Статьи

Видалення вірусів, банерів з ноутбука, ціна 1500 р., Установка антивіруса.

 1. Поширені типи вірусних програм Серед найпоширеніших шкідливих програм можна відзначити: віруси...
 2. Як видалити віруси
 3. Як не заразити ноутбук

Поширені типи вірусних програм

Серед найпоширеніших шкідливих програм можна відзначити:

 • віруси - програми, здатні розмножуватися і заражати інші програми;
 • трояни (маскуються під найпоширеніші програми типу MSWORD, Explorer і передають важливу інформацію - паролі від гаманців, сайтів, коди пластикових карт ...);
 • черв'яки, що поширюються через мережі;
 • макровіруси (вражаючі документи через макроси);
 • блокери (або СМС віруси, які блокують доступ до комп'ютера і вимагають послати грошей через СМС повідомлення);
 • програми-шпигуни, які формально не є вірусами, не виявляються антивірусами, а є процесами, які не поступаються у шкодочинності вірусам.

Ноутбук - це той же комп'ютер, і тому піддається атакам вірусів, троянів, шпигунів.

Віруси потрапляють в ноутбук, який найгірше захищений від них Віруси потрапляють в ноутбук, який найгірше захищений від них. І найчастіше той, в якому не інстальовано останні оновлення з безпеки Windows, в якому не встановлено чи не оновлений антивірус.

Сучасні віруси, потрапляючи в систему, в першу чергу видаляють діючий антивірус, а потім вже починають своє шкідливе дію. Багато віруси також блокують самі просунуті антивірусні сайти, наприклад, Касперського, DRWEB, NOD32. Тому одним з ознак зараження є зникнення антивіруса з запускаються в автозавантаженні програм і з трея.

ознаки зараження

Ось деякі непрямі ознаки:

 • вискочив банер в усі вікно;
 • система гальмує, працює повільно, нестабільно;
 • став перезавантажуватися, перестала завантажуватися операційна система;
 • система не бачить жорсткий диск, флешку;
 • періодичні зависання;
 • не виходить в інтернет;
 • зникли деякі пристрої з системи, наприклад, звук або мережу;
 • не починається і не встановлюється антивірус;
 • не можна зайти на сайти основних виробників антивірусів, відбувається переадресація;
 • великий вихідний трафік;
 • велика завантаженість процесора;
 • не запускаються окремі програми.

Звичайно, це тільки неповний список ознак зараження.

Як видалити віруси

Видалити віруси в ноутбуці, який виявився зараженим, є непростим для недосвідчених користувачів справою. У нашій майстерні лікування проводиться на спеціальному стенді. Жорсткий диск знімається і лікується на іншому комп'ютері декількома програмами. Слід зазначити, що після лікування від шкідливих програм можуть залишитися їх наслідки. Це можуть бути зіпсовані файли і програми, в тому числі і системні. Можливо, що після лікування знадобиться перевстановити Windows.

Якщо у вас ноутбук заблокований банером, то вилікувати від вірусів ноутбук можна тільки, запустити з завантажувального носія, або на іншому комп'ютері. Подальше лікування вірусів в ноутбуці є не простою справою - при завантаженні з зовнішнього носія (приводу або флешки) на диску залишаються недоступні області, які закриваються системою безпеки Windows. Для того, щоб перелічити від вірусів ці закриті області Windows, їх слід відкрити для доступу. Зазвичай при блокуванні Windows банером відбувається зараження відразу декількома вірусами. Тому навіть якщо зняти блокування від банера, вони залишаться.

Нові СМС-блокери прописуються не в Windows, а в MBR завантажувач. Перевірка антивірусами не дає результатів, блокер з'являється ще до початку завантаження Windows. Для лікування ноутбука від цього вірусу потрібно відновлювати запис MBR.

Однією з найпоширеніших шкідливих програм є троян, який служить для викрадення паролів до платіжних систем. До нас зверталися клієнти, у яких вкрали всі гроші з картки після дистанційного навчання з репетитором, знайденому на сайті repetitors.info.

нові

Як не заразити ноутбук

Кілька порад, які допоможуть Вам уникнути зараження:

 • регулярно встановлюйте критичні оновлення безпеки Windows;
 • використовуйте надійні антивіруси (Касперського, DRWEB, NOD32), регулярно оновлюйте антивірусну базу, робіть повну перевірку хоча б раз на тиждень;
 • не відчиняйте підозрілих листів, не запускайте невідомі програми з флешок, дисків і сайтів, які не відвідуйте підозрілі фішингові сайти;
 • не зв'язуйтеся з сумнівними людьми, не встановлюйте підозрілих програм без перевірки.

В принципі, будь-яка грамотна людина, витративши певний час, зможе позбутися від вірусів. Інша справа, що фахівець це зробить в 10 разів швидше і з меншими втратами. Якщо Ви все ж не змогли видалити віруси з ноутбука самостійно, зверніться в наш сервісний центр ноутбуків . У нас видалення вірусів з ноутбука разом зі шпигунами коштує 1500 руб. Ціна фіксована, ніяких додаткових грошей з Вас не візьмуть.

Якщо є питання, задайте їх тут.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача