Статьи

Вагітна подруга Абрамовича літає за покупками на гелікоптері

Мільярдер наполіг, щоб Жукова всюди пересувалася виключно на літаючої машині. & Nbsp; Фото: All Over Press.

Вагітна подруга Абрамовича літає за покупками на вертольоті https://cdn.segodnya.ua/img/article/4100/72_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4100/72_tn.jpg 2013-01- 15T01: 00: 16 + 02: 00 Світ Олігарх тривожиться за здоров'я вагітної Жукової.

Для більшості жінок звичайний вид транспорту - це таксі або особистий автомобіль. Але тільки не для Дар'ї Жукової. Турбуючись про здоров'я вагітної подруги, олігарх найняв для неї вертоліт. Тепер Даша всюди пересувається на гвинтокрилої машини - навіть вирушаючи в гості або за покупками.

Днями папараці сфотографували Дарину і її вертоліт на острові Сен-Бартс, де олігарх і його цивільна дружина проводять новорічні канікули. Розкішна машина підлетіла до гігантської яхті Абрамовича "Екліпс" і приземлилася прямо на палубі. Крім Дар'ї, яка повернулася зі свого щоденного шопінгу, в вертольоті сидів і дворічний спадкоємець імперії олігарха - його син Аарон. Малюк росте живенько і кучерявим - просто копія тата.

Як подейкують в російській тусовці на Сен-Бартс, Абрамович надав Дарині вертоліт, тому що на звичайному катері її сильно нудить. Щоб майбутню матусю і її малюка не растрясло на океанських хвилях, мільярдер наполіг, щоб Жукова всюди пересувалася виключно на літаючої машині. Кожен рейс вертольота обходиться в копієчку - але кого це хвилює? У власника "Челсі" і колишнього господаря Чукотки вистачить грошей на будь-яку примху його вагітної подруги.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Кожен рейс вертольота обходиться в копієчку - але кого це хвилює?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача