Статьи

Установка і видалення компонентів Windows

W indows 7 завжди встановлюється зі стандартним набором компонентів, який підходить для більшості користувачів. Чи не включені за замовчуванням, як правило, різні утиліти і допоміжні додатки, які можуть знадобитися технічним фахівцям.

Для установки додаткових вбудованих додатків відкрийте вікно Програми та засоби (див. Рис. 5.3), клацніть на посиланні Включення або відключення компонентів Windows і підтвердіть при необхідності ваші дії у вікні UAC. У вікні буде присутній список всіх доступних компонентів (рис. 5.4). Якщо прапорець біля назви компонента встановлено, значить, додаток присутній в системі.

Рис. 5.4. Установка і видалення компонентів Windows 7

Для інсталяції нового компонента встановіть відповідний прапорець, а для видалення існуючого - зніміть. Після зміни стану прапорців натисніть кнопку OK, і система виконає необхідні дії по включенню або відключення компонентів. При відключенні програми не видаляються з диска, і для їх повторної активізації досить встановити знятий раніше прапорець.

Також може бути корисним:

  1. Відключення (включення) невикористовуваних компонентів Windows
  2. Установка і видалення програм
  3. Установка і настройка режиму Windows XP Mode
  4. Блокування прапорця Запитувати підтвердження на видалення
  5. видалення програм

Інші новини:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача