Статьи

Валерій Золотухін: "У" Бригаді-2 "відчував себе білою вороною"

Золотухін. Про себе і своїх дружин: & laquo; Одна у мене розумна, а інша & mdash; розумна і тактовна, а я & mdash; вірний & raquo;

- Валерій Сергійович, в листопаді вийде ремейк на серіал "Бригада", але називатися він тепер буде "Бригада. Спадщина". Зізнайтеся, що, крім гонорару, вас заманили в цей неоднозначний проект?

- Я ні про що не шкодую. Раніше мені ніколи не доводилося бути в цьому середовищі. Так що мені була цікава ця роль і оточення. Просто мій герой не мав відношення до першої частини, тому і було незвично. Я відчував себе в якійсь мірі білою вороною.

- У минулому році ви зайняли крісло Любимова, ставши художнім керівником Театру на Таганці. Термін ваших повноважень закінчується 15 жовтня. Ви вже знаєте, що буде далі?

- Я перебуваю в очікуванні. Для мене це незвичне заняття. Я не народжений для того, щоб керувати колективом, але колектив мені довіряє. На зборах трупи керівник комітету з культури сказав, що до 50-річчя Театру на Таганці, а воно буде в 2014 році, театру збережуть колишній статус. Але, як буде насправді, сказати ніхто не може.

Я не рвався до цього крісла. Крім прикрощів воно не приносить мені ніяких емоцій. Навіть якщо мені скажуть "до побачення", то нічого в моєму житті не зміниться. Я буду займатися тим, чим займався все життя. А керувати можуть і інші. У мене є багато занять крім цього. Синочок зростає маленький. Нещодавно зламав мізинець, тепер ходить у бинтах. (Сміється.)

- У минулому році ви відсвяткували своє 70-річчя, але в це ніхто не вірить. Секрет другої молодості в тому, що ви - молодий батько?

- Думаю, і це теж грає роль. (Сміється.) Моєму молодшому синові Вані вісім років. Але в школу він не хоче ходити ні в яку. А я переживаю за нього, як тридцять матерів одночасно! Нещодавно Ірина потягла його на репетицію в театральну студію "Місяць". Мабуть, гени і театральна середовище, в якому він росте, роблять свою справу. Хоча в такому віці важко визначити, чи буде він в результаті актором. Але співає він здорово!

- Десять років тому ви перейшли на сухий закон і стали вегетаріанцем. У театральному середовищі до чарки прикладаються багато. Що змусило вас відмовитися від шкідливих звичок?

- Моє ставлення до цього змінилося після народження молодшого сина. Ми з Іриною мріяли про малюка, тому я твердо вирішив, що не маю права бути ворогом тієї людини, яка від мене народиться. І взагалі в моєму віці вже приходиш до того, що не пити так само добре, як пити. Ось є приголомшливий приклад - японський режисер Куросава. Він випивав все життя, причому і вдома, і на роботі - під час знімального процесу. А на своє 60-річчя зібрав всю знімальну групу на майданчику, налив собі склянку горілки, випив і сказав, що більше пити не буде. І до 86 років він прожив, не використовуючи алкоголь. Тут сила волі, та й організм, мабуть, сказав - вистачить. Все залежить від людини і від його рішення. Ми і слабкі, і сильні одночасно, але треба частіше використовувати свою сильну сторону.

- Валерій Сергійович, у вас дві дружини - законна Тамара та Ірина, яка народила вам сина Івана. Як примудряєтеся жити на дві сім'ї?

- У всьому "винні" жінки - в хорошому сенсі. Я доклав масу зусиль і провів величезну роботу з улюбленими жінками, і вона проводиться до сих пір. Не всі у нас так гладко, як здається. Вони обидві переживають, страждають, і хоч ми часто зустрічаємося всі разом, але тим не менше. Одна розумна - це Тамара, а інша - Ірина - теж розумна, але ще і тактовна. Ірина ніколи не претендувала на штамп в паспорті і шлюб зі мною. Роман у нас був тривалий, все було не з бухти-барахти, і Іра завжди знала, що Золотухін - чоловік правдивий. Але, повірте, якби у них були інші характери, напевно, ситуація склалася б зовсім по-іншому. Не дуже у нас все просто, але заслуга в тому, що я їм обом не брешу , Завжди з ними домовляюся, і та і інша знають, де я.

До речі, про любов ... Нещодавно зі мною стався цікавий випадок. Я під'їхав до кіностудії "Мосфільм", стою біля шлагбаума і бачу, що до мене біжить охоронець, махає кулаками і кричить зі сльозами на очах: ​​"Що ти наробив ?!". Я в шоці, начебто нічого такого не робив. А він: "Чому ти її не пробачив?". Тут вже я зовсім розгубився - кого, за що ?! Виявляється, він у своїй будці тільки що подивився фільм "Единственная" з моєю участю і згадав свою схожу історію, коли не пробачив, а грюкнув дверима і пішов. А тут побачив мене - і істерика з ним трапилася. Вони порвали відносини - і обидва нещасними залишилися. Тому головне - вміти прощати. І, як я говорив, працювати з улюбленими і виховувати їх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Зізнайтеся, що, крім гонорару, вас заманили в цей неоднозначний проект?
Ви вже знаєте, що буде далі?
Секрет другої молодості в тому, що ви - молодий батько?
Що змусило вас відмовитися від шкідливих звичок?
Як примудряєтеся жити на дві сім'ї?
Я під'їхав до кіностудії "Мосфільм", стою біля шлагбаума і бачу, що до мене біжить охоронець, махає кулаками і кричить зі сльозами на очах: ​​"Що ти наробив ?
А він: "Чому ти її не пробачив?
Тут вже я зовсім розгубився - кого, за що ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача