Статьи

Весілля Наталії Варвіній і Олексія Михайлівського продюсера проекту Дом 2 - Весільний блог-портал Рунета!

Весілля Наталії Варвіній і Олексія Михайлівського продюсера проекту Дом 2

Весілля Наталії Варвіній і Олексія Михайлівського

У ресторані «Турандот» пройшло весілля Наталії Варвіній і продюсера Будинки 2 Олексія Михайлівського, ось вам і весь секрет. Олена Бушина звичайно обзавідовалась, але виглядає вона добре.

Весілля Наталії Варвіній і Олексія Михайлівського

Ось вам і відповідь, чому Наталя Варвіна так довго сиділа на проекті «Дом 2» і її ніяк не могли вигнати. Були сварки з Ксенією Бородіної і багатьма іншими дівчатами з проекту. Тиха така сіра миша, бухала потихеньку, машину виграла і нічого не робила. Михайлівський набагато старше Наташі, але вона і до нього жила з чоловіком значно старший за неї, так що тут дивуватися не доводиться.

На весіллі були Олена Бушина, Роман Третьяков, Влад Кадоні, Ольга Миколаєва (Сонце), а також нечисленні гості і батьки Варвіній. Дивимося фото і коментуємо.

Різниця у віці з Михайлівським у Варвіній майже 20 років, але Наталя вийшла заміж за гроші і забезпечене життя. До того ж наречений-то блакитні, а сама Варвіна небайдужа до дівчат. Олексію Михайлівському 50 років і це у нього вже третій шлюб.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача