Статьи

Україна закінчує будівництво "Стіни" на кордоні з Росією в Харківській області - ДПСУ - Новини України - Роботи тривають в Сумській і Луганській областях

Україна закінчує будівництво «Стіни» на кордоні з Росією в Харківській області. Фото: mykharkov.info

Україна закінчує будівництво "Стіни" на кордоні з Росією в Харківській області - ДПСУ https://cdn.segodnya.ua/img/article/10226/54_main_new.1495276462.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 10226 / 54_tn.1495276462.jpg 2017-05-20T13: 33: 19 + 03: 00 Україна Роботи тривають в Сумській і Луганській областях

Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко повідомив, що відомство завершує роботи по створенню інтелектуальної моделі охорони державного кордону з РФ в Харківській області.

За словами Назаренко, роботи тривають в Сумській і Луганській областях.
"На сьогодні ми завершуємо всі планові заходи в Харківській області, вже почали роботи в Сумській і Луганській областях", - розповів глава Держприкордонслужби.
Крім того, він нагадав, що в 2015 році уряд затвердив план облаштування кордону, який розрахований на три роки.

"З середини 2015 року та до сьогоднішнього дня ми облаштували понад 273 км протівотранспортние ровів, 47 км контрольно-слідових смуг, 83 км загороджувального паркану, 153 км рокадну доріг", - прокоментував Назаренко.

За словами глави прикордонного відомства, на поточний рік бюджетом передбачено 200 млн грн на цю програму, що становить 17% від запланованого.
"На сьогодні ми отримали близько 30 млн і використовуємо кошти на цей проект. У 2015 році було виділено 400 млн, а це всього 40% від запланованого. З цим і пов'язуємо не надто швидке просування цього проекту. Але він все одно потрібен, ми його будемо реалізовувати ", - сказав Назаренко.

Він також додав, що на облаштованих ділянках кордону порушення кордону зведено до нуля, і це підтверджує ефективність проекту.

Раніше повідомлялося, що "Стіна", яка повинна відгородити Україну від Росії, буде обладнана за всіма правилами фортифікаційних споруд. На кордоні будуть викопані рови, насипані вали, проведені дороги, встановлені вишки і встановлені електронно-оптичні системи стеження і сигналізації.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача