Статьи

Весільна прогулянка як організувати і вибрати гарне місце

 1. Розважальні заходи під час прогулянки

Невід'ємна частина святкового дня - весільна прогулянка. Її організація має велике значення. Будь-яке весілля складається з безлічі хвилюючих, трепетних і щасливих миттєвостей. Дуже важливо при проведенні весільного торжества підтримувати веселий і піднесений настрій гостей, давати їм можливість відпочити, помилуватися красою природи і місцевих визначних пам'яток. Під час весільної прогулянки нареченого і нареченої. Невід'ємна частина святкового дня - весільна прогулянка

Зміст

 1. Вибір місця для прогулянки
 2. тематична відеозйомка
 3. Гості на прогулянці
 4. Розважальні заходи під час прогулянці
 5. фуршет
 6. Зйомка гостей
 7. Коктейль-бар
 8. Ігри для гостей

Залежно від часу церемонії реєстрація шлюбу, весільна прогулянка проводиться до або після поїздки в ЗАГС. Якщо на весіллі планується виїзна реєстрація , То організувати весільну прогулянку набагато простіше. Щоб прогулянка пройшла в комфортному режимі, потрібно виділити на неї достатньо часу.

При виборі місць для прогулянки не варто вибирати більш 3 місць відразу. Добре, якщо місця, де весільна процесія планує зупинятися для прогулянки, будуть розташовані недалеко один від одного, а також від місця розташування РАГСу і банкетного залу. Бажано звернути увагу на кількість схожих, сторонніх людей в тому місці, де планується гуляти: чим їх менше, тим краще. Важливо враховувати сезонність, проводячи в холодну пору року прогулянку по більшій частині в приміщенні, а в теплий період - на вулиці. Не варто забувати про непередбачених погодних умовах і прихопити з собою парасольку, накидку на плечі, теплий одяг.

Тематична весільна відеозйомка

У разі проведення весільної прогулянки в тематичному ключі, слід подбати про місцевість для зйомки і вирішити деякі питання організаційного характеру:

 • Чи можна в обраному місці проводити відеозйомку? Також потрібно з'ясувати годинник, в які дозволено знімати, обговорити оплату.
 • Облік погодних умов: продумати всі нюанси, дотичні непередбачених явищ природного характеру.
 • Продумати елементи декорацій, вирішити, які аксесуари будуть використовуватися в процесі відеозйомки. Для цього можна скористатися допомогою асистента або організувати процес самостійно.

Запрошення гостей на прогулянку

Якщо планується весільна прогулянка за участю гостей, слід подбати про їх комфорт. Потрібно заздалегідь замовити транспорт: автомобіль, автобус малої місткості. Також варто приділити увагу організації частування гостей. Залучена до процесу кейтерінгова компанія допоможе вирішити ряд проблем. Для більшої зручності гостей слід надати їм детальну схему і план проведення прогулянки. До оформлення такого документа слід підійти творчо, надаючи їй вид обраної теми для весілля. Розважальні заходи допоможуть гостям повеселитися, розслабитися, запам'ятати весільну прогулянку на довгий час.

Розважальні заходи під час прогулянки

Зазвичай прогулянка і постановочна весільна фото і відеозйомка молодят збігаються за часом Зазвичай прогулянка і постановочна весільна фото і відеозйомка молодят збігаються за часом. Це означає, що нареченому і нареченій доводиться на деякий час покинути гостей, відправившись з відеооператором на зйомку.

Щоб гості не нудьгували під час відсутності винуватців торжества, потрібно заздалегідь продумати, чим зайняти їх в цей час. Нижче наведені ідеї по організації дозвілля гостей протягом весільної прогулянки.

 • Організація фуршету та зони побажань

При проведенні виїзної реєстрації в заміському будинку можна організувати для запрошених гостей банкет. Не варто забувати і про оформлення зони відпочинку, де можна в тихій обстановці відпочити. Музика у живому виконанні прикрасить проведення часу гостей. Оформлення столу для побажань слід приділити достатню увагу. Тут гості пишуть будь-напуття молодятам, дають інтерв'ю, беруть участь у зйомці весільного відео.

Якщо весільна прогулянка проходить на свіжому повітрі (парк, садиба), варто організувати для гостей фуршет, заздалегідь прихопивши з собою легкі закуски і напої. За проведення фуршету можна призначити відповідальних (наприклад, свідків).

 • Організація відеозйомки гостей

У той час, коли наречені позують відеооператора і фотографа, їх гостям теж можна влаштувати фото-і відеозйомку, запросивши для цього відеограф і фотографа . Щоб весільна відеозйомка гостей вийшла барвистою, різноманітною і веселою, потрібно підготувати реквізит, яким зможуть скористатися гості. Також можна запропонувати гостям під час відеозйомки розіграти певні сюжети. Таке проведення часу не дасть гостям нудьгувати і дозволить зробити на пам'ять безліч кумедних знімків.

 • Послуги коктейль-бару

Незвичайним і оригінальним розвагою для гостей стане виїзний коктейль-бар. Всі необхідні інгредієнти і аксесуари привозяться з собою. Різновиди алкогольних напоїв можна обговорити заздалегідь. Характер і їх фортеця визначаються уподобаннями гостей.

 • Проведення ігор для гостей

Квести, відгадування кросворда про молодят, рухливі ігри - набір подібних розваг визначається складом учасників. Заздалегідь підібравши гри, які припадуть гостям за смаком, наречений і наречена зможуть організувати їх дозвілля на весільній прогулянці. Заздалегідь потрібно продумати і прихопити з собою все, що знадобиться для ігор, і, звичайно, призи.

Якщо молода пара заздалегідь подбати про дозвілля своїх гостей і добре організовує його, то весільна прогулянка виявиться для них не тяжким очікуванням закінчення весільної відеозйомки молодят, а яскравим і веселим проведенням часу.

Організація прогулянки нареченого і нареченої під час весілля

4 (80%) 3 голос [ів]

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача