Статьи

В Google Форми додали можливість персоналізованого оформлення форм

Google додав можливість створення власних тим в Google Формах (Google Forms), сервісі зі збору даних шляхом створення різних опитувань і анкет. Нововведення дозволить персоналізувати оформлення форм.

Як зазначає продакт-менеджер компанії Бей Гросс (Bay Gross), один з найбільш частих запитів, що надходять від користувачів сервісу, - можливість настроюється оформлення форм. Тепер це можна зробити за допомогою власних тем. Для цього необхідно створити нову форму і натиснути на кнопку «Змінити тему» ​​(Change theme) на панелі інструментів.

Після цього користувач зможе додати власне фото або логотип в заголовок, налаштувати шрифт і колір, вибрати фон і інші елементи .

Він також може вибрати готову тему зі списку шаблонів:

Нагадаємо, що власники блогів на хостингах: Blogspot, WordPress, Joomla !, uCoz, Веб-сайтах Google и др можуть використовувати Google Форми як форм для опитувань і зворотного зв'язку. створити форму можна на Google Диску, для цього необхідно мати обліковий запис в Google.

У вересні 2013 Google Форми було додано 4 нових важливих функції: індикатор виконання опитування; можливість додавати відео з хостингу YouTube; перевірку введених користувачами даних; можливість залишати персональне повідомлення до форм.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача