Статьи

В Черкаська депутати міськради проголосували за самроспуск

Черкаська міськрада. Фото: vikka.ua

У Черкасах міськрада прийняла рішення про саморозпуск https://cdn.segodnya.ua/img/article/11094/19_main_new.1517236604.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11094/19_tn.1517236604.jpg 2018 -01-29T16: 36: 59 + 02: 00 Україна Відповідну пропозицію під час пленарного засідання вносилося депутатами з голосу

Черкаська міська рада проголосувала за свій саморозпуск, однак причини поки даного рішення не відомі. Про це повідомила заступник керівника прес-служби Черкаської міськради Юлія Кропива.

Вона зазначила, що відповідну пропозицію під час пленарного засідання вносилося депутатами з голосу, а тому невідомий остаточний варіант тексту цього рішення.

Раніше повідомлялося, що в Черкасах на хабарі в 365 тисяч попався чиновник мерії . Як стало відомо, начальник одного з департаментів Черкаської міської ради вимагав у підрядників величезну хабар за підписання проектної документації на реконструкцію вулиць обласного центру.

Нагадаємо, в кінці листопада минулого року в Кропивницького міськрада декоммунізіровал сам себе . Місцеві депутати на своєму засіданні прийняли рішення про його перейменування в міську раду міста Кропивницький.

У грудні влади Мелітополя примушували бізнесменів до благодійності . У місті сплату благодійних внесків зробили умовою перемоги в конкурсі з визначення операторів з обладнання і утримання стоянок таксі. Надалі цю "благодійну" суму переможці конкурсу зобов'язані були платити щомісяця.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.