Статьи

Вебмані біткоіни і WMX: гаманець, переваги і недоліки

 1. Як створити WMX-гаманець?
 2. Умови обміну Webmoney на BTC
 3. Придбання біткоіни через WMX від Webmoney: переваги і недоліки
 4. Вебмані біткоіни: обмін WMX
 5. Як відбувається обмін
 6. висновок

Для тих інтернет-користувачів, які не бажають створювати холодний гаманець Біткоіни або звикли використовувати Webmoney, ця система пропонує WMX. Вебмані біткоіни гаманець дозволить виконувати різні операції з криптовалюта, виводити її на адресу Bitcoin, змінювати і пересилати учасникам.

Як створити WMX-гаманець?

Для закладу BTC-гаманця необхідно володіти аккаунтом в системі Вебмані. Якщо він у вас відсутній - зробіть обліковий запис, це швидко і легко.

Як же створити біткоіни гаманець платіжної системи Вебмані? Це дуже просто, і зробити це можна 2 способами. Перший - це через сайт:

 1. Заходимо на веб-ресурс Вебмані в будь-якому браузері і натискаємо «Вхід».
 2. Коли ви увійшли в обліковий запис в Вебмані Keeper Standard, то побачите зображення всіх своїх гаманців. Для створення нового біткоіни гаманця натисніть на зелену кнопку зі знаком «+». Для тих інтернет-користувачів, які не бажають створювати  холодний гаманець  Біткоіни або звикли використовувати Webmoney, ця система пропонує WMX
 3. Тиснемо «Додати гаманець» і вибрати з переліку WMX.

Якщо ви звикли використовувати програму Вебмані Keeper Classic, зайдіть в неї і в розділі «Гаманці» натисніть «Створити».

Потім необхідно вибрати з переліку біткоіни - «WMX - еквівалент 0,001 BTC» і «Далі». Webmoney-гаманець для біткоіни відобразиться в загальному списку, його можна перейменувати і поповнити.

(Важливо!) Слід зазначити, що номер вашого WMX - це номер в системі Вебмані, але не безпосередньо адреса біткоіни-гаманця. BTC і Satoshi можна буде відправляти на нього, не обмінявши їх попередньо.

Як можна отримати біткоіни-адреса в мережі Вебмані? Для створення біткоіни адреси зайдіть в свій аккаунт в браузері і в WMX.

Власну адресу біткоіни на Вебмані ви побачите поруч з номером WMX, або ж можете натиснути «Обміняти BTC на WMX», так потрапите на веб-сторінку для поповнення.

Цей набір символів - і є ваш біткоіни-адресу, яку можна вказувати на ресурсах для Майнінг , біржах , Отримувати на нього біткоіни. При цьому на сторонніх сервісах не знадобиться вказувати свій Вебмані WMX.

Як бачимо, процес реєстрації гаманця для біткоіни на Вебмані досить простий, тепер можна використовувати його для будь-яких операцій з цифровою валютою.

Умови обміну Webmoney на BTC

На WMX зберігається еквівалент біткоіни, при цьому курс дорівнює: 1 WMX = 0,001 BTC. З гаманця ви можете відправляти кошти на біткоіни-рахунок. Поміняти титульні знаки можна лише в сумі від 0.0001 BTC, переклад з біткоіни в акаунт Вебмані здійснюється від 0.001 BTC. При цьому для біткоіни гаманця на Вебмані комісія складе 0.0005 BTC.

Для здійснення таких операцій необхідно мати Webmoney-атестат не нижче Формального. Отримати цей атестат на Вебмані дуже просто, для цього потрібно надати системі скан-копії своїх документів.

Придбання біткоіни через WMX від Webmoney: переваги і недоліки

Купівля біткоіни через Вебмані і їх зберігання в WMX поширене не тільки серед тих, хто отримує Вебмані. Адже такий спосіб роботи з криптовалюта має безліч переваг:

 • Купівля та продаж біткоіни здійснюється гранично просто. Ви купуєте свою рідну валюту (наприклад, WMR або WMZ) за допомогою банківської карти. І лише потім міняєте кошти на гаманець Webmoney Bitcoin. Зворотній схема виглядає, навпаки - ви обмінюєте біткоіни на WMR або WMZ і виводите кошти на банківську карту.
 • Платіжна система WM є однією з найстаріших і перевірених, має в своєму розпорядженні правилами і програмним забезпеченням, що гарантують збереження коштів користувачів. Кошти на Вебмані в кріптовалютном активі WMX зберігаються у гаранта титульного знака, який уклав договір з системою. Тому на відміну від стандартного біткоіни гаманця на блокчейне, користувач в разі спроби обману з боку інших або при помилковою транзакції може анулювати операцію і повернути гроші.
 • Криптовалюта біткоіни з мережі Webmoney легко вивести, обміняти і витратити, наприклад, в магазинах, які приймають Вебмані.

Недоліки використання титульних знаків також є, і головний з них - це істотна різниця в курсах на покупку і продаж. Крім того, всередині системи курс Bitcoin на Webmoney часто невигідний. А також слід врахувати, що ця платіжна мережа не забезпечує анонімність.

Для реєстрації потрібно як мінімум Формальний атестат (це означає надання документів користувача).

Цей атестат має ліміти, яких може бути для вас недостатньо - відповідно, доведеться зайнятися отриманням більш високих атестатів.

Також багато користувачів відзначають складність освоєння та експлуатації системи. Для підвищення лімітів потрібно прочитати відповідну інформацію для максимально раціонального і безпечного використання.

Вебмані біткоіни: обмін WMX

Обмін на інші валюти можна здійснити в 4 способи:

 • Біткоіни всередині системи.
 • Використання біржі Вебмані https://wm.exchanger.ru .
 • Біржа https://indx.ru.
 • Біткоіни на сторонніх ресурсах.

Якщо ви хочете обміняти BTC всередині системи Вебмані - це не дуже вигідний варіант. У зв'язку з тим що криптовалюта на Вебмані має курс, який суттєво відрізняється від ринкового. Тому користувачі часто вибирають використання Webmoney - спеціальної біржі криптовалюта і фіатних валют https://wm.exchanger.ru. Ця секція призначається для обміну титульних знаків WM між учасниками в автоматичному режимі.

При постановці заявки користувач оплачує комісію 0.8%. Оплата заявки виконується за допомогою прямого переказу на гаманці секції із застосуванням сервісу Мерчант. Заявки, які оплачуються, показані для учасників і розміщені в «Поточному списку обміну WM».

Заявки, які оплачуються, показані для учасників і розміщені в «Поточному списку обміну WM»

Для обміну слід до нової заявці призначити зустрічну і оплатити її. Або ж встановити власну заявку за бажаним курсом і очікувати, коли користувачі її куплять. Засоби, які відповідають обсягу угоди, будуть передані учасникам.

Також Вебмані пропонує свою торговельну площадку - біржу криптовалюта та інших активів https://indx.ru. Ця інтернет-біржа являє собою автоматичну мережу, яка забезпечує для зареєстрованих в WM користувачів відкритий доступ до торгів.

(Важливо!) Тут не доведеться створювати рахунок - якщо ви користувач Webmoney, то тут надаються всі інструменти.

Як відбувається обмін

Обмін здійснюється за допомогою так званих нот - умовного номіналу. Нот призначається при реєстрації певного активу, наприклад, біткоіни. Переваги біржі Вебмані стосуються не тільки зручності роботи з цифровою валютою біткоіни. Вебмані зручний і в платіжних питаннях:

 • сервіс не стягує комісії за скоєні угоди;
 • за обслуговування рахунку також не доведеться платити;
 • при поповненні рахунку трейдера знадобиться лише оплатити комісію Вебмані - 0.8% від суми.

Щоб почати роботу з біржею і обміняти WMX в біткоіни, потрібно поповнити рахунок. Це робиться моментально: у вкладці «Гаманець» внесіть в підходяще поле суму в WMZ і натисніть «Поповнити».

Або ж увійдіть у вкладку біткоіни (BTC) справа, скопіюйте адресу (якщо його немає - потрібно згенерувати), і поповніть Вебмані в біткоіни.

Варто враховувати, що всі торги на майданчику проводяться в режимі 24/7/365. Однак, біржа функціонує з технічною перервою з 23:45 до 00:00 наступного дня (за часом СЕТ) або ж з 1:45 до 2:00 (за московським).

Також обміняти кошти в Webmoney гаманець для кріптовалютних активів можна на сторонніх ресурсах. Хоча вони і можуть пропонувати більш вигідний курс біткоіни. Однак слід бути обережним - перевіряйте кожен ресурс. Якщо збираєтеся перевести кошти, щоб не потрапити до шахраїв.

висновок

Таким чином, якщо ви бажаєте купити, обміняти або перевести криптовалюта біткоіни, використовувати для цього Вебмані - можливо. Це досить популярний і зручний спосіб здійснення операцій з криптовалюта. В цілому це підходить для тих користувачів, яким не настільки важлива анонімність.

Чи користуєтеся ви гаманцем WMX і наскільки він зручний? Поділіться своїм досвідом.

Як створити WMX-гаманець?
Як створити WMX-гаманець?
Як можна отримати біткоіни-адреса в мережі Вебмані?
Чи користуєтеся ви гаманцем WMX і наскільки він зручний?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача