Статьи

Україна врятує Молдову від голоду

Україна допоможе Молдові впоратися з неврожаєм. Фото: & nbsp; vinnitsaok.com.ua

Україна врятує Молдову від голоду https://cdn.segodnya.ua/img/article/3866/87_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3866/87_tn.jpg 2012-09-28T08: 49 : 30 + 03: 00 Економіка Київ допоможе постраждалим від посухи сусідам

Молдова отримає від України допомогу для боротьби з наслідками сильної посухи. Про це повідомили в молдавському уряді, посилаючись на заяву прем'єр-міністра України Миколи Азарова на зустрічі з прем'єр-міністром Молдови Володимиром Філатом в Ялті, пише РБК-Україна .

Молдавський прем'єр зазначив, що посуха нинішнього літа в Молдові завдала значної шкоди агросектору, і уряд республіки клопотало перед партнерами країни про підтримку. В цьому зв'язку Азаров заявив, що Україна готова надати Молдові допомогу для подолання наслідків сильної посухи цього року.

Філат подякував українському колезі за готовність підтримати республіку, відзначивши не тільки сусідський, але і дружній характер відносин між Молдовою і Україною.

Читайте також: Янукович хоче зміцнити співпрацю з Молдовою

Глави урядів двох країн високо оцінили позитивну динаміку молдавсько-українських відносин останнім часом і, зокрема, активізацію двостороннього політичного діалогу. Азаров висловив надію, що нинішній візит делегації Молдавії в Ялту посприяє зміцненню двосторонніх і багатосторонніх відносин. Український прем'єр також зазначив ратифікацію парламентом Молдови Договору про зону вільної торгівлі в СНД.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.