Статьи

Вартість послуг адвоката

Як визначити скільки коштують послуги   адвоката у кримінальних справах   , І чи варто платити такі гроші Як визначити скільки коштують послуги адвоката у кримінальних справах , І чи варто платити такі гроші?

Для початку потрібно зрозуміти, що даний вид послуг, не має прейскурантів і встановлених і кимось затверджених розцінок. І пропозиція, і попит вільні у виборі.

В основному, вартість послуг адвоката, розраховується виходячи зі складності справи, кількості процесуальних дій з боку адвоката і географічної віддаленості знаходження адвоката від місця захисту Ваших інтересів.

Будь-адвокат самостійно і досить довільно розцінює свої послуги. При цьому різні адвокати виробляють свою систему розцінок. Деякі призначають вартість своїх послуг виходячи з кількості відпрацьованих годин. Наприклад, 100 $ - за годину роботи, 150 $ - за годину роботи, 200 $ - за годину роботи і т.д. По-перше, всі розрахунки на території РФ здійснюються в рублях, по-друге, дана система розрахунків для Вас не вигідна. Адвокат починає прагнути не до позитивного результату, а до збільшення працю годин. І головне, не факт, що Ви зможете перевірити кількість витрачених на Вашу захист годинник.

Інші адвокати визначають вартість своїх послуг виходячи з помісячного оплати. Така система, в принципі, має право на існування, при тривалих і затягнутих процесах.

Як правило, адвокат у кримінальних справи визначає певну суму грошових коштів для участі в попередньому слідстві і в суді . Отримувати гроші тільки за участь в попередньому слідстві немає сенсу, тому що адвокат не має права відмовитися від участі в суді якщо він брав участь раніше. Гонорар не залежить від результату тому в кримінальному процесі називати додаткові бонуси за позитивний результат просто не етично. Адвокат не залежно від розміру гонорару прагне до позитивного результату.

В цивільному процесі , Навпаки, додаткове винагороду адвоката за досягнення позитивного результату зустрічається досить часто, і в принципі, вітається.

Не забудьте, що після визначення суми гонорару, Ви повинні визначити з адвокатом черга сплати. І обов'язково перевірте дане питання при укладенні договору з адвокатом.

Спілкуючись адвокатом у кримінальних справах, які не будьте ласі на недорогі послуги і в той же час не поспішайте сплачувати занадто дорого, і ні в якому разі не довіряйте гарантіям. Гарантувати на 100% жоден адвокат, ні по одній справі не може. Не соромтеся позначити адвокату свою бачення тієї грошової суми, яку Ви в змозі заплатити.

Прагніть знайти адвоката у кримінальних справах з яким Ви можете вибудувати чесну і довірчу систему взаємовідносин.

______________________

Остаточну вартість юридичних послуг, умови оплати, шляхи вирішення Вашої проблеми можна уточнити при зустрічі.

Ваші проблеми часто лякають своєю складністю і заплутаністю. Вам не варто впадати у відчай і необхідно зателефонувати за телефонами

+7 (495) 928-55-44

Наші фахівці проведуть аналіз Вашої проблеми і вироблять шляхи її вирішення відповідно до Ваших побажань, реальним станом справ, практичним досвідом наших працівників і чинним законодавством.

Удачі, і успіху.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача