Статьи

В яких місцях сторінки розміщувати банери для отримання високого доходу. Кращі місця для банерних блоків

Крім відвідуваності і тематики сайту на величину заробітку впливає і місце розміщення банера. Сприйняття людей по-різному, але існують загальні рекомендації, засновані на численному досвіді власників сайтів, керуючись якими ви зможете скласти оптимальну схему розміщення банерів на кожній сторінці.

В яких місцях сторінки розмістити банери? Це хороше запитання. При уявній простоті відповіді, створити потрібну схему не завжди виходить. Причин багато - це і юзабіліті сайту, який мав би бути порушено, і наявність інших рекламних матеріалів, які теж потрібно десь розмістити, і, в кінці-кінців, можливості движка, якщо захочете розміщувати банери, наприклад, в розривах між текстом .

Начебто все позначено, але завжди залишаються як питання, так і варіанти нестандартних рішень розміщення реклами. Рішення питань, що залишилися, які б вони не були, нескладно - зайдіть на високовідвідувані сайти, бажано різних видів. Ви побачите відповіді та масу рішень, в тому числі і нестандартних, що йдуть проти правил, але, тим не менш, дають результат. Хтось ставить в шапку здоровенний горизонтальний банер 728х90, розмірів якого начебто навіть в стандартах немає. Але він вписується в колірну гаму сайту і не псує його. А хтось примудряється втілити малесенький банер так, що більмо на оці здасться меншим злом. Справедливості заради зазначу, що таке інколи трапляється і на моєму сайті: при роботі з біржами, на жаль, немає можливості контролювати банеру рекламодавців. А вони часом таке намалюють ... Начебто і за тематикою, але блимає так, що очі вилазять ...

Повірте, варто витратити годинку на дослідження чужих хороших ідей і чужих помилок замість того, щоб допустити свою помилку, усунення якої призведе до набагато більших тимчасових витратах. А вже після цього скласти карту розміщення банерів, де прикинути, як все буде виглядати. Таких карт або схем повно в інтернеті, ними можна користуватися, перекраівая на свій манер. На ескізі відображений приклад такої схеми, де лівого сайдбара немає і активно використовується шапка і права бічна панель.

Окремий момент - поширені розміри банерів , Які нерозривно пов'язані з їх клікабельністю. Є популярні формати, які рекламодавці замовляють найчастіше. З цієї причини доцільно ознайомитися ними, пройшовши за посиланням.

Завершуючи статтю, нагадаю з чого вона починалася - сприйняття людей по-різному. Є люди, які терпіти не можуть банерів в шапці сторінки, іншим не подобаються банери між рядків тексту. Створюючи свій сайт і плануючи розміщення рекламних матеріалів, ви повинні розуміти це і бути готові до частки критичних висловлювань - всім догодити неможливо. Ймовірно, вдалим рішенням завжди буде якийсь компроміс між кількістю, місцями розміщення реклами (банерів) і зручністю користування сайтом, який задовольнить більшу частину відвідувачів.

Допомогла стаття? Помогітіе і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!

Переглядів: 10670

В яких місцях сторінки розмістити банери?
Допомогла стаття?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача