Статьи

Верона - подорож в місто Ромео і Джульєтти

Друзі, привіт! Сьогодні ми вирушимо в дивовижний місто на північному сході Італії, в місто Ромео і Джульєтти - Верона. Верону можна сміливо назвати містом закоханих. Адже саме її Шекспір ​​вибрав в якості місця дії п'єси про прекрасну й трагічну любов Ромео і Джульєтти. Місто буквально просякнутий атмосферою романтики, яку вже сотні років підтримують пам'ятні місця, пов'язані з героями п'єси.

Місто буквально просякнутий атмосферою романтики, яку вже сотні років підтримують пам'ятні місця, пов'язані з героями п'єси

Будинок Джульєтти користується особливою популярністю у шанувальників її історії. Спочатку цей будинок належав родині Дель Капелло, що стали прототипом шекспірівської сім'ї Капулетті. Потім він був проданий і на протязі багатьох років міняв своїх власників. До початку двадцятого століття будинок порядком занепав, тому вирішено було його продати. Будинок придбала міська адміністрація для відкриття в ньому музею, проте реставраційні роботи так і не почалися. Друге життя будинок Джульєтти отримав тільки до року після виходу екранізації п'єси, знятої режисером Джоном Кьюкора. Фасад будівлі був ретельно відреставрований і доповнений знаменитим балконом. Крім того, у дворі будинку з'явилися зубчаста стіна і колона. Статуя Джульєтти була встановлена ​​лише через 40 років.

Статуя Джульєтти була встановлена ​​лише через 40 років

Однак не тільки бажання відвідати пам'ятник архітектури змушує тисячі туристів приїжджати до будинку Джульєтти. Вони вірять, що дотик до статуї Джульєтти допоможе їм знайти кохання. Крім того, у дворі будинку знаходиться арка, повністю списана зізнаннями в ніжних почуттях і зверненнями до героїні шекспірівської п'єси. В даний час залишати там написи строго заборонено, але можна написати їй листа і покласти його в спеціальну поштову скриньку або відправити по електронній пошті. Таким чином люди діляться гарними історіями кохання і просять Джульєтту допомогти їм знайти щастя.

Таким чином люди діляться гарними історіями кохання і просять Джульєтту допомогти їм знайти щастя

Після огляду цієї пам'ятки туристи зазвичай відвідують могилу Джульєтти в колишньому монастирі капуцинів. Чиї останки дійсно знаходяться в могилі невідомо, проте безліч людей вірять в те, що це справжня могила нещасної Джульєтти. Гробниця була описана в багатьох художніх творах, що підігрівало до неї інтерес гостей міста протягом століть. Деякі царські особи, як, наприклад, Марія-Луїза Австрійська навіть носили ювелірні прикраси, створені з використанням фрагментів надгробної плити Джульєтти. В даний час неодноразово відреставрована гробниця розташовується в крипті церкви і являє собою спільне поховання Ромео і Джульєтти.

В даний час неодноразово відреставрована гробниця розташовується в крипті церкви і являє собою спільне поховання Ромео і Джульєтти

Крім того, у Вероні можна відвідати і так званий Будинок Ромео. Він оточений зубчастої стіною, і в його архітектурі помітний вплив готичного стилю. На жаль, будівля знаходиться не в такому гарному стані, як будинок Джульєтти. Його власники - приватні особи, які відмовили муніципалітету в переобладнанні особняка в музей, тому будинок відреставрований лише частково.

Його власники - приватні особи, які відмовили муніципалітету в переобладнанні особняка в музей, тому будинок відреставрований лише частково

Пам'ятки, пов'язані з іменами Ромео і Джульєтти, звичайно ж не єдині в місті. Однак саме ця історія, рушивши серця мільйонів людей по всьому світу, надає Вероні особливе трагічне чарівність. Безсумнівно, відвідавши цей дивовижний європейське місто, будь-який турист залишиться задоволений і отримає масу вражень від своєї подорожі.

Приємного відпочинку в Вероні, друзі!

Текст: Павло Таскаев

Фото: Pixabay .com

Сподобалася стаття? Підтримайте нас, натисніть:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача