Статьи

Установка і видалення компонентів Windows

W indows 7 завжди встановлюється зі стандартним набором компонентів, який підходить для більшості користувачів. Чи не включені за замовчуванням, як правило, різні утиліти і допоміжні додатки, які можуть знадобитися технічним фахівцям.

Для установки додаткових вбудованих додатків відкрийте вікно Програми та засоби (див. Рис. 5.3), клацніть на посиланні Включення або відключення компонентів Windows і підтвердіть при необхідності ваші дії у вікні UAC. У вікні буде присутній список всіх доступних компонентів (рис. 5.4). Якщо прапорець біля назви компонента встановлено, значить, додаток присутній в системі.

Рис. 5.4. Установка і видалення компонентів Windows 7

Для інсталяції нового компонента встановіть відповідний прапорець, а для видалення існуючого - зніміть. Після зміни стану прапорців натисніть кнопку OK, і система виконає необхідні дії по включенню або відключення компонентів. При відключенні програми не видаляються з диска, і для їх повторної активізації досить встановити знятий раніше прапорець.

Також може бути корисним:

  1. Відключення (включення) невикористовуваних компонентів Windows
  2. Установка і видалення програм
  3. Установка і настройка режиму Windows XP Mode
  4. Блокування прапорця Запитувати підтвердження на видалення
  5. видалення програм

Інші новини:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.