Статьи

Вконтакте

опублікував Cooper в Оффтоп

Сьогодні мова піде не так про уроках по створенню сайту, а про цікаву програму, для накрутки «мені подобається«, опитувань і переглядів відео ВКонтакте Сьогодні мова піде не так про уроках по створенню сайту, а про цікаву програму, для накрутки «мені подобається«, опитувань і переглядів відео ВКонтакте. Ми не могли обійти цю програму стороною, так як тема про хаках вконтакте вельми популярна на нашому блозі. Для роботи з програмою, вам потрібно увійти під свій аккаунт в контакті, потім вказати посилання на фото, відео, групу, зустріч або запис на стіні, яке хочете накрутити або ж посилання на відео, перегляди якого потрібно знову ж накрутити.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

І так сталося, відома соціальна мережа вконтакте закрила відкриту реєстрацію своїх користувачів, з цього моменту зареєструватися в даному сервісі можна тільки за запрошеннями, яке можна отримати тільки від користувачів вконтакте І так сталося, відома соціальна мережа вконтакте закрила відкриту реєстрацію своїх користувачів, з цього моменту зареєструватися в даному сервісі можна тільки за запрошеннями, яке можна отримати тільки від користувачів вконтакте.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

Переглядаючи веб-сторінки в інтернеті, Ви, напевно, не раз помічали кнопку вконтакте, запитаєте навіщо це Переглядаючи веб-сторінки в інтернеті, Ви, напевно, не раз помічали кнопку вконтакте, запитаєте навіщо це? Кнопка вконтакте служить для швидкого збереження потрібної Вам інформації на свій сторінці у відомій соціальній мережі. Це зручно як для користувачів, так і для веб-дизайнерів.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

Багато користувачів в соціальній мережі Вконтакте приховують перегляд своїх сторінок, але якщо ви хочете їх переглянути то вихід є Багато користувачів в соціальній мережі Вконтакте приховують перегляд своїх сторінок, але якщо ви хочете їх переглянути то вихід є! Що для цього потрібно? власне нічого крім ID користувача який видно нам в рядку браузера, досить просто підставити цей ID щоб подивитися приховані сторінки користувачів в контакті в наступні команди:

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

Часом повідомлень вконтакте накопичується досить багато, і хотілося б дізнатися скільки і від кого найбільша кількість повідомлень, сидіти і рахувати самому досить нудне заняття, і просто маячний, враховуючи що кількість повідомлень може перевалити за десятки, а часом і сотні тисяч, з цього є маленька хитрість, а саме скрипт для створення статистики повідомлень вконтакте, скрипт зручний тим, що дозволить вивести таблицею кількість повідомлень з людьми з якими ви найчастіше спілкуєтеся Часом повідомлень вконтакте накопичується досить багато, і хотілося б дізнатися скільки і від кого найбільша кількість повідомлень, сидіти і рахувати самому досить нудне заняття, і просто маячний, враховуючи що кількість повідомлень може перевалити за десятки, а часом і сотні тисяч, з цього є маленька хитрість, а саме скрипт для створення статистики повідомлень вконтакте, скрипт зручний тим, що дозволить вивести таблицею кількість повідомлень з людьми з якими ви найчастіше спілкуєтеся.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

Іноді не хочеться бути поміченим, коли заходиш подивитися повідомлення в контакті Іноді не хочеться бути поміченим, коли заходиш подивитися повідомлення в контакті. Хочете бути Вконтакте, але щоб у ваших друзів в списку ви не були «он-лайн»? З'явилася програма для популярного браузера mozilla firefox невидимка В Контакте! Тепер ви можете бути невидимим вконтакте, а ваші друзі або колеги не будуть знати, що ви в ньому сидите. Хочеться бути невидимим при відвідування сайту vkontakte.ru. У цій статті розглянемо два способи залишатися невидимим.

Читати далі>

Що для цього потрібно?
Хочете бути Вконтакте, але щоб у ваших друзів в списку ви не були «он-лайн»?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача