Статьи

Установка вручений панелі в стільницю

  1. Варильні панелі розміри
  2. Установка вручений панелі в стільницю - загальні рекомендації.
  3. Установка вручений панелі в стільницю - ущільнювач.
  4. Установка вручений панелі в стільницю - як вирізати отвір під плиту
  5. Установка вручений панелі в стільницю - використання силікону

У цій заключній статті з циклу по установці вручений поверхні і плити я розгляну аспекти, пов'язані зі стільницею, а так само підготовкою стільниці і вручений панелі до установки.

Звичайно, найпростішим варіантом - на етапі замовлення кухні за невелику суму зробити отвір для варильної панелі силами компанії, але для цього треба знати розміри вашої техніки. Тому не завжди є сенс відразу замовляти отвір у стільниці. Невеликий рада! Не робіть отвори, поки не купите варильну панель. Отвір завжди робіть тільки за наявним в наявності оборудванія!

Варильні панелі розміри

Незважаючи на те, що є певні розміри, є і певні допуски. Почнемо з того, що мінімальна ширина вручений панелі 30 см. Максимальна ширина може бути більше одного метра. Це вже залежить від фантазії виробника і розташування конфорок (наприклад, не у вигляді квадрата або інший якийсь комбінації, а в один ряд). Проте, стандартна довжина і ширина четирёхконфорочной панелі - 60х51 см. Але це розміри верхньої частини панелі. Саме розмір отвору може коливатися від 57 до 59 см по довжині і від 47 до 49 см по ширині. Точний розмір посадкового отвору завжди можна дізнатися в інструкції по експлуатації. Там же вказано максимальний допуск похибки. Найчастіше допускається зробити отвір більше на 1 см по довжині і ширині. Але при цьому враховуйте, що якщо панель не притягується до стільниці, то вона може елозить через великого розміру отвору. Є панелі (наприклад Bosh), у яких механізм кріплення взагалі хитрий.

Допуски при такому способі кріплення більш критичні і допускають не більше 3 мм з кожного боку. Тому, перед тим, як робити отвір у стільниці, уважно прочитайте інструкцію з експлуатації.

Установка вручений панелі в стільницю - загальні рекомендації.

Я не бачу сенсу переписувати сюди добірку порад з інструкції по експлуатації. Але коротко пройдуся по найпоширенішим моментам, які стосуються кожної конфорки.

Установка вручений панелі в стільницю - ущільнювач.

Як правило, він йде в комплекті з панеллю. Якщо його не буде, то теоретично можна використовувати будь-який дверний або віконний тонкий ущільнювач. Тонкий через те, що, з одного боку, щілину між панеллю і стільницею повинна бути мінімальною, щоб бруд не забивалася в цю щілину, з іншого боку, забезпечувати щільне прилягання, щоб вода не протікала всередину, під панель. Ні в якому разі не використовуйте двосторонній скотч або герметик, в загальному все, що може приклеїти плиту до стільниці. В теорії панель повинна пропрацювати довго, на практиці, трапляються різні казуси і панель доводиться знімати. Зняти приклеєну панель, не зламавши її, дуже непросте заняття. А повторна установка викличе складнощі, тому що треба буде зняти старий «клей».

Установка вручений панелі в стільницю - як вирізати отвір під плиту

Насамперед потрібно зробити розмітку з мінімальним допуском. Дуже важливо дотримуватися прямий кут. Зазвичай для цієї мети я використовую саму плиту. Тобто, від ближнього або далекого краю малюю одну лінію. Проставляється на ній потрібні розміри, прикладаю панель по цій лінії і малюю дві бічних лінії. Щоб не подряпати панель, підкладають під неї якусь тканину. Лінії будуть строго перпендикулярні, потім відміряють потрібне значення на двох одержані бічних лініях і закінчую прямокутник. Дуже важливо звернути увагу на те, щоб ви не потрапили в бічні стінки під стільницею при розмітці отвори. Далі, кому як зручніше, ножівкою або електричним лобзиком робиться вирізання отвору. Насамперед потрібно зробити розмітку з мінімальним допуском Щоб почати вирізку, потрібно просвердлити отвір для заходу пиляльного полотна. Робити це треба у внутрішній частині стільниці. Тієї, яку будете вирізати. На фотографії добре видно, як це робиться. Звичайно ж, зручніше виріз робити електролобзиком. Отвір в мармурових стільницях або зі штучного каменю бажано довірити фахівцям. Однак потрібно пам'ятати про те, що майданчик лобзика металева і при виконанні робіт може подряпати поверхню. Щоб цього уникнути, можна використовувати малярський скотч. Його зручність в тому, що він непогано тримається на поверхні, але не так сильно прилипає, як звичайний скотч. Клеїти можна як безпосередньо до розмічальної лінії, так і трохи відступивши від неї. Головне, щоб була заклеєна область, яка виходить за межі вручений панелі, але може потрапити під металеву площадку лобзика.

Установка вручений панелі в стільницю - використання силікону

Зріз отвори під плиту (та й в принципі під що завгодно в кухонній стільниці) потрібно обов'язково обробити герметиком Зріз отвори під плиту (та й в принципі під що завгодно в кухонній стільниці) потрібно обов'язково обробити герметиком. Немає абсолютно ніякої різниці, якого кольору буде герметик. У цій операції найважливіше - як слід загерметизувати зріз, щоб в нього не потрапляла волога. Хоча стільниці виконані з вологостійкого матеріалу, вони все одно розбухають, коли всередину потрапляє волога. Герметизувати потрібно тільки сам зріз. Чи залишиться почекати деякий час (від трьох годин), щоб герметик підсох і можна встановлювати поверхню.

На цьому можна закінчити статтю. Якщо щось згадаю - допишу. Виникнуть питання задавайте в коментарях. Найбільш важливі моменти перенесу до статті.

З найкращими побажаннями, Я!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача