Статьи

Вартість послуг адвоката

Як визначити скільки коштують послуги   адвоката у кримінальних справах   , І чи варто платити такі гроші Як визначити скільки коштують послуги адвоката у кримінальних справах , І чи варто платити такі гроші?

Для початку потрібно зрозуміти, що даний вид послуг, не має прейскурантів і встановлених і кимось затверджених розцінок. І пропозиція, і попит вільні у виборі.

В основному, вартість послуг адвоката, розраховується виходячи зі складності справи, кількості процесуальних дій з боку адвоката і географічної віддаленості знаходження адвоката від місця захисту Ваших інтересів.

Будь-адвокат самостійно і досить довільно розцінює свої послуги. При цьому різні адвокати виробляють свою систему розцінок. Деякі призначають вартість своїх послуг виходячи з кількості відпрацьованих годин. Наприклад, 100 $ - за годину роботи, 150 $ - за годину роботи, 200 $ - за годину роботи і т.д. По-перше, всі розрахунки на території РФ здійснюються в рублях, по-друге, дана система розрахунків для Вас не вигідна. Адвокат починає прагнути не до позитивного результату, а до збільшення працю годин. І головне, не факт, що Ви зможете перевірити кількість витрачених на Вашу захист годинник.

Інші адвокати визначають вартість своїх послуг виходячи з помісячного оплати. Така система, в принципі, має право на існування, при тривалих і затягнутих процесах.

Як правило, адвокат у кримінальних справи визначає певну суму грошових коштів для участі в попередньому слідстві і в суді . Отримувати гроші тільки за участь в попередньому слідстві немає сенсу, тому що адвокат не має права відмовитися від участі в суді якщо він брав участь раніше. Гонорар не залежить від результату тому в кримінальному процесі називати додаткові бонуси за позитивний результат просто не етично. Адвокат не залежно від розміру гонорару прагне до позитивного результату.

В цивільному процесі , Навпаки, додаткове винагороду адвоката за досягнення позитивного результату зустрічається досить часто, і в принципі, вітається.

Не забудьте, що після визначення суми гонорару, Ви повинні визначити з адвокатом черга сплати. І обов'язково перевірте дане питання при укладенні договору з адвокатом.

Спілкуючись адвокатом у кримінальних справах, які не будьте ласі на недорогі послуги і в той же час не поспішайте сплачувати занадто дорого, і ні в якому разі не довіряйте гарантіям. Гарантувати на 100% жоден адвокат, ні по одній справі не може. Не соромтеся позначити адвокату свою бачення тієї грошової суми, яку Ви в змозі заплатити.

Прагніть знайти адвоката у кримінальних справах з яким Ви можете вибудувати чесну і довірчу систему взаємовідносин.

______________________

Остаточну вартість юридичних послуг, умови оплати, шляхи вирішення Вашої проблеми можна уточнити при зустрічі.

Ваші проблеми часто лякають своєю складністю і заплутаністю. Вам не варто впадати у відчай і необхідно зателефонувати за телефонами

+7 (495) 928-55-44

Наші фахівці проведуть аналіз Вашої проблеми і вироблять шляхи її вирішення відповідно до Ваших побажань, реальним станом справ, практичним досвідом наших працівників і чинним законодавством.

Удачі, і успіху.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.