Статьи

В яких місцях сторінки розміщувати банери для отримання високого доходу. Кращі місця для банерних блоків

Крім відвідуваності і тематики сайту на величину заробітку впливає і місце розміщення банера. Сприйняття людей по-різному, але існують загальні рекомендації, засновані на численному досвіді власників сайтів, керуючись якими ви зможете скласти оптимальну схему розміщення банерів на кожній сторінці.

В яких місцях сторінки розмістити банери? Це хороше запитання. При уявній простоті відповіді, створити потрібну схему не завжди виходить. Причин багато - це і юзабіліті сайту, який мав би бути порушено, і наявність інших рекламних матеріалів, які теж потрібно десь розмістити, і, в кінці-кінців, можливості движка, якщо захочете розміщувати банери, наприклад, в розривах між текстом .

Начебто все позначено, але завжди залишаються як питання, так і варіанти нестандартних рішень розміщення реклами. Рішення питань, що залишилися, які б вони не були, нескладно - зайдіть на високовідвідувані сайти, бажано різних видів. Ви побачите відповіді та масу рішень, в тому числі і нестандартних, що йдуть проти правил, але, тим не менш, дають результат. Хтось ставить в шапку здоровенний горизонтальний банер 728х90, розмірів якого начебто навіть в стандартах немає. Але він вписується в колірну гаму сайту і не псує його. А хтось примудряється втілити малесенький банер так, що більмо на оці здасться меншим злом. Справедливості заради зазначу, що таке інколи трапляється і на моєму сайті: при роботі з біржами, на жаль, немає можливості контролювати банеру рекламодавців. А вони часом таке намалюють ... Начебто і за тематикою, але блимає так, що очі вилазять ...

Повірте, варто витратити годинку на дослідження чужих хороших ідей і чужих помилок замість того, щоб допустити свою помилку, усунення якої призведе до набагато більших тимчасових витратах. А вже після цього скласти карту розміщення банерів, де прикинути, як все буде виглядати. Таких карт або схем повно в інтернеті, ними можна користуватися, перекраівая на свій манер. На ескізі відображений приклад такої схеми, де лівого сайдбара немає і активно використовується шапка і права бічна панель.

Окремий момент - поширені розміри банерів , Які нерозривно пов'язані з їх клікабельністю. Є популярні формати, які рекламодавці замовляють найчастіше. З цієї причини доцільно ознайомитися ними, пройшовши за посиланням.

Завершуючи статтю, нагадаю з чого вона починалася - сприйняття людей по-різному. Є люди, які терпіти не можуть банерів в шапці сторінки, іншим не подобаються банери між рядків тексту. Створюючи свій сайт і плануючи розміщення рекламних матеріалів, ви повинні розуміти це і бути готові до частки критичних висловлювань - всім догодити неможливо. Ймовірно, вдалим рішенням завжди буде якийсь компроміс між кількістю, місцями розміщення реклами (банерів) і зручністю користування сайтом, який задовольнить більшу частину відвідувачів.

Допомогла стаття? Помогітіе і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!

Переглядів: 10670

В яких місцях сторінки розмістити банери?
Допомогла стаття?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.