Статьи

Валюта Дубая, ОАЕ: відгуки. Курс арабських дирхам до рубля, до долара, євро. Де міняти гроші в Дубаї? »Карта мандрівника

  1. Яка валюта в Дубаї?
  2. Курс еміратського дірхама до рубля
  3. Курс арабських дирхам до долара США
  4. Курс дирхам до євро
  5. Кредитні карти в Дубаї
  6. Де міняти гроші в Дубаї?

Світ регулярно дізнається про появу чергового дива світу на території Арабських Еміратів

Світ регулярно дізнається про появу чергового дива світу на території Арабських Еміратів. Готель - парус і готель - хвиля, штучний острів Пальма з справжнім палацом, найвища будівля на планеті , Гірськолижні курорти, важко уявити, що близько півстоліття тому до того, як були виявлені родовища нафти, на цьому місці була пустеля. Сьогодні Дубай - всесвітньо відомий курорт і великий економічний центр торгівлі на Близькому Сході. Як не дивно, доходи від видобутку нафти становлять приблизно п'яту частину від національного валового продукту, таку ж частину приносить туризм, основне джерело доходу в країні - торгівля, як і багато століть назад, араби вважають за краще розкіш і залишаються хорошими торговцями.

Яка валюта в Дубаї?

Як і на території всіх Еміратів, в яких одиницях отримувати Дубая - дирхам (Arab Emirates Dirham), абревіатура - AED Як і на території всіх Еміратів, в яких одиницях отримувати Дубая - дирхам (Arab Emirates Dirham), абревіатура - AED. 1 дрх = 100 філсів.

Розрізняють купюри номінацією 1000, 500, 200, 100, 50, 20, 10 і 5 дирхам, монети: 1 дирхам, 50, 25 филс, дуже рідко зустрічаються в 10, 5, 1 филс. Торговці намагаються округлити ціни до 25 філсів, самі монети не містять звичні нам цифрові значення і незручні у використанні, виділяється тільки 50 філсів, вона має форму закругленого восьмикутника. Ще одна причина, чому не бажано зв'язуватися з монетами, полягає в тому, що вони мають розміри і вагу, що не відповідають номінації, так монета в 10 філсів, відрізняється від 25 філсів кольором, але більше і важче. Набагато зручніше використовувати паперові купюри, вони мають різні кольори і мають звичні цифрові значення.

У Дубаї зазвичай розплачуються національною валютою, доларами, євро або рублями теж можна, але не скрізь. Розплачуватися можна, звичайно, різною валютою, але це буде вкрай для вас не вигідно. На відміну від доларів, які приймають практично скрізь, з євро і рублями можуть виникнути проблеми.

Курс еміратського дірхама до рубля

Валюта Дубая до рубля обмінюється за курсом: 1 дирхам = 11,02 руб Валюта Дубая до рубля обмінюється за курсом: 1 дирхам = 11,02 руб. Найпопулярніший серед російських туристів обмінник знаходиться поруч з Абраж центром (Abraj Centre), на Ал Сабкха Роад (Al Sabkha Rоad) в районі Дейра (Deira). Набагато вигідніше і зручніше, заздалегідь, ще будучи в Росії, поміняти рублі на долари, які по прибуттю в Емірати, обміняти на місцеву валюту, тоді курс дирхам до рубля буде виглядати приблизно так: 1 дирхам = 11,5 руб. Різниця не дуже велика, на якщо міняти велику суму буде вигідніше.

Курс арабських дирхам до долара США

Американський долар вважається найпопулярнішою валютою серед туристів, обміняти його на дирхами можна в кожному відділенні банку або в обмінниках Американський долар вважається найпопулярнішою валютою серед туристів, обміняти його на дирхами можна в кожному відділенні банку або в обмінниках. Вважається, що вигідніше міняти долари на місцеву валюту в останніх, так як на великі суми в 100 доларових купюрах вони дають більш високий курc, від 3.65 дирхам за 1 $, до дрібних купюр це не відноситься.

Як правило, в готелях обмін по курсу: 1 долар США (USD) = 3.52 дрх. Не дуже вигідним вважається курс, який пропонують обмінники в аеропорту, єдина перевага - обмінювати валюту можна кожен день і цілодобово: 1 $. = 3.6 дирхам. Якщо сума невелика, то різниця в курсах мало відчутна, для бажаючих заощадити, можна порадити прогулятися до Насер Скверу (Nasser Square), навпроти готелю Ландмарк (Landmark) знаходиться обмінник, де курс 1 $ = 3.67 дрх.

Курс дирхам до євро

Обміняти євро можна в аеропорту, в банках, готелях і численних пунктах обміну. Також, як і доларами, в деяких кафе або на ринку ними можна розплатитися, але на відміну від курсу долара, курс євро нестабільний і явно занижений, 1 євро дорівнює приблизно 5,3 дірхама, вигідніше за все він буде в банках.

Коли немає бажання шукати обмінні пункти, вираховувати різницю, багато туристів вибирають більш простий спосіб оплати - кредитною карткою.

Кредитні карти в Дубаї

Кредитні карти в Дубаї

e-post-small wp-image-18751 "srcset =" http://travelermap.ru/wp-content/uploads/2014/10/fiz10_300_auto-165x124.jpg 165w, http://travelermap.ru/wp-content /uploads/2014/10/fiz10_300_auto.jpg 300w "sizes =" (max-width: 165px) 100vw, 165px "/> В Еміратах приймають картки платіжних систем Master Card, Euro Card, Visa, American Express і інші, при цьому особливого значення не має те, в якій валюті відкрито карта і які гроші в Дубай ви взяли. Платіжна система буде автоматично конвертувати її в місцеву валюту, згідно з курсом, встановленим банком. Курс необхідно уточнювати у банку, перед вильотом.

Оплатити карткою можна послуги готелю, в ресторанах, покупки в торговельних центрах, а готівку краще використовувати на ринках, для оплати проїзду та інших незначних витрат. Практично всі торгові центри працюють з кредитними картами Master Card і Visa, складніше з American Express, їх приймають не скрізь. Не дивуйтеся, якщо в якій-небудь торговельній крамниці при оплаті картою, вас попросять додатково оплатити до 5% за обслуговування, точно не доведеться переплачувати тільки за покупки в Дюті Фрі (Duty Free) в аеропорту. Готівкою необхідна деяка сума, яка дозволить не втратити на здачу і поторгуватися досхочу. Ліміт знімання готівки в банкоматі по російській карті VISA становить 25000 $ на місяць, максимальна комісія банку не перевищує 3,5%, знімати невеликі суми не вигідно. Добовий ліміт по карті зазвичай встановлюється банком.

Де міняти гроші в Дубаї?

Режим роботи банків: 08:00 - 13 Режим роботи банків: 08:00 - 13.00, вихідний день - п'ятниця.
Деякі з них працюють і в другій половині дня: з 16:30 до 18:30, але четвер для всіх вважається коротким днем, банки відкриті тільки з 08:00 до 12:00.

Найбільший банк - Національний банк Дубая (National Bank of Dubai), відрізняється вигідним курсом і доброзичливим ставленням до туристів. Будівля НБА вважається однією з визначних пам'яток району і нагадує своєю формою вагітну жінку або вітрило, знаходиться на Беньяс Роад (Beniyas Rоad).

Обмінні пункти працюють з 08:30 до 13:00 і з 16:30 до 20:30. Велика частина з них знаходиться в районі Дейри (Deira) і на вулиці Аль-Фахіді (Al Fahidi) району Бур Дубай (Bur Dubai). Режим роботи обмінників також може співпадати з режимом роботи прилеглих торгових центрів. Банкомати працюють цілодобово, запитана сума видається в дірхамах і питання: як перевести гроші, відпадає сам собою.

Джебель Алі

може запропонувати вам масу розваг! Стрілецький клуб, клуб Гольфа і навіть стрибок з парашутом!

Яка валюта в Дубаї?
Яка валюта в Дубаї?
Де міняти гроші в Дубаї?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача