Статьи

Ваша країна є і буде залишатися вільною: Грібаускайте привітала українець

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Даля Грібаускайте. Фото: AFP

Литва залишається вірним другом України - Грібаускайте привітала українців з Днем Незалежності https://cdn.segodnya.ua/img/article/11653/98_main_new.1535136861.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11653/98_tn .1535136861.jpg 2018-08-24T21: 54: 17 + 03: 00 Політика Президент Литви зазначила, що український народ продемонстрував усьому світові, що він піклується про свободу і готовий боротися за неї

Лідери європейських країн продовжують надсилати на адресу президента України Петра Порошенка привітання з 27-ю річницею незалежності України.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави в п'ятницю, президент Литви Даля Грібаускайте у своєму привітанні зазначила, що український народ продемонстрував усьому світові, що він піклується про свободу і готовий боротися за неї.

"З такими рішучими, сильними і вільними духом громадянами Ваша країна є і буде залишатися вільною. У Литві ми добре пам'ятаємо гідну боротьбу наших друзів за свободу і єдність. Я щиро бажаю Вам берегти це і зберігати рішучість на складному, але дуже потрібній шляху реформ. Литовський народ залишається Вашим вірним другом і помічником у справі розвитку України як успішного, незалежного, європейського і демократичної держави на континенті ", - сказано в привітанні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За словами Грібаускайте, для України важливо продовжувати об'єднувати суспільство заради забезпечення економічного відновлення, процвітання і безпеки населення.

"Всі українці повинні відчути національний успіх. Це велика відповідальність для майбутнього Вашої держави та звітність перед усіма, хто захищав свободу України, хто встановлював і розвивав її", - зазначила вона.

Президент Литви побажала українцям, щоб національне свято став проявом єдності та налаштованості на спільну роботу.

раніше нашу країну зі святом привітали Папа Римський Франциск і лідери іноземних держав . Нашого президента і весь український народ зі святом привітали Король Нідерландів Віллем-Олександр, Король Швеції Карл Густав XVI, Король Бельгійців Філіп.

Крім того, поздоровлення Україна отримала і від президента США Дональда Трампа . Американський лідер також розповів, чим має пишатися наша країна.

Нагадаємо, в День Незалежності українці бажали один одному безпеки і стабільності .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача