Статьи

WebMoney

 1. І нструкц по установці WM Keeper Classic
 2. З оздание гаманців webmoney
 3. Безпека: підтвердження платежів і налаштування програми
 4. атестати системи

WebMoney - найбільш поширена електронна платіжна система, яка використовується веб-майстрами для прийому і виведення електронних грошей. Крім безкрайніх вітчизняних просторів система WebMoney має поширення і в буржунете - це універсальний інструмент.

В системі використовуються еквіваленти різних валют: WMR - рублі на R-гаманцях, WMZ - долари (Z-гаманці), аналогічно: WMU - гривні, WMB - білоруські рублі, WME - євро і ін.

Для реєстрації в системі WebMoney заходимо на start.webmoney.ru, там необхідно крок за кроком ввести номер свого мобільного телефону, в наступному віконці - заповнити анкету з особистими даними і вказати e-mail. Правдивість даних на ваш розсуд (нижче прочитаєте про атестати, що діють в системі), однак, e-mail і номер мобільного вказуйте дійсні.

На ящик ви отримаєте лист з реєстраційним кодом і посиланням на сторінку його введення, а на мобільний sms'ку з кодом підтвердження. Введіть їх у відповідні поля послідовно відкриваються вікон і задайте пароль.

Після цього ви зможете створити гаманці і користуватися WM Keeper Mini, але цей варіант самий обмежений по функціоналу і можливостям. Є ще три види Keeper: Mobile - для мобільних пристроїв; Light - не вимагає установки на свій комп'ютер, тобто управляти гаманцями можна з будь-якого ПК, через браузер. Цей варіант підійде також для користувачів з операційною системою, відмінною від Windows.

Ми ж розглянемо найбільш функціональний варіант, який має мінімальні обмеження - WM Keeper Classic, який підходить для більшості комп'ютерів. Скачайте останню версію програми Keeper Classic і запустіть установку.

І нструкц по установці WM Keeper Classic

Просто дотримуйтесь вказівок, погоджуйтеся на установку кореневого сертифіката. Коли з'явиться це вікно - можете прибрати галочку, щоб не встановлювати плагін Advisor, його можна буде встановити пізніше:

Після установки WM Keeper Classic на робочому столі вашого комп'ютера з'явиться ярлик програми - увійдіть в неї. Це вікно буде завжди служити для входу в Keeper Classic, а зараз, натисніть «Реєстрація»:

У вікні вставте отриманий раніше по e-mail реєстраційний код:

На наступному кроці придумайте пароль для входу в програму. Програма згенерує ключі, для цього необхідно лише дотримуватися всіх вказівок, і привласнить унікальний WMID - ваш ідентифікатор в системі WebMoney. Надалі для входу в Keeper Classic ви будете використовувати WMID (як логін) і пароль.

У наступному віконці вам буде запропоновано зберегти файл ключів (формат .kwm) і задати для нього окремий пароль (запишіть його, так само, як і ваші WMID і пароль для входу в Keeper Classic). Можете тимчасово зберегти його на комп'ютері, але обов'язково перемістіть потім на змінний носій, а краще на два.

Увага: при зміні операційної системи або зміну конфігурації ПО для доступу до гаманців в новому Keeper Classic потрібно вказати шлях до файлу ключів (і знати пароль до нього). При відсутності доступу до файлу ключів - «плакали» ваші електронні гроші.

На закінчення потрібно ввести код активації, ймовірно 9-значний (відмінний від реєстраційного коду, 32-значного), який прийде на ваш e-mail, після процедури збереження ключів. Порядок реєстрації може бути дещо іншою, залежно від послідовності ваших дій. Головне, незмінним залишиться наступна послідовність:

 1. вказати номер телефону (достовірний);
 2. вказати особисті дані;
 3. вказати e-mail (достовірний);
 4. ввести реєстраційний код (з листа на e-mail);
 5. придумати пароль для Keeper Classic - записати;
 6. отримати WMID - записати;
 7. зберегти файл ключів (.kwm) і задати пароль для нього - записати;
 8. ввести код активації (з листа на e-mail).

Після активації Keeper Classic готовий до роботи, залишається створити гаманці, вони будуть прив'язані до вашого WMID.

З оздание гаманців webmoney

Натисніть кнопку «Створити» у вкладці Гаманці:

Виберіть зі списку потрібний тип гаманця, наприклад - WMZ, задайте йому назву. Створіть стільки гаманців, скільки необхідно:

Управляти гаманцями можна через кнопку Меню або просто клікнувши правою кнопкою миші по потрібному:

Операції з передачі електронних грошей, поповненню гаманців описувати не буду - все знайдете в довідці системи. Покажу, як обміняти одну валюту на іншу, тиснемо «Обміняти WM * на WM *». У правій частині вікна вибираємо потрібні гаманці, при необхідності створюємо відсутній гаманець. У лівій - в поле «Віддам» вводимо необхідну суму, а в поле «Куплю» з'явиться сума за курсом обміну, можна і навпаки:

За перерахування грошей з гаманця на гаманець, так само як і за переклад на зовнішній гаманець система бере комісійні: 0,8%. За електронні гроші ви можете здійснювати покупки в інтернет-магазинах, оплачувати інтернет, мобільний зв'язок, комунальні послуги та ін.

Внутрішній курс обміну в самому кіпері не завжди відповідає нашим сподіванням. Наведу «аукціонний» WebMoney-сервіс обміну електронних валют:

Курс обміну у нього завжди вище, особливо в періоди курсових коливань. Всі операції протікають моментально.

Виводити WM можливо через банківський рахунок; поштовий переказ; на карту, яку можна замовити, в т.ч., в системі WebMoney, наприклад: PaySpark USD MasterCard для доларів. Тема окрема, велика, залежить від місцевих умов, тут зупинятися не буду. Написав окремо про виведення WM в Білорусі - актуальна тема для її жителів, особливо для таких: «хтось подекуди у нас деколи чш естно жити не хоче».

Безпека: підтвердження платежів і налаштування програми

Keeper Classic - дуже проста програма, все її налаштування знаходяться в цьому віконці, вхід: «Інструменти - Параметри програми». На вкладці «Додаткові» виконуються дії з файлом гаманців .pwm - в ньому історія операцій по гаманцях (не плутати з файлом ключів .kwm). На вкладці «Безпека» можна змінити пароль, зберегти ключі в файл:

Тепер коротко про налаштування безпеки, про які система нагадує після установки з'єднання при вході в Keeper. Маю на увазі підтвердження платежів, їх кілька видів, зміна опцій можна зробити на сайті WebMoney. Для користувачів мобільних пристроїв рекомендується використовувати сервіс E-num: потрібно встановити додаток з унікальним шифроблокнота, для ПК і КПК - додаток, що ідентифікує користувача за відбитками пальців.

Розглянемо дві опції для тих, хто зі зрозумілих причин, не може скористатися E-num. Перша: «Блокування по IP» - при зміні вашого IP, відбувається підтвердження платежів по SMS - безкоштовно. Мій IP, наприклад, змінюється систематично - залежить від інтернет-провайдера.

Друга опція: «Підтвердження платежів (двофакторна)» - теж SMS'ка, тільки платна, але не все так страшно - поясню. Просто мінімальна комісія складе 0.05 WMZ, в інших електронних валютах: рублі - 1.5 WMR, гривні - 0.4 WMU, біл. рублі - 150 WMB і т.д.

Якщо сума платежу маленька і комісія за платіж виходить менш 0.05 WMZ, то заплатите ви все одно 0.05 WMZ (для $). Ну а якщо ви перераховуєте, скажімо, 50WMZ, то комісія + SMS-підтвердження складе звичайні 0.4 WMZ, нагадаю, що комісія за платіж дорівнює 0.8%.

Не варто нехтувати опцією підтвердження платежів через SMS. Відразу обмовлюся, для деяких операцій відключити підтвердження платежів неможливо - опція буде виконуватися автоматично. Для інших операцій і платежів можна відключити (включити) цю опцію на наступній сторінці системи: https://security.webmoney.ru/asp/transconfirm.asp

Ще одне: бажано завжди мати свіжу версію WM Keeper Classic, програма сама повідомить вас про вихід більш нової. Вам потрібно завантажити її і встановити, не видаляючи стару, в папку, де вона перебувала. Як правило, установчий exe-файл сам визначає місце положення старої версії. Тоді не потрібно буде заново активувати програму.

атестати системи

Всі користувачі системи WebMoney мають атестати, що засвідчують їх власників. Самий «низової» - це Формальний, для його отримання досить вказати паспортні дані. Далі, за зростанням: Початковий, Персональний, Атестат продавця. Для підвищення свого рівня необхідно пройти процедури підтвердження своїх даних і оплатити отримання атестата.

Кожен наступний рівень атестата дає його власнику деякі переваги, а обмеження, навпаки - зменшуються. Наприклад, власник початкового атестата має можливість, використовуючи інтерфейси системи WebMoney, автоматизувати прийом грошей від клієнтів на своєму сайті, з певним лімітом.

У більш «високих» атестатів збільшуються ліміти за операціями введення-виведення грошей через різні механізми системи, а комісійні - зменшуються. Це стосується операцій з картами, банківськими рахунками та ін.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.