Статьи

Весілля Наталії Варвіній і Олексія Михайлівського продюсера проекту Дом 2 - Весільний блог-портал Рунета!

Весілля Наталії Варвіній і Олексія Михайлівського продюсера проекту Дом 2

Весілля Наталії Варвіній і Олексія Михайлівського

У ресторані «Турандот» пройшло весілля Наталії Варвіній і продюсера Будинки 2 Олексія Михайлівського, ось вам і весь секрет. Олена Бушина звичайно обзавідовалась, але виглядає вона добре.

Весілля Наталії Варвіній і Олексія Михайлівського

Ось вам і відповідь, чому Наталя Варвіна так довго сиділа на проекті «Дом 2» і її ніяк не могли вигнати. Були сварки з Ксенією Бородіної і багатьма іншими дівчатами з проекту. Тиха така сіра миша, бухала потихеньку, машину виграла і нічого не робила. Михайлівський набагато старше Наташі, але вона і до нього жила з чоловіком значно старший за неї, так що тут дивуватися не доводиться.

На весіллі були Олена Бушина, Роман Третьяков, Влад Кадоні, Ольга Миколаєва (Сонце), а також нечисленні гості і батьки Варвіній. Дивимося фото і коментуємо.

Різниця у віці з Михайлівським у Варвіній майже 20 років, але Наталя вийшла заміж за гроші і забезпечене життя. До того ж наречений-то блакитні, а сама Варвіна небайдужа до дівчат. Олексію Михайлівському 50 років і це у нього вже третій шлюб.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.