Статьи

velcom - velcom відповів на запитання абонентів про популярних тарифах «Комфорт»

Восени минулого року velcom запустив нову лінійку тарифних планів « комфорт ». Безлімітні дзвінки всередині 3G-мережі velcom, багато мобільного інтернету і додатковий трафік за копійки - все це привернуло увагу власників смартфонів і планшетів. А заодно і викликало безліч питань, на які відповіли представники мобільного оператора.

- На тарифах «Комфорт» обіцяють безкоштовні 3G-дзвінки всередині мережі. У яких випадках не треба платити за «голос»?
- У всі тарифи лінійки «Комфорт» включені безкоштовні розмови всередині 3G-мережі velcom. Так, на тарифах « комфорт »,« комфорт 2 »,« комфорт 4 »,« комфорт 8 »Діє голосовий 3G-безліміт. Це означає, що якщо ваш смартфон або планшет підтримує 3G, то ви можете безкоштовно спілкуватися в мережі velcom на 94% території Білорусі. Буває так, що ви дзвоните комусь із 3G-мережі, але ваш співрозмовник знаходиться в GSM. В цьому випадку дзвінок все одно буде безкоштовним. Значення має лише те, з якої мережі (в нашому випадку - 3G) був здійснений голосовий виклик. Більш того, при переміщенні з мережі 3G в 2G під час виклику розмови всередині мережі velcom залишаються безкоштовними.

- Як зрозуміти, що дзвінок зроблений в 3G-мережі і буде безкоштовним?
- Все гранично просто: достатньо поглянути на панель повідомлень смартфона або планшета в верхній частині екрану. Якщо Ви знаходитесь в 3G-мережі, то поруч з індикатором рівня сигналу можна побачити один з трьох значків - 3G, Н або Н +. Це означає, що виклик відбувається з 3G-мережі і платити за нього на "Комфорт" не доведеться. Якщо значка немає - варто перевірити настройки: можливо, не включена опція «Передача даних».

- Мій смартфон працює в форматі GSM. Як переключити його в 3G?
- Випадок поширений. Щоб підключити смартфон до 3G-мережі velcom, потрібно зробити наступне: зайти в налаштування телефону, відкрити вкладку «Тип мережі» (в деяких моделях смартфонів - «Режим мережі») і вибрати один з варіантів зі згадуванням «3G», «UMTS» або «WCDMA». Після цього можна вільно користуватися швидкісним мобільним інтернетом і безкоштовними 3G-дзвінками (якщо ви є абонентом одного з тарифів «Комфорт»). До речі, смартфони, що працюють на операційній системі Android, дозволяють вибрати режим «тільки 3G» - тоді телефон буде гарантовано використовувати мережу третього покоління.

- Як економити на дзвінках в інші мережі?
- Голосовий 3G-безліміт діє тільки при здійсненні дзвінка на номери velcom. Однак є спосіб економити і на дзвінках на номери інших мобільних операторів. Для цього на тарифах «Комфорт» передбачено бонус - від 50 до 400 хвилин в усі мережі всередині країни.

- Як зрозуміти, скільки трафіку мені потрібно і грамотно вибрати тарифний план?
- На даний момент існує п'ять «комфортних» тарифів, які включають від 500 МБ до 8 ГБ інтернет-трафіку. Так, базовий «Комфорт лайт» з включеними 500 МБ трафіку підійде тим, кому мобільний інтернет потрібен для перевірки пошти, спілкування в месенджерах, читання новин. «Комфорт» з 1 ГБ трафіку дозволить більш активно використовувати мобільний інтернет, в тому числі, переглядати стрічку соціальних мереж, завантажувати онлайн-карти, грати в прості ігри. Якщо крім цього ви іноді дивіться короткі ролики або слухаєте музику на онлайн-сервісах, можна орієнтуватися на 2 ГБ в місяць і тариф «Комфорт 2». А ось тим, хто дивиться відео і слухає музику майже кожен день, трафіку знадобиться в два рази більше - якраз стільки включено в «Комфорт 4». Ну, а якщо мобільний інтернет потрібен вам завжди скрізь і у великих обсягах, наприклад, у зв'язку з частими відрядженнями, найкращим рішенням стане «Комфорт 8» з 8 ГБ трафіку. Але навіть якщо включеного трафіку не вистачить, ви завжди можете скористатися додатковими мегабайтами - на «Комфорт» вони коштують копійки.

- Як дізнатися, що інтернет-трафік добігає кінця?
- Ми подбали про те, щоб вам було дійсно «комфортно» і ви не хвилювалися про перевитрату трафіку і величезних рахунках в кінці місяця. Як тільки включені мегабіта добігають кінця, абоненту приходить SMS-повідомлення з попередженням та подальшої вартістю мобільного інтернету. Залишок трафіку також можна контролювати самостійно за допомогою USSD-запиту * 100 * 1 # або мобільного додатка «v-рекомендує».

- Якщо мені знадобляться додаткові мегабайти, наскільки це вдарить по гаманцю?
- «Комфорт» розраховані на власників смартфонів і планшетів, які активно користуються мобільним інтернетом. Тому навіть витрачаючи трафік понад пакет, ви можете відчувати себе спокійно. Наприклад, 100 МБ додаткового трафіку на тарифі «Комфорт 8» коштуватимуть 32 копійки - це менша за вартість коробка сірників.

- Навіщо потрібні «Комфорт», коли є тарифи Smart?
- Поява цих тарифів пов'язане із завершенням будівництва найбільшої в Білорусі 3G-мережі velcom. Швидкісний інтернет і дзвінки зі сверхточной передачею голосу в форматі HD-Voice стали доступні в сільській місцевості. Покращився покриття всередині будівель у великих містах. Це особливо помітно в місцях щільної забудови, на цокольних поверхах і всередині приміщень з масивними стінами. Можливостей стало більше, тому ми вивели тарифи, які дозволяють комфортно користуватися голосовим і інтернет-зв'язком в 3G-мережі velcom і не переживати за особисті витрати.

Дізнатися більше про тарифи можна також тут .

У яких випадках не треба платити за «голос»?
Як зрозуміти, що дзвінок зроблений в 3G-мережі і буде безкоштовним?
Як переключити його в 3G?
Як економити на дзвінках в інші мережі?
Як зрозуміти, скільки трафіку мені потрібно і грамотно вибрати тарифний план?
Як дізнатися, що інтернет-трафік добігає кінця?
Якщо мені знадобляться додаткові мегабайти, наскільки це вдарить по гаманцю?
Навіщо потрібні «Комфорт», коли є тарифи Smart?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.