Статьи

В українців є шанс купити Google Glass і не потрапити за ґрати

Google Glass повинні з'явитися у продажу в цьому році. фото plus.google.com/+projectglass

В українців є шанс купити Google Glass і не потрапити за ґрати Власенко Ольга https://cdn.segodnya.ua/img/article/4294/73_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4294/73_tn .jpg 2013-04-09T07: 50: 00 + 03: 00 Україна СБУ поки не бачить в "окулярах" з камерою нічого шпигунського. Але своє слово повинна сказати ще митниця

Українці, схоже, зможуть носити окуляри Google Glass, не ризикуючи отримати тюремний термін за використання шпигунських пристроїв. Інститут спецтехніки і судових експертиз СБУ попередньо вирішив, що новий гаджет не входить до переліку товарів подвійного використання, які можуть бути застосовані для створення зброї, військової чи спеціальної техніки. Нагадаємо, за покупку товарів з цього списку українцям загрожує штраф 3 400 - 17 000 гривень або в'язниця до 4 років. Якщо буде доведено, що "шпигунський" гаджет заподіяв шкоду чиїмось інтересам, можуть дати і 10 років.

Поки Google Glass дали добро лише на підставі даних, які є в інтернеті. При ввезенні гаджета в Україну митниця може зажадати окремий висновок СБУ, і тоді експерти вивчатимуть повний технічний опис пристрою.

Нагадаємо, окуляри "доповненої реальності" від Google, як очікується, надійдуть у продаж до кінця року. Вони вміють шукати дані в інтернеті, робити фото, знімати відео, включати навігацію і переводити мова в текст. "Відгукується" гаджет на команди, які починаються з фрази "Ok Glass".

Скільки буде коштувати новий пристрій, поки невідомо. Прототипи, які дісталися лише обраним тестувальникам (Google присвоїв їм титул "дослідники"), компанія оцінила в 1,5 тис. Доларів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.