Статьи

Установка вручений панелі в стільницю

  1. Варильні панелі розміри
  2. Установка вручений панелі в стільницю - загальні рекомендації.
  3. Установка вручений панелі в стільницю - ущільнювач.
  4. Установка вручений панелі в стільницю - як вирізати отвір під плиту
  5. Установка вручений панелі в стільницю - використання силікону

У цій заключній статті з циклу по установці вручений поверхні і плити я розгляну аспекти, пов'язані зі стільницею, а так само підготовкою стільниці і вручений панелі до установки.

Звичайно, найпростішим варіантом - на етапі замовлення кухні за невелику суму зробити отвір для варильної панелі силами компанії, але для цього треба знати розміри вашої техніки. Тому не завжди є сенс відразу замовляти отвір у стільниці. Невеликий рада! Не робіть отвори, поки не купите варильну панель. Отвір завжди робіть тільки за наявним в наявності оборудванія!

Варильні панелі розміри

Незважаючи на те, що є певні розміри, є і певні допуски. Почнемо з того, що мінімальна ширина вручений панелі 30 см. Максимальна ширина може бути більше одного метра. Це вже залежить від фантазії виробника і розташування конфорок (наприклад, не у вигляді квадрата або інший якийсь комбінації, а в один ряд). Проте, стандартна довжина і ширина четирёхконфорочной панелі - 60х51 см. Але це розміри верхньої частини панелі. Саме розмір отвору може коливатися від 57 до 59 см по довжині і від 47 до 49 см по ширині. Точний розмір посадкового отвору завжди можна дізнатися в інструкції по експлуатації. Там же вказано максимальний допуск похибки. Найчастіше допускається зробити отвір більше на 1 см по довжині і ширині. Але при цьому враховуйте, що якщо панель не притягується до стільниці, то вона може елозить через великого розміру отвору. Є панелі (наприклад Bosh), у яких механізм кріплення взагалі хитрий.

Допуски при такому способі кріплення більш критичні і допускають не більше 3 мм з кожного боку. Тому, перед тим, як робити отвір у стільниці, уважно прочитайте інструкцію з експлуатації.

Установка вручений панелі в стільницю - загальні рекомендації.

Я не бачу сенсу переписувати сюди добірку порад з інструкції по експлуатації. Але коротко пройдуся по найпоширенішим моментам, які стосуються кожної конфорки.

Установка вручений панелі в стільницю - ущільнювач.

Як правило, він йде в комплекті з панеллю. Якщо його не буде, то теоретично можна використовувати будь-який дверний або віконний тонкий ущільнювач. Тонкий через те, що, з одного боку, щілину між панеллю і стільницею повинна бути мінімальною, щоб бруд не забивалася в цю щілину, з іншого боку, забезпечувати щільне прилягання, щоб вода не протікала всередину, під панель. Ні в якому разі не використовуйте двосторонній скотч або герметик, в загальному все, що може приклеїти плиту до стільниці. В теорії панель повинна пропрацювати довго, на практиці, трапляються різні казуси і панель доводиться знімати. Зняти приклеєну панель, не зламавши її, дуже непросте заняття. А повторна установка викличе складнощі, тому що треба буде зняти старий «клей».

Установка вручений панелі в стільницю - як вирізати отвір під плиту

Насамперед потрібно зробити розмітку з мінімальним допуском. Дуже важливо дотримуватися прямий кут. Зазвичай для цієї мети я використовую саму плиту. Тобто, від ближнього або далекого краю малюю одну лінію. Проставляється на ній потрібні розміри, прикладаю панель по цій лінії і малюю дві бічних лінії. Щоб не подряпати панель, підкладають під неї якусь тканину. Лінії будуть строго перпендикулярні, потім відміряють потрібне значення на двох одержані бічних лініях і закінчую прямокутник. Дуже важливо звернути увагу на те, щоб ви не потрапили в бічні стінки під стільницею при розмітці отвори. Далі, кому як зручніше, ножівкою або електричним лобзиком робиться вирізання отвору. Насамперед потрібно зробити розмітку з мінімальним допуском Щоб почати вирізку, потрібно просвердлити отвір для заходу пиляльного полотна. Робити це треба у внутрішній частині стільниці. Тієї, яку будете вирізати. На фотографії добре видно, як це робиться. Звичайно ж, зручніше виріз робити електролобзиком. Отвір в мармурових стільницях або зі штучного каменю бажано довірити фахівцям. Однак потрібно пам'ятати про те, що майданчик лобзика металева і при виконанні робіт може подряпати поверхню. Щоб цього уникнути, можна використовувати малярський скотч. Його зручність в тому, що він непогано тримається на поверхні, але не так сильно прилипає, як звичайний скотч. Клеїти можна як безпосередньо до розмічальної лінії, так і трохи відступивши від неї. Головне, щоб була заклеєна область, яка виходить за межі вручений панелі, але може потрапити під металеву площадку лобзика.

Установка вручений панелі в стільницю - використання силікону

Зріз отвори під плиту (та й в принципі під що завгодно в кухонній стільниці) потрібно обов'язково обробити герметиком Зріз отвори під плиту (та й в принципі під що завгодно в кухонній стільниці) потрібно обов'язково обробити герметиком. Немає абсолютно ніякої різниці, якого кольору буде герметик. У цій операції найважливіше - як слід загерметизувати зріз, щоб в нього не потрапляла волога. Хоча стільниці виконані з вологостійкого матеріалу, вони все одно розбухають, коли всередину потрапляє волога. Герметизувати потрібно тільки сам зріз. Чи залишиться почекати деякий час (від трьох годин), щоб герметик підсох і можна встановлювати поверхню.

На цьому можна закінчити статтю. Якщо щось згадаю - допишу. Виникнуть питання задавайте в коментарях. Найбільш важливі моменти перенесу до статті.

З найкращими побажаннями, Я!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.