Статьи

WebMoney

 1. І нструкц по установці WM Keeper Classic
 2. З оздание гаманців webmoney
 3. Безпека: підтвердження платежів і налаштування програми
 4. атестати системи

WebMoney - найбільш поширена електронна платіжна система, яка використовується веб-майстрами для прийому і виведення електронних грошей. Крім безкрайніх вітчизняних просторів система WebMoney має поширення і в буржунете - це універсальний інструмент.

В системі використовуються еквіваленти різних валют: WMR - рублі на R-гаманцях, WMZ - долари (Z-гаманці), аналогічно: WMU - гривні, WMB - білоруські рублі, WME - євро і ін.

Для реєстрації в системі WebMoney заходимо на start.webmoney.ru, там необхідно крок за кроком ввести номер свого мобільного телефону, в наступному віконці - заповнити анкету з особистими даними і вказати e-mail. Правдивість даних на ваш розсуд (нижче прочитаєте про атестати, що діють в системі), однак, e-mail і номер мобільного вказуйте дійсні.

На ящик ви отримаєте лист з реєстраційним кодом і посиланням на сторінку його введення, а на мобільний sms'ку з кодом підтвердження. Введіть їх у відповідні поля послідовно відкриваються вікон і задайте пароль.

Після цього ви зможете створити гаманці і користуватися WM Keeper Mini, але цей варіант самий обмежений по функціоналу і можливостям. Є ще три види Keeper: Mobile - для мобільних пристроїв; Light - не вимагає установки на свій комп'ютер, тобто управляти гаманцями можна з будь-якого ПК, через браузер. Цей варіант підійде також для користувачів з операційною системою, відмінною від Windows.

Ми ж розглянемо найбільш функціональний варіант, який має мінімальні обмеження - WM Keeper Classic, який підходить для більшості комп'ютерів. Скачайте останню версію програми Keeper Classic і запустіть установку.

І нструкц по установці WM Keeper Classic

Просто дотримуйтесь вказівок, погоджуйтеся на установку кореневого сертифіката. Коли з'явиться це вікно - можете прибрати галочку, щоб не встановлювати плагін Advisor, його можна буде встановити пізніше:

Після установки WM Keeper Classic на робочому столі вашого комп'ютера з'явиться ярлик програми - увійдіть в неї. Це вікно буде завжди служити для входу в Keeper Classic, а зараз, натисніть «Реєстрація»:

У вікні вставте отриманий раніше по e-mail реєстраційний код:

На наступному кроці придумайте пароль для входу в програму. Програма згенерує ключі, для цього необхідно лише дотримуватися всіх вказівок, і привласнить унікальний WMID - ваш ідентифікатор в системі WebMoney. Надалі для входу в Keeper Classic ви будете використовувати WMID (як логін) і пароль.

У наступному віконці вам буде запропоновано зберегти файл ключів (формат .kwm) і задати для нього окремий пароль (запишіть його, так само, як і ваші WMID і пароль для входу в Keeper Classic). Можете тимчасово зберегти його на комп'ютері, але обов'язково перемістіть потім на змінний носій, а краще на два.

Увага: при зміні операційної системи або зміну конфігурації ПО для доступу до гаманців в новому Keeper Classic потрібно вказати шлях до файлу ключів (і знати пароль до нього). При відсутності доступу до файлу ключів - «плакали» ваші електронні гроші.

На закінчення потрібно ввести код активації, ймовірно 9-значний (відмінний від реєстраційного коду, 32-значного), який прийде на ваш e-mail, після процедури збереження ключів. Порядок реєстрації може бути дещо іншою, залежно від послідовності ваших дій. Головне, незмінним залишиться наступна послідовність:

 1. вказати номер телефону (достовірний);
 2. вказати особисті дані;
 3. вказати e-mail (достовірний);
 4. ввести реєстраційний код (з листа на e-mail);
 5. придумати пароль для Keeper Classic - записати;
 6. отримати WMID - записати;
 7. зберегти файл ключів (.kwm) і задати пароль для нього - записати;
 8. ввести код активації (з листа на e-mail).

Після активації Keeper Classic готовий до роботи, залишається створити гаманці, вони будуть прив'язані до вашого WMID.

З оздание гаманців webmoney

Натисніть кнопку «Створити» у вкладці Гаманці:

Виберіть зі списку потрібний тип гаманця, наприклад - WMZ, задайте йому назву. Створіть стільки гаманців, скільки необхідно:

Управляти гаманцями можна через кнопку Меню або просто клікнувши правою кнопкою миші по потрібному:

Операції з передачі електронних грошей, поповненню гаманців описувати не буду - все знайдете в довідці системи. Покажу, як обміняти одну валюту на іншу, тиснемо «Обміняти WM * на WM *». У правій частині вікна вибираємо потрібні гаманці, при необхідності створюємо відсутній гаманець. У лівій - в поле «Віддам» вводимо необхідну суму, а в поле «Куплю» з'явиться сума за курсом обміну, можна і навпаки:

За перерахування грошей з гаманця на гаманець, так само як і за переклад на зовнішній гаманець система бере комісійні: 0,8%. За електронні гроші ви можете здійснювати покупки в інтернет-магазинах, оплачувати інтернет, мобільний зв'язок, комунальні послуги та ін.

Внутрішній курс обміну в самому кіпері не завжди відповідає нашим сподіванням. Наведу «аукціонний» WebMoney-сервіс обміну електронних валют:

Курс обміну у нього завжди вище, особливо в періоди курсових коливань. Всі операції протікають моментально.

Виводити WM можливо через банківський рахунок; поштовий переказ; на карту, яку можна замовити, в т.ч., в системі WebMoney, наприклад: PaySpark USD MasterCard для доларів. Тема окрема, велика, залежить від місцевих умов, тут зупинятися не буду. Написав окремо про виведення WM в Білорусі - актуальна тема для її жителів, особливо для таких: «хтось подекуди у нас деколи чш естно жити не хоче».

Безпека: підтвердження платежів і налаштування програми

Keeper Classic - дуже проста програма, все її налаштування знаходяться в цьому віконці, вхід: «Інструменти - Параметри програми». На вкладці «Додаткові» виконуються дії з файлом гаманців .pwm - в ньому історія операцій по гаманцях (не плутати з файлом ключів .kwm). На вкладці «Безпека» можна змінити пароль, зберегти ключі в файл:

Тепер коротко про налаштування безпеки, про які система нагадує після установки з'єднання при вході в Keeper. Маю на увазі підтвердження платежів, їх кілька видів, зміна опцій можна зробити на сайті WebMoney. Для користувачів мобільних пристроїв рекомендується використовувати сервіс E-num: потрібно встановити додаток з унікальним шифроблокнота, для ПК і КПК - додаток, що ідентифікує користувача за відбитками пальців.

Розглянемо дві опції для тих, хто зі зрозумілих причин, не може скористатися E-num. Перша: «Блокування по IP» - при зміні вашого IP, відбувається підтвердження платежів по SMS - безкоштовно. Мій IP, наприклад, змінюється систематично - залежить від інтернет-провайдера.

Друга опція: «Підтвердження платежів (двофакторна)» - теж SMS'ка, тільки платна, але не все так страшно - поясню. Просто мінімальна комісія складе 0.05 WMZ, в інших електронних валютах: рублі - 1.5 WMR, гривні - 0.4 WMU, біл. рублі - 150 WMB і т.д.

Якщо сума платежу маленька і комісія за платіж виходить менш 0.05 WMZ, то заплатите ви все одно 0.05 WMZ (для $). Ну а якщо ви перераховуєте, скажімо, 50WMZ, то комісія + SMS-підтвердження складе звичайні 0.4 WMZ, нагадаю, що комісія за платіж дорівнює 0.8%.

Не варто нехтувати опцією підтвердження платежів через SMS. Відразу обмовлюся, для деяких операцій відключити підтвердження платежів неможливо - опція буде виконуватися автоматично. Для інших операцій і платежів можна відключити (включити) цю опцію на наступній сторінці системи: https://security.webmoney.ru/asp/transconfirm.asp

Ще одне: бажано завжди мати свіжу версію WM Keeper Classic, програма сама повідомить вас про вихід більш нової. Вам потрібно завантажити її і встановити, не видаляючи стару, в папку, де вона перебувала. Як правило, установчий exe-файл сам визначає місце положення старої версії. Тоді не потрібно буде заново активувати програму.

атестати системи

Всі користувачі системи WebMoney мають атестати, що засвідчують їх власників. Самий «низової» - це Формальний, для його отримання досить вказати паспортні дані. Далі, за зростанням: Початковий, Персональний, Атестат продавця. Для підвищення свого рівня необхідно пройти процедури підтвердження своїх даних і оплатити отримання атестата.

Кожен наступний рівень атестата дає його власнику деякі переваги, а обмеження, навпаки - зменшуються. Наприклад, власник початкового атестата має можливість, використовуючи інтерфейси системи WebMoney, автоматизувати прийом грошей від клієнтів на своєму сайті, з певним лімітом.

У більш «високих» атестатів збільшуються ліміти за операціями введення-виведення грошей через різні механізми системи, а комісійні - зменшуються. Це стосується операцій з картами, банківськими рахунками та ін.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача