Статьи

«Уральські авіалінії» запустять додаткові рейси на напрямку Чита-Москва

  1. Авіакомпанія «Уральські авіалінії» з 29 липня відкриє додаткові рейси з субсидованими тарифами на популярному...
Фото: Ігор Єгоров

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі

Авіакомпанія «Уральські авіалінії» з 29 липня відкриє додаткові рейси з субсидованими тарифами на популярному напрямку Чита-Москва-Чита, повідомили ІА «Чіта.Ру» в прес-службі компанії.

«Рейс У6-467 / 468 буде виконуватися з 29 липня по 9 вересня 2018 року по п'ятницях і неділях. Час вильоту з Москви о 21.25, з Чити - в 11.00. На цьому маршруті діють субсидовані тарифи. Вартість для молоді та пенсіонерів - 6,2 тисячі рублів, для дітей - 4 650 рублів в одну сторону. Купити пільгові квитки можливо тільки в касах при пред'явленні документів, що підтверджують субсидію », - йдеться в повідомленні.

Решта мандрівники можуть заощадити, сплативши квитки бонусами програми «Крила». Ті, хто ще не вступив в програму, можуть отримати знижку у вигляді вітальних бонусів в розмірі тисячі рублів при реєстрації.

«Колишнє розклад не зміниться, з'являться лише додаткові рейси, які дозволять подорожувати до столиці за зручним розкладом і використовувати стикування в інші міста», - уточнили в прес-службі.

Квитки в Москву вже можна придбати на сайті uralairlines.ru , В мобільному додатку Uralairlines, будь авіакасі або call-центрі за телефоном: 8-800-7700-262.

«Уральські авіалінії» - одна з провідних російських авіакомпаній за обсягом пасажирських перевезень. За підсумками 2017 року його перевезла 8 000 474 особи (+ 23,7% до показників 2016 року).

«Уральські авіалінії» багаторазовий лауреат міжнародних і національних премій, серед яких: Національна премія «Крила Росії», SafetyLeaders Awards, «Кращі соціальні проекти Росії», National Geographic Traveler Awards, Loyalty Аwards Russia, «Час інновацій» та інших.

Географія польотів налічує понад 200 напрямків. Повітряний флот "Уральських авіаліній" складається з літаків європейського концерну Airbus. На сьогоднішній день перевізник експлуатує 46 авіалайнерів (24 - А320, 15 - А321 і 7 - А319).

Тетяна Акишина

2018-07-23 13:30, 23 липня 2018

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.