Статьи

В Україні шахраї взялися за вкладників «МММ»

Постраждалим обіцяють повернути їхні гроші, якщо вони «заплатять податок»

Міністерство фінансів України попереджає про нову схему, пов'язаної з "МММ". Громадянам дзвонять від імені міністерства і пропонують повернути гроші за акції після сплати "податку". Про це повідомляє Мінфін на своїй сторінці в Facebook .

Шахраї від імені міністерства дзвонять постраждалим свого часу громадянам і пропонують компенсацію за участь в акціонерному товаристві "МММ".

"Шахраї дзвонять з Києва під різними іменами і кажуть, що за рішенням суду Мінфін зараз виплачує відповідну компенсацію. Далі повідомляють, куди слід приїхати, щоб відновити квитанції, і який" податок "для цього необхідно заплатити", - пояснили в міністерстві.

У відомстві пояснили, що держава не брала на себе зобов'язань по здійсненню будь-яких виплат акціонерам цієї фінансової піраміди, і просять у разі надходження відповідних дзвінків звертатися в правоохоронні органи.

Нагадаємо, найвідомішою фінансовою пірамідою в СНД є "МММ" Сергія Мавроді. Її жертвами на початку 90-х стали мільйони вкладників (за різними оцінками - від 10 до 15 млн. Чоловік). Мавроді був засуджений до чотирьох з половиною років позбавлення волі. У травні 2007 року він вийшов на свободу, а на початку січня 2011 року оголосив про запуск нового проекту - МММ-2011.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача