Статьи

Видалення вірусу банера з робочого столу комп'ютера і в браузері

Компьютерна допомога

» Видалення вірусів з комп'ютера »Видалення банера

Зворотний дзвінок

передзвонимо через
1 хвилину

Remont-Gadget надає професійні послуги з видалення вірусних банерів з комп'ютера, ноутбука або флешки.

Важливо: не піддавайтеся на вимоги шахраїв! Це загрожує обнуленням балансу Вашого телефону, крім того сума знятих коштів може істотно перевищувати розмір вказаний на банері. Поступка вимог шахраїв, які не видалить вірус банера вимагача з комп'ютера - а просто розблокує банер до наступного завантаження комп'ютера. Не маючи великого досвіду, провести видалення вірусу банера досить проблематично, тому довірте цю справу професіоналам - зателефонуйте нам.

В інтернеті є тисячі видів вірусів банерів, всі вони працюють по різному. Ми спеціалізуємося на виїзному видаленні спливаючих синіх та інших банерів - наш майстер приїде до Вас додому або в офіс у зручний для Вас час і оперативно видалить вірус банер будь-якого типу:

Видалення банера вимагача з робочого столу

- вірус банера вимагача, блокуючого робочий стіл комп'ютера - вимагає внести платіж на номер Білайн або МТС. Видалення банера вимагача з робочого столу комп'ютера займе приблизно від 30 хвилин часу і від 450 рублів за вартістю.

Видалення банера в браузері

- вірус, який блокує браузер комп'ютера. Видалення рекламних банерів в браузері - часта послуга в нашому центрі, так як даний вид вірусу, часто пропускають навіть найпотужніші антивіруси для великих корпорацій.

Видалення смс банера - блокерів

- вірус, який вимагає відправити смс на 4-х значний номер, при цьому з рахунку телефону знімаються кошти. Видалення смс банера - не просте процедура, тому варто задуматися про залучення професіоналів для вирішення цього завдання.

Видалення порно банерів

- вірус, який вимагає відправити смс - при цьому ви підключаєтеся до дорогої телефонних послуг, самі того не підозрюючи, і кожен день з цього моменту з Вашого номера будуть списуватися гроші. Видалення порно банерів - послуга, яку іноді соромляться замовляти педантичні люди. Не варто переживати з цього приводу - на жаль підчепити цей вірус можна на багатьох сайтах самих різних тематик, в тому числі і не відносяться до сайтів «під цензурою».

Видалення банера блокуючого Windows - розблокування Windows

- вірус, який блокує роботу Windows. Вид шахрайства, широко поширений в Рунеті.

Схема роботи банера вимагача проста: ви працюєте в інтернеті, як раптом несподівано, на робочому столі з'являється банер з повідомленням про те, що ваша система заблокована і для того, щоб її розблокувати вам потрібно послати смс на вказаний на банері номер, у відповідь на ваш номер прийде код активації, його необхідно буде ввести в поле на банері, і Windows або браузер запрацює як і раніше, одночасно ваш ноутбук зависає і перестає реагувати на будь-які ваші дії (може не працювати ні клавіатура ні миша ні тачпад). На банері зазвичай міститься інформація про те, чому була заблокована ваша система. Причини називаються різні: відвідування заборонених сайтів використання неліцензійних копій Windows. Часто користувача залякують тим, що спроба позбавлення від банера вимагача, відмінним від зазначеного шахраями, призведе до поломки комп'ютера, видалення всіх файлів і програм з комп'ютера і т. Д.

Не панікуйте і пам'ятайте, що це мощеннічество, а програма яка заблокірова Ваш комп'ютер - вірус вимагач. На щастя, на більшість сучасних вірусів можна знайти і потрібний антивірус, наприклад Лабораторії Касперського, DrWeb, ESET і ін. У нас виможіте викликати майстра додому, який не тільки видалить вірус банер, але у встановить сучасну антивірусну програму.

Видалення порно банерів

На жаль, зараз на сайті будь-якої тематики можна підчепити порно - банер. Тому послуга з видалення порно банерів одна з найпоширеніших в сфері комерційної допомоги по видаленню банерів. Послуги з видалення порно банерів Ви можете замовити і у нас. Ми оперативно під'їду до Вас .Дом, просканіруем комп'ютер, видалимо всі віруси вимагачі і не тільки, встановимо антивірус.

Вид послуг Вартість послуг Виїзд майстра безкоштовно Діагностика і консультація безкоштовно Видалення вірусу - банера 190 руб. Установка антивіруса 200 руб.

Підсумкова вартість видалення вірусу залежить від виду видаляється вірусу і типу встановлюваного антивіруса.

Зателефонуйте нам по телефону

+7 (499) 110-53-39

або скористайтеся формою виклику майстра , І ми приїдемо і вирішимо Ваші проблеми

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача