Статьи

В Google Форми додали можливість персоналізованого оформлення форм

Google додав можливість створення власних тим в Google Формах (Google Forms), сервісі зі збору даних шляхом створення різних опитувань і анкет. Нововведення дозволить персоналізувати оформлення форм.

Як зазначає продакт-менеджер компанії Бей Гросс (Bay Gross), один з найбільш частих запитів, що надходять від користувачів сервісу, - можливість настроюється оформлення форм. Тепер це можна зробити за допомогою власних тем. Для цього необхідно створити нову форму і натиснути на кнопку «Змінити тему» ​​(Change theme) на панелі інструментів.

Після цього користувач зможе додати власне фото або логотип в заголовок, налаштувати шрифт і колір, вибрати фон і інші елементи .

Він також може вибрати готову тему зі списку шаблонів:

Нагадаємо, що власники блогів на хостингах: Blogspot, WordPress, Joomla !, uCoz, Веб-сайтах Google и др можуть використовувати Google Форми як форм для опитувань і зворотного зв'язку. створити форму можна на Google Диску, для цього необхідно мати обліковий запис в Google.

У вересні 2013 Google Форми було додано 4 нових важливих функції: індикатор виконання опитування; можливість додавати відео з хостингу YouTube; перевірку введених користувачами даних; можливість залишати персональне повідомлення до форм.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.