніть по ній. Нижче відкриється список додаткових налаштувань. Тут вам потрібно знайти кнопку Скидання налаштувань і клікнути по ній. Гугл Хром попросить вас підтвердити свої дії.

Гугл Хром попросить вас підтвердити свої дії

Натисніть кнопку Скинути. Після цього, настройки браузера будуть скинуті до первинних і спливаючі вікна або перенаправлення на «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» Буде видалено.

4. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Firefox, скинувши настройки браузера

Скидання налаштувань Файрфокс дозволить видалити шкідливі розширення і відновити настройки браузера до значень прийнятим за замовчуванням. При цьому, ваші особисті дані, такі як закладки і паролі, будуть збережені.

Відкрийте головне меню Хрома, якшо по кнопці у вигляді трьох горизонтальних смужок ( Відкрийте головне меню Хрома, якшо по кнопці у вигляді трьох горизонтальних смужок (  ) ). У меню клікніть по іконці у вигляді знака питання ( ). Це викличе меню Довідка, як показано на малюнку нижче.

Це викличе меню Довідка, як показано на малюнку нижче

Тут вам потрібно знайти пункт Інформація для вирішення проблем. Клацніть по ньому. В сторінці, в розділі Налагодження Firefox натисніть кнопку Очистити Firefox. Програма попросить вас підтвердити свої дії.

Програма попросить вас підтвердити свої дії

Натисніть кнопку Очистити Firefox. В результаті цих дій, настройки браузера будуть скинуті до первинних. Цим ви видалите спливаючі вікна з повідомленням «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!».

5. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Internet Explorer, скинувши настройки браузера

Скидання налаштувань в Internet Explorer і Еджа дозволить видалити шкідливі розширення і відновити настройки браузера до значень прийнятим за замовчуванням.

Відкрийте головне браузера, якшо по кнопці у вигляді шестерінки ( Відкрийте головне браузера, якшо по кнопці у вигляді шестерінки (  ) ). В меню оберіть пункт Властивості браузера.

В меню оберіть пункт Властивості браузера

Тут відкрийте вкладку Додатково, а в ній натисніть кнопку Скидання. Відкриється вікно Скинути настройки Internet Explorer. Поставте галочку в пункті Видалити особисті настройки, після чого клікніть кнопку Скидання.

Поставте галочку в пункті Видалити особисті настройки, після чого клікніть кнопку Скидання

Коли процес скидання налаштувань завершитися, натисніть кнопку Закрити. Щоб зміни вступили в силу вам потрібно перезавантажити комп'ютер. Таким чином ви зможете позбутися від показу попередження «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!».

6. Видалити «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» З Chrome, Firefox і Internet Explorer, очистивши їх ярлики

При проникненні на комп'ютер інфекція показує «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» Рекламу може змінити ярлики браузерів, дописавши в поле Об'єкт адреса вводить в оману веб сторінки. Завдяки чому, при кожному запуску браузера буде відкриватися обманний сайт.

Для очищення ярлика браузера, клікніть по ньому правою клавішею і виберіть пункт Властивості.

Для очищення ярлика браузера, клікніть по ньому правою клавішею і виберіть пункт Властивості

На вкладці Ярлик знайдіть поле Об'єкт. Клацніть всередині нього лівою клавішею миші, з'явиться вертикальна лінія - покажчик курсору, клавішами переміщення курсора (стрілка -> на клавіатурі) перемістить його максимально вправо. Ви побачите там були додані адреси. Його і потрібно видалити.

Його і потрібно видалити

Видаливши цей текст натисніть кнопку OK. Таким чином очистіть ярлики всіх ваших браузерів, так як всі вони можуть бути заражені.

7. Заблокувати показ «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» Та інших подібних обманних сайтів

Щоб підвищити захист свого комп'ютера, крім антивірусної і антіспайварной програми, потрібно використовувати додаток блокуючу доступ до різноманітнимита небезпечним і вводить в оману веб-сайтів. Крім цього, такий додаток може блокувати показ нав'язливої ​​реклами, що так само призведе до прискорення завантаження веб-сайтів та зменшення вживання веб трафіку.

Скачайте програму AdGuard використовуючи наступне посилання.

завантажити Adguard

Завантажено 168 215 раз (а)
Автор: © Adguard
Категорія: Безпека
Дата поновлення: Лип 17, 2018

Після закінчення завантаження запустіть завантажений файл. Перед вами відкриється вікно Майстра установки програми.

Перед вами відкриється вікно Майстра установки програми

Клацніть по кнопці Я приймаю умови та і дотримуйтесь вказівок програми. Після закінчення установки ви побачите вікно, як показано на малюнку нижче.

Після закінчення установки ви побачите вікно, як показано на малюнку нижче

Ви можете натиснути Підтвердити, щоб закрити програму установки і використовувати стандартні настройки, або кнопку Почати, щоб ознайомитися з можливостями програми AdGuard і внести зміни в налаштування, прийняті за замовчуванням.

У більшості випадків стандартних налаштувань досить і міняти нічого не потрібно. При кожному запуску комп'ютера AdGuard стартуватиме автоматично і блокувати спливаючі рекламні оголошення, сайти подібні «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!», А так само інші шкідливі або вводити в оману веб сторінки. Для ознайомлення з усіма можливостями програми або щоб змінити її налаштування вам досить двічі кликнути по іконці AdGuard, яка знаходитися на вашому робочому столі.

Виконавши цю інструкцію, ваш комп'ютер повинен бути повністю вилікуваний від спливаючих віконець з повідомленням «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» В Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer і Microsoft Edge. На жаль, автори шкідливих програм постійно їх оновлюють, ускладнюючи лікування комп'ютера. Тому, в разі якщо ця інструкція вам не допомогла, значить ви заразилися новою версією зловреда «ВАШ КОМП'ЮТЕР ЗАБЛОКОВАНІ!» І тоді кращий варіант - звернутися на наш форум .

Для того щоб в майбутньому більше не заразити комп'ютер, будь ласка дотримуйтесь трьом невеликим радам

 • При установці нових програм на свій комп'ютер, завжди читайте правила їх використання, а так само всі повідомлення, які програма буде вам показувати. Намагайтеся не робити інсталяцію з настройками за замовчуванням!
 • Тримайте антивірусні і антіспайварние програми оновленими до останніх версій. Так само зверніть увагу на те, що у вас включено автоматичне оновлення Windows і всі доступні оновлення вже встановлені. Якщо ви не впевнені, то вам необхідно відвідати сайт Windows Update, де вам підкажуть як і що потрібно оновити в Windows.
 • Якщо ви використовуєте Java, Adobe Acrobat Reader, Adobe Flash Player, то обов'язково їх оновлювати вчасно.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача