Статьи

velcom - velcom відповів на запитання абонентів про популярних тарифах «Комфорт»

Восени минулого року velcom запустив нову лінійку тарифних планів « комфорт ». Безлімітні дзвінки всередині 3G-мережі velcom, багато мобільного інтернету і додатковий трафік за копійки - все це привернуло увагу власників смартфонів і планшетів. А заодно і викликало безліч питань, на які відповіли представники мобільного оператора.

- На тарифах «Комфорт» обіцяють безкоштовні 3G-дзвінки всередині мережі. У яких випадках не треба платити за «голос»?
- У всі тарифи лінійки «Комфорт» включені безкоштовні розмови всередині 3G-мережі velcom. Так, на тарифах « комфорт »,« комфорт 2 »,« комфорт 4 »,« комфорт 8 »Діє голосовий 3G-безліміт. Це означає, що якщо ваш смартфон або планшет підтримує 3G, то ви можете безкоштовно спілкуватися в мережі velcom на 94% території Білорусі. Буває так, що ви дзвоните комусь із 3G-мережі, але ваш співрозмовник знаходиться в GSM. В цьому випадку дзвінок все одно буде безкоштовним. Значення має лише те, з якої мережі (в нашому випадку - 3G) був здійснений голосовий виклик. Більш того, при переміщенні з мережі 3G в 2G під час виклику розмови всередині мережі velcom залишаються безкоштовними.

- Як зрозуміти, що дзвінок зроблений в 3G-мережі і буде безкоштовним?
- Все гранично просто: достатньо поглянути на панель повідомлень смартфона або планшета в верхній частині екрану. Якщо Ви знаходитесь в 3G-мережі, то поруч з індикатором рівня сигналу можна побачити один з трьох значків - 3G, Н або Н +. Це означає, що виклик відбувається з 3G-мережі і платити за нього на "Комфорт" не доведеться. Якщо значка немає - варто перевірити настройки: можливо, не включена опція «Передача даних».

- Мій смартфон працює в форматі GSM. Як переключити його в 3G?
- Випадок поширений. Щоб підключити смартфон до 3G-мережі velcom, потрібно зробити наступне: зайти в налаштування телефону, відкрити вкладку «Тип мережі» (в деяких моделях смартфонів - «Режим мережі») і вибрати один з варіантів зі згадуванням «3G», «UMTS» або «WCDMA». Після цього можна вільно користуватися швидкісним мобільним інтернетом і безкоштовними 3G-дзвінками (якщо ви є абонентом одного з тарифів «Комфорт»). До речі, смартфони, що працюють на операційній системі Android, дозволяють вибрати режим «тільки 3G» - тоді телефон буде гарантовано використовувати мережу третього покоління.

- Як економити на дзвінках в інші мережі?
- Голосовий 3G-безліміт діє тільки при здійсненні дзвінка на номери velcom. Однак є спосіб економити і на дзвінках на номери інших мобільних операторів. Для цього на тарифах «Комфорт» передбачено бонус - від 50 до 400 хвилин в усі мережі всередині країни.

- Як зрозуміти, скільки трафіку мені потрібно і грамотно вибрати тарифний план?
- На даний момент існує п'ять «комфортних» тарифів, які включають від 500 МБ до 8 ГБ інтернет-трафіку. Так, базовий «Комфорт лайт» з включеними 500 МБ трафіку підійде тим, кому мобільний інтернет потрібен для перевірки пошти, спілкування в месенджерах, читання новин. «Комфорт» з 1 ГБ трафіку дозволить більш активно використовувати мобільний інтернет, в тому числі, переглядати стрічку соціальних мереж, завантажувати онлайн-карти, грати в прості ігри. Якщо крім цього ви іноді дивіться короткі ролики або слухаєте музику на онлайн-сервісах, можна орієнтуватися на 2 ГБ в місяць і тариф «Комфорт 2». А ось тим, хто дивиться відео і слухає музику майже кожен день, трафіку знадобиться в два рази більше - якраз стільки включено в «Комфорт 4». Ну, а якщо мобільний інтернет потрібен вам завжди скрізь і у великих обсягах, наприклад, у зв'язку з частими відрядженнями, найкращим рішенням стане «Комфорт 8» з 8 ГБ трафіку. Але навіть якщо включеного трафіку не вистачить, ви завжди можете скористатися додатковими мегабайтами - на «Комфорт» вони коштують копійки.

- Як дізнатися, що інтернет-трафік добігає кінця?
- Ми подбали про те, щоб вам було дійсно «комфортно» і ви не хвилювалися про перевитрату трафіку і величезних рахунках в кінці місяця. Як тільки включені мегабіта добігають кінця, абоненту приходить SMS-повідомлення з попередженням та подальшої вартістю мобільного інтернету. Залишок трафіку також можна контролювати самостійно за допомогою USSD-запиту * 100 * 1 # або мобільного додатка «v-рекомендує».

- Якщо мені знадобляться додаткові мегабайти, наскільки це вдарить по гаманцю?
- «Комфорт» розраховані на власників смартфонів і планшетів, які активно користуються мобільним інтернетом. Тому навіть витрачаючи трафік понад пакет, ви можете відчувати себе спокійно. Наприклад, 100 МБ додаткового трафіку на тарифі «Комфорт 8» коштуватимуть 32 копійки - це менша за вартість коробка сірників.

- Навіщо потрібні «Комфорт», коли є тарифи Smart?
- Поява цих тарифів пов'язане із завершенням будівництва найбільшої в Білорусі 3G-мережі velcom. Швидкісний інтернет і дзвінки зі сверхточной передачею голосу в форматі HD-Voice стали доступні в сільській місцевості. Покращився покриття всередині будівель у великих містах. Це особливо помітно в місцях щільної забудови, на цокольних поверхах і всередині приміщень з масивними стінами. Можливостей стало більше, тому ми вивели тарифи, які дозволяють комфортно користуватися голосовим і інтернет-зв'язком в 3G-мережі velcom і не переживати за особисті витрати.

Дізнатися більше про тарифи можна також тут .

У яких випадках не треба платити за «голос»?
Як зрозуміти, що дзвінок зроблений в 3G-мережі і буде безкоштовним?
Як переключити його в 3G?
Як економити на дзвінках в інші мережі?
Як зрозуміти, скільки трафіку мені потрібно і грамотно вибрати тарифний план?
Як дізнатися, що інтернет-трафік добігає кінця?
Якщо мені знадобляться додаткові мегабайти, наскільки це вдарить по гаманцю?
Навіщо потрібні «Комфорт», коли є тарифи Smart?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача