Статьи

Утиліта Single Click Restore Point (SCRP): миттєве створення точки відновлення Windows

Перед будь-яким серйозним втручанням в "мирну" життя Windows - будь то чистка реєстру , Установка (видалення) програмного забезпечення або просто запуск знайденої в Мережі софтової "збірки" - вельми розсудливим для користувача буде рішення створити точку відновлення системи , Для скасування небажаних змін, якщо щось "піде не так". У Windows 7 це можна зробити, наприклад, через клік правою клавішею миші на іконку "Комп'ютер" на робочому столі? вибрати "Властивості"? "Захист системи"? "Створити". В Windows XP найкоротший шлях створення точки відкоту - через кнопку "Пуск", далі тиснемо "Довідка та підтримка"? "Скасування змін за допомогою Відновлення системи"? "Створити точку відновлення". Як видно, шлях в обох випадках "неблизький", от якщо б мати кнопку відкату під рукою, на робочому столі, щоб візуально нагадувала про користь "запобігання" і час без подібних "ходінь" економила ... Однак вихід є - це безкоштовна утиліта Single Click Restore Point (SCRP), про яку я із задоволенням розповім прямо зараз.

Дана міні-програма, що складається всього з одного виконуваного файлу «вагою» в 377 Кб, з'явилася в 2008 році, і коректно працює в Windows 7 х64 включно (перевірено автором). Рекомендована в першу чергу початківцям, щоб користувалися при будь-яких сумнівах в своїх діях. Алгоритм роботи з нашої нової кнопкою відкоту простий: скачавши по засланні SCRP, кликнемо по файлу правою клавішею миші? знаходимо "Відправити"? клацання по "Відправити на робочий стіл (Створити ярлик) ". Гарну іконку поміщаємо на чільне місце.

Для створення перед "спірними" файлово-реєстровими змінами точки відновлення системи, досить двічі кликнути по ярлику програми. Через пару секунд на екрані з'явиться відповідне вікно (див. Скріншот нижче), що підтверджує, що точка відкоту створена ( "Restore point created").

У разі якщо щось все-таки "пішло не так", і потрібно повернення до працездатною конфігурації Windows , Звичайним способом (див. Перший абзац) відкриємо вікно " Відновлення системи "І виберемо потрібну контрольну точку (останній скріншот ).

Єдине "але" - не можна змінити опис для нової точки відновлення, яке за замовчуванням однаково в усіх випадках ( "Created With SCRP Tool"), що може створити деяку незручність в роботі, якщо протягом дня було зроблено кілька точок. Що ж, Single Click Restore Point економить наш час і тут, за що ображатися не будемо - утиліта гідна і корисна.

Дмитро ЄВДОКИМОВ,
www.TestSoft.su

У Windows 7 це можна зробити, наприклад, через клік правою клавішею миші на іконку "Комп'ютер" на робочому столі?
Вибрати "Властивості"?
Quot;Захист системи"?
Quot;Скасування змін за допомогою Відновлення системи"?
Знаходимо "Відправити"?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.