Статьи

Валерій Золотухін: "У" Бригаді-2 "відчував себе білою вороною"

Золотухін. Про себе і своїх дружин: & laquo; Одна у мене розумна, а інша & mdash; розумна і тактовна, а я & mdash; вірний & raquo;

- Валерій Сергійович, в листопаді вийде ремейк на серіал "Бригада", але називатися він тепер буде "Бригада. Спадщина". Зізнайтеся, що, крім гонорару, вас заманили в цей неоднозначний проект?

- Я ні про що не шкодую. Раніше мені ніколи не доводилося бути в цьому середовищі. Так що мені була цікава ця роль і оточення. Просто мій герой не мав відношення до першої частини, тому і було незвично. Я відчував себе в якійсь мірі білою вороною.

- У минулому році ви зайняли крісло Любимова, ставши художнім керівником Театру на Таганці. Термін ваших повноважень закінчується 15 жовтня. Ви вже знаєте, що буде далі?

- Я перебуваю в очікуванні. Для мене це незвичне заняття. Я не народжений для того, щоб керувати колективом, але колектив мені довіряє. На зборах трупи керівник комітету з культури сказав, що до 50-річчя Театру на Таганці, а воно буде в 2014 році, театру збережуть колишній статус. Але, як буде насправді, сказати ніхто не може.

Я не рвався до цього крісла. Крім прикрощів воно не приносить мені ніяких емоцій. Навіть якщо мені скажуть "до побачення", то нічого в моєму житті не зміниться. Я буду займатися тим, чим займався все життя. А керувати можуть і інші. У мене є багато занять крім цього. Синочок зростає маленький. Нещодавно зламав мізинець, тепер ходить у бинтах. (Сміється.)

- У минулому році ви відсвяткували своє 70-річчя, але в це ніхто не вірить. Секрет другої молодості в тому, що ви - молодий батько?

- Думаю, і це теж грає роль. (Сміється.) Моєму молодшому синові Вані вісім років. Але в школу він не хоче ходити ні в яку. А я переживаю за нього, як тридцять матерів одночасно! Нещодавно Ірина потягла його на репетицію в театральну студію "Місяць". Мабуть, гени і театральна середовище, в якому він росте, роблять свою справу. Хоча в такому віці важко визначити, чи буде він в результаті актором. Але співає він здорово!

- Десять років тому ви перейшли на сухий закон і стали вегетаріанцем. У театральному середовищі до чарки прикладаються багато. Що змусило вас відмовитися від шкідливих звичок?

- Моє ставлення до цього змінилося після народження молодшого сина. Ми з Іриною мріяли про малюка, тому я твердо вирішив, що не маю права бути ворогом тієї людини, яка від мене народиться. І взагалі в моєму віці вже приходиш до того, що не пити так само добре, як пити. Ось є приголомшливий приклад - японський режисер Куросава. Він випивав все життя, причому і вдома, і на роботі - під час знімального процесу. А на своє 60-річчя зібрав всю знімальну групу на майданчику, налив собі склянку горілки, випив і сказав, що більше пити не буде. І до 86 років він прожив, не використовуючи алкоголь. Тут сила волі, та й організм, мабуть, сказав - вистачить. Все залежить від людини і від його рішення. Ми і слабкі, і сильні одночасно, але треба частіше використовувати свою сильну сторону.

- Валерій Сергійович, у вас дві дружини - законна Тамара та Ірина, яка народила вам сина Івана. Як примудряєтеся жити на дві сім'ї?

- У всьому "винні" жінки - в хорошому сенсі. Я доклав масу зусиль і провів величезну роботу з улюбленими жінками, і вона проводиться до сих пір. Не всі у нас так гладко, як здається. Вони обидві переживають, страждають, і хоч ми часто зустрічаємося всі разом, але тим не менше. Одна розумна - це Тамара, а інша - Ірина - теж розумна, але ще і тактовна. Ірина ніколи не претендувала на штамп в паспорті і шлюб зі мною. Роман у нас був тривалий, все було не з бухти-барахти, і Іра завжди знала, що Золотухін - чоловік правдивий. Але, повірте, якби у них були інші характери, напевно, ситуація склалася б зовсім по-іншому. Не дуже у нас все просто, але заслуга в тому, що я їм обом не брешу , Завжди з ними домовляюся, і та і інша знають, де я.

До речі, про любов ... Нещодавно зі мною стався цікавий випадок. Я під'їхав до кіностудії "Мосфільм", стою біля шлагбаума і бачу, що до мене біжить охоронець, махає кулаками і кричить зі сльозами на очах: ​​"Що ти наробив ?!". Я в шоці, начебто нічого такого не робив. А він: "Чому ти її не пробачив?". Тут вже я зовсім розгубився - кого, за що ?! Виявляється, він у своїй будці тільки що подивився фільм "Единственная" з моєю участю і згадав свою схожу історію, коли не пробачив, а грюкнув дверима і пішов. А тут побачив мене - і істерика з ним трапилася. Вони порвали відносини - і обидва нещасними залишилися. Тому головне - вміти прощати. І, як я говорив, працювати з улюбленими і виховувати їх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Зізнайтеся, що, крім гонорару, вас заманили в цей неоднозначний проект?
Ви вже знаєте, що буде далі?
Секрет другої молодості в тому, що ви - молодий батько?
Що змусило вас відмовитися від шкідливих звичок?
Як примудряєтеся жити на дві сім'ї?
Я під'їхав до кіностудії "Мосфільм", стою біля шлагбаума і бачу, що до мене біжить охоронець, махає кулаками і кричить зі сльозами на очах: ​​"Що ти наробив ?
А він: "Чому ти її не пробачив?
Тут вже я зовсім розгубився - кого, за що ?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.