Статьи

Вгору 5 з кращих ігор повітряної бойової андроїд

  1. 1. AirAttack HD
  2. 2. Нескінченності небо
  3. 3. CHAOS
  4. 4. Патріоти повітря
  5. 5. Повітряний бій

Небо завжди була чарівність для людини. Напевно ви коли-небудь думали, що буде їзда одним з тих надзвуковий літак. Хоча більшість з нас не може виконувати ця мрія ніколи не, в епоху, в якій ми живемо і завдяки новітніх технологій віртуальної реальності і моделювання, Ми можемо підхід, з великою деталізацією, відчуття того, що можливість бути на контроль деяких з кращих і найбільш технологічних кораблів і літаків сьогодні, а також з минулої епохи. І все це, в нашій смарт-телефонів, Сфера нашої кишені.

Потім я залишаю деякі з найдивовижніші гри з боротьби з повітря що ви можете грати на вашому телефоні Андроїд. Давайте подивимося, які є найбільш цінується в список п'ять кращих ігор повітряні бойові для Android.

1. AirAttack HD

AirAttach HD Це один з кращих аркадних ігор, повітряний бій, доступні для Android. Мета гри полягає в контролі винищувача і ліквідації всіх ворогів, які представлені нам, як ми рухаємося. Ми повинні будемо отримати успішно 10 Місії, Розблокування Спеціального зброї і різних літаків. Крім аркадна версія, ця гра також включає в режим виживання, в якому ми повинні спробувати отримати високий бал, що я досягне, як ми отримаємо ще в грі.

Крім аркадна версія, ця гра також включає в режим виживання, в якому ми повинні спробувати отримати високий бал, що я досягне, як ми отримаємо ще в грі

Ця гра має відмінні анімації і звукові ефекти, і він пропонує можливість вибрати грати за допомогою нахилу телефону, а також право використовувати оптимізований зовнішніх пристроїв таких як Xperia Play.

Хоча повна версія гри для оплати, Ми можемо спробувати версію Полегшений Це і слухати вгору 3 рівні вільного, Завантаження він до нас від Google Play магазин. Якщо ви коли-небудь грали в 1942, Ви не будете розчаровані.

2. Нескінченності небо

нескінченності небо Це гра, схожа на AirAttack HD, але це здійснюється в Відкритий світ. Гра безкоштовно, з більш ніж 100 Місії, в якій вам доведеться захищати небо ворожих літаків. Це так, Хоча гра безкоштовно, у вас є отримати монети, який можна використовувати для поліпшення літаків і купити спеціальну зброю, щоб вижити через той же. У вас також є можливість зробити покупки в грі, щоб отримати оновлення та зброю, але це не є обов'язковим.

У вас також є можливість зробити покупки в грі, щоб отримати оновлення та зброю, але це не є обов'язковим

Нескінченності небо Він також має великий контроль і створити відчуття геймплей є захоплюючим, як ви грати в гру. Вона має три режими польоту тільки, Він може бути обраний, і 5 різні типи літаків ви можете літати в світі, повністю 3D. Гра також інтегрована з Facebook і щебетати так що ви можете поділитися ваші рахунки зі своїми друзями.

3. CHAOS

CHAOS Це гра моделювання вертоліт в якому ви можете літати один з них, щоб захистити себе і боротися інших вертольотів. Гра не тільки літати і стріляти кулями або ракет, але ми також ставить прямо в імітації польоту одного з цих пристроїв, дуже реалістично. Перед будь-якої місії, гра буде направляти вас і навчити управляти вертольотом, сказавши йому функціонування її елементів управління, Що дасть вам короткий уявлення про якість пілот один з цих чудес повітряні технології.

Перед будь-якої місії, гра буде направляти вас і навчити управляти вертольотом, сказавши йому функціонування її елементів управління, Що дасть вам короткий уявлення про якість пілот один з цих чудес повітряні технології

Гра є багато користувачів і онлайн, так є багато вертольотів вам можете вибрати. Серед кращих, в UH-60 Black Hawk і RAH-66 Команч. Що ви чекаєте отримати позаду елементів одного з цих вертольотів і показати свої навички в світі ??

4. Патріоти повітря

патріоти повітря Це в основному гра захистити вежу, в якій ви повинні управляти і направляти всі ваші літаки, щоб уникнути ворогів. На відміну від інших ігор цього типу, Ви можете направляти літаки і змінити тактику в середині гри. Для цього, тільки що малювати лінії на карті, Створення маршруту патрулювання ваш літак.

Для цього, тільки що малювати лінії на карті, Створення маршруту патрулювання ваш літак

Гра поставляється з 7 різні карти з трьох різних рівнів складності. Ви також можете вибрати між 13 інший літак, Кожен з них з унікальними характеристиками, які будуть показувати проти ворога. Гра, що, хоча на графічному рівні, не є дуже привабливим, зможе брати участь вам годин.

5. Повітряний бій

Повітряний бій Це не просто ще один 3D повітряного бою гра для Android. Через його підвищення продуктивності графіки, щоб отримати кращий ігровий досвід, Я раджу вам грати на пристрій, який має великий екран. Гру можна грати з соло місії, Але найкраще, щоб грати онлайн, з іншими гравцями онлайн.

Гру можна грати з соло місії, Але найкраще, щоб грати онлайн, з іншими гравцями онлайн

Особливості гри літак базується в реальних прототипів, і можливість розблокувати нову зброю і досягнення, як ми піднімаємося рівень.

Тут я залишаю деякі з найбільш важливих ігор боротьбі з повітря для Android. Якщо ви думаєте, що там має бути кілька в цьому списку, не соромтеся, дайте нам знати. Тому ми будемо, мухи високою до торкання небо!

Приєднатися до вас до каналу Телеграма

Залиште нам коментар чи ввести Форум

Що ви чекаєте отримати позаду елементів одного з цих вертольотів і показати свої навички в світі ?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача